ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
    Більярд
    Виноробство, виготовлення спирту
    Кімнатні рослини
    Музика, вибір інструменту
    Рибальство
    Сад і город
    Танці
    Фото, відео
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Ерогенні зони, де шукати  
Виховуємо еколога з дитинства  
Высококачественные грузоперевозки - гарантия доходного бизнеса  
«BTX-A» терапия для удаления морщин.  
Щоб дитина стала успішною  
Топ-10 сніжних парків світу  
САЛЬМОНЕЛЛЕЗ  
Утримання кролів  
Пікантні грецькі блюда  
Наборы Play-Doh - развивающе-развлекающие игрушки  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
грудей   isic   Free   збільшення   модні   рослини   іграшка   Вона   intragup   комір   ПІДПРИЄМСТВА   статут   помощь   рахунок   мода  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Готування браги із крохмалю
Готування браги із крохмалю
Як відомо, картопля, кукурудза, пшениця, жито, ячмінь та інші злакові, містять у собі крохмаль, який є вуглеводом, але не піддається спиртовому бродінню, без попереднього оцукрювання.


Щоб крохмаль "оцукрити", використовують ферменти, що втримуються в солоді.
   
   Солод одержують із зерна пшениці, жита або ячменя шляхом пророщення в лотках висотою 5-10 см. Зерно, бажане попередньо оброблене розчином марганцівки (перманганат калію), засипають у лотки шаром 2-3 см і зрошують водою, але так, щоб зерна не плавали у воді. Лотки закриваються плівкою або склом і ставляться в добре освітлене місце. Зерна необхідно періодично зрошувати в міру усмоктування води. Солод вважається готовим приблизно через тиждень, тобто коли паростки досягнуться 2-3 см. Для одержання солоду слід брати зерна з як можна більшим відсотком схожості.
   
   Наступний етап технології - розчинення у воді крохмалю, що втримується в продукті, з якого Ви збираєтеся одержати спирт. Якщо це картопля (не обов'язково свіжа - можна підгнила), то її потрібно порізати (не обов'язково дрібно), додати на 1 кг картоплі літр води й варити 1,5-2 години до стану клейстеру. Якщо це зерно або кукурудза, їх бажане попередньо подрібнити, але не обов'язково до стану борошна, додати на 1 кг зерна 2-2,5 літра води й варити до стану добре розвареної каші.
   
   Наступний відповідальний етап - розщеплення крохмалю. Для цього зварений клейстер ставлять охолонути, і як тільки температура клейстеру понизиться до 60 градусів, у нього додають і розмішують попередньо подрібнений солод. Солод можна подрібнити на звичайній м'ясорубці за час, поки вариться клейстер. Для того, щоб процес розщеплення пройшов повно, температуру 60 градусів необхідно витримувати 40-45 хвилин. Для цього тару, у якій перебуває клейстер з перемішаним солодом, укривають теплими речами або поміщають у ванну з гарячою водою.
   
   Після цього суміші дають охолонути до кімнатної температури (20-22 градуса), запускають дріжджі й ставлять у тепле місце для бродіння.
   
   Оптимальна температура бродіння - 20-22 градуса, але не нижче 15. При оптимальній температурі брага буде готова через 3 дня, при більш низкій - через 5-7 днів.
   
   Отриману брагу переганяють через перегінний апарат, одержуючи натуральний пшеничний (житній, ячмінний, кукурудзяний, картопляний) спирт, міцність якого Ви можете регулювати самі в процесі перегонки.
   
   Для одержання 1 літра спирту міцністю 60 градусів необхідно 2,33 кг пшениці, жита, ячменя або інших злакових і 100 грам дріжджів.
   
   Пророщувати потрібно все зерно, але заварювати лише 2/3 зерен, а 1/3 додавати в якості солоду. Для одержання спирту з картоплі або кукурудзи солод повинен становити 1/4 частину від маси вихідного продукту. Якість отриманого спирту буде залежати від старанності дотримання технології, температурних режимів і змісту крохмалю у вихідних продуктах.
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 6437 | 16/01/2011 Захоплення, хобі - Виноробство, виготовлення спирту

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус