ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
    Імміграція
    Види туризму
    Готелі
    Дайвінг
    Дозвілля
    Китай
    Країни й міста
    Подорожі
    Працевлаштування за кордоном
    Різне про туризм
    Рекомендації подорожуючим
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Семь «НЕТ» при создании электронных писем с поддержкой HTML  
Догляд за м’якими меблями  
Як перевести дитину в іншу школу  
Перекладаємо з мови фітнесу на російську  
Балет, балет, бодібалет!  
Оборудование фирмы KREMLIN для нанесения двухкомпонентных лакокрасочных материалов  
Манера поведінки жінки по типу оргазму  
Діяльність КНР у всесвітніх та регіональних політичних і економічних організаціях  
Найдавніше місто на планеті!  
Самі з руками - про масаж рук  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
засіб   ВИРОБІВ   техніка   сайту   реєстр   лего   доброкачественные   кофт   доріжка   клітки   шкіри   Ссудный   студентські   Chicco   морозник  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Потенційним емігрантам присвячується, або яку країну вибрати?
Потенційним емігрантам присвячується, або яку країну вибрати?
Куди найкраще виїхати? Це питання Ви задаєте знайомим, друзям, родичці. Запитуєте на форумах. Дзвоните в компанії, пов'язані із закордоном, і знову запитуєте… Тільки чи допоможе Вам чиясь думка із цього приводу? Хтось вважає, що їхати потрібно в Чехію - там, мол, безробіття майже немає й рівень життя високий. Інші заперечать - ні, краще їхати в Австралію - там тепло й океан поруч! Кого послухаєте? А якщо хтось скаже, що краще місце на Землі - Зімбабве? Поїдете?   
   
   Розглянемо чотири найпоширеніші ситуації...
   • Плануєте отримати вищу освіту за кордоном?
   • Прагнете знайти роботу за рубежем?
   • Прагли б виїхати на ПМЖ?
   • Прагнете виїхати за кордон будь-якими шляхами?
   
   У цілому ситуація зрозуміла… Ви вирішили, що з Вас вистачить. Прагнете змінити своє життя до кращого. Набридло виживати й щодня боротися за існування. І Ви, звичайно ж, вважаєте, що там, в іншій країні (неважливо в який), Вас чекає райське життя.
   Там добре, там у всіх високі зарплати, там немає злочинності, корупції й безробіття. Тільки от де саме воно, це казкове «там»?
   
    ПЛАНУЄТЕ ОТРИМАТИ ВИЩУ ОСВІТУ ЗА КОРДОНОМ?
   Для початку, визначитеся зі своїми можливостями. У кожній країні свої вимоги до іноземних абітурієнтів.
   • Чи є у Вас уже вища освіта?
   • Якими іноземними мовами Ви володієте?
   • Які Ваші фінансові можливості?
   • По якій спеціальності Ви прагнете навчатися і якою мовою? Відповіли? Тепер можна визначатися із країною.
   
   • Ваша освіта: середня, незакінчене вище, вище?
   Ви тільки закінчили школу? Вас чекають вузи таких країн як Польща, Чехія, Греція, Швейцарія… Ви вже закінчили хоча б 2 курсу вузу на батьківщині? Ви можете стати студентом в Австрії або Німеччині. Правда, Ви зможете вибрати тільки ту спеціальність, яку вивчали раніше. Уже маєте диплом бакалавра або фахівця? Ви можете вступити в магістратуру у вузах кожної з перерахованих вище країн. В Австрії Вам доведеться продовжувати навчання по тій же спеціальності, яку Ви вже одержали. В інші ж країнах Ви можете перемінити напрямок навчання.
   
   • Якими іноземними мовами володієте: німецькою, англійською? Не володієте жодною іноземною мовою, але готові вчитися?
   
   Вам близька мова Шилера й Ґете? Для вступу у вузи Австрії й Німеччини Вам потрібно буде скласти іспит на володіння німецькою мовою - тест DSH або тест Daf . Можна тут навчатися й англійською мовою, але початкові знання німецького повинні бути присутнім обов'язково. Так що варто почати вчити мову якомога раніше - придасться. Вільно спілкуєтеся англійською мовою й читаєте Шекспіра в оригіналі? Щоб вчитися в Греції або Швейцарії, Вам буде потрібно англійська мова.
   При вступі у вуз у Швейцарії придасться сертифікат TOEFL. У Греції не настільки жорсткі вимоги, але вільне володіння англійською Вам все-таки не перешкодить. Не володієте жодною іноземною мовою? Це не привід відмовлятися від навчання за кордоном. Щоб стати студентом вузу в Чехії або Польщі, знання мови на початковому етапі не потрібно. Також у цих країнах Ви можете навчатися англійською мовою. Правда, вибір спеціальностей у такому випадку буде значно менше.
   
   • Фінансове питання: яку суму Ви або Ваші батьки готові витратити на освіту?
   Якщо Ваші фінансові можливості скромні! Наприклад, у державних вузах Чехії іноземці можуть вчитися абсолютно безкоштовно ( за умови навчання чеською мовою). Також є шанс одержати безкоштовну вищу освіту в більшості вузів Німеччини. Там же, де вже введена плата за навчання, «ціна знань» мінімальна - близько 500 євро в семестр.
   
   • Яка спеціальність Вас залучає? З якою сферою Ви зв'язуєте своє майбутнє?
   При виборі спеціальності теж варто серйозно задуматися. Чомусь, багато прагнуть навчатися за кордоном за фахом, пов'язаним з медициною або юриспруденцією. Суперечки немає - спеціальності престижні. Але й бажаючих чимало. До того ж, при виборі спеціальності варто врахувати Ваші плани на майбутнє. Чи збираєтеся Ви, одержавши диплом, повернутися на батьківщину, або прагнете «закріпитися» у країні?
   
   Якщо Ви плануєте робити кар'єру на батьківщині - вибирайте спеціальність, затребувану у Вашій країні. Якщо ж ціль - одержавши диплом «брати штурмом» закордонні компанії, важливо не помилитися з вибором. Для прикладу беремо все тих же лікарів.
   До якого лікаря найімовірніше піде німець - до свого земляка, або до вихідця зі СНД, який одержав диплом у німецькому вузі? Відповідь очевидна, чи не так? Зате в тієї ж Німеччині користуються попитом програмісти й інженери. Так чому б не стати студентом технічного вузу? Тим більше, вузи Німеччини славляться рівнем підготовки фахівців у цій сфері.
   
   У довгострокових планах - одержання ПМЖ? Варто звернути увагу на вузи Чехії. Шанси залишитися в країні після закінчення вузу досить високі. У Німеччині студентам - іноземцям надається рік після одержання диплома для пошуку роботи в країні - теж непоганий шанс. Зате «закріпитися» після навчання у Швейцарії або Австрії досить проблематично.
   
   ПРАГНЕТЕ ЗНАЙТИ РОБОТУ ЗА РУБЕЖЕМ?
    Не спорю - якщо нема чим годувати родину, зарплату не платять уже кілька місяців, а підприємство на грані закриття, людина готова їхати хоч на край світу й працювати ким завгодно - аби тільки гроші платили. Так і народжується «лемент душі» - «Запропонуйте будь-яку роботу в будь-якій країні!».
   
   Стандартний діалог: - Прагну за кордоном працювати! - А в якій країні Ви прагли б працевлаштуватися? - У США! (замислене мовчання) Ну або в Німеччині!
   У ході спілкування з'ясовується, що людина не володіє жодною іноземною мовою, але при цьому прагне одержувати велику зарплатню. І взагалі, йому « без різниці», ким працювати. Смутно, добродії…
   
   На жаль, такі от «готові на всі» громадяни часто стають жертвами аферистів, що займаються нелегальним працевлаштуванням за кордоном. Щоб не потрапити в неприємну ситуацію, потрібно спочатку самому зайнятися збором інформації про країни: де найпростіше працевлаштуватися, у яких країнах дефіцит працівників Вашого профілю, поцікавитися трудовим законодавством країни. Благо, інформації досить - до Ваших послуг безкрайні простори інтернету.
   
   Як і у випадку із вступом у вуз, варто спочатку визначитися зі своїми планами, бажаннями й можливостями. Вибір країни залежить від Вашого віку, професії, володіння іноземними мовами. Так, якщо мови - не Ваш коник, не варто розраховувати на вакансії в сфері обслуговування, банківській системі або IT. Не володіючи мовою, можна претендувати тільки на робочі вакансії.
   
   Вік і стан здоров'я - теж немаловажний фактор. Якщо Ви молоді душею й тілом - можна й на Північ податися. Якщо ж найменший протяг провокує найсильнішу застуду - пошукайте країну потепліше. Ваші плани на майбутнє також впливають на вибір країни для працевлаштування. Плануєте надалі залишитися в країні? Зверніть увагу, наприклад, на Чехію. Проробивши в країні легально всього 2,5 року, Ви можете претендувати на одержання ПМЖ.
   
   І помніть, що працевлаштування за рубежем для кваліфікованих фахівців - тривалий і складний процес. Вам потрібно знайти роботодавця, який погодиться взяти Вас у штат, жодного разу не побачивши «живцем». Необхідно укласти робочий контракт і одержати дозвіл на роботу в країні. І, нарешті, Вам доведеться підтвердити (ностріфіцировати) свій диплом. У кожній країні - свої закони, свої порядки. Прагнете легально працювати за кордоном - почніть із теорії!
   
   ПРАГЛИ Б ВИЇХАТИ НА ПМЖ?
    Самий серйозний варіант. Ви робите вибір, який змінить не тільки Ваше життя, але й життя близьких Вам людей. Тут важливо «сім раз відміряти», і тільки один раз… ну, ви зрозуміли. В області еміграції стереотипи сильні, як ніде більше. Чомусь більшість із наших співвітчизників прагнуть емігрувати в Німеччину або Великобританію.
   
   Країни, потрапити в які складніше всього. На запитання: «Чому саме ця країна?» звичайно відповідають, що там живе родичка (друзі, однокласники, знайомі по переписці…). Зробіть вибір усвідомлене! І знову потрібно оцінити шанси. Існує кілька основних шляхів еміграції:
   
   • Репатріація.
   Якщо у Вас єврейські або німецьке коріння - є шанс на одержання ПМЖ в Ізраїлі або Німеччині.
   • Незалежна (професійна) еміграція.
   Таким способом можна одержати ПМЖ у Великобританії, Канаді, Австралії… Обов'язкові умови: - наявність вищої освіти; затребувана спеціальність; - гарний рівень володіння державною мовою країни; - наявність певної суми на облаштованість. За кожний з пунктів нараховується певна кількість балів. Чим їх більше, тем вище шанси на позитивний результат. Очікувати рішення по своїй справі Вам доведеться від 2 місяців до 2 років, залежно від країни.
   
   • Бізнес - еміграція.
   Ви стаєте засновником фірми (інвестуєте кошти в економіку країни), на підставі чого одержуєте бізнес - візу й повне право легальне перебувати на території держави, вести бізнес або влаштуватися на роботу, здобувати нерухомість, отримувати вищу освіту… Через певний час ( для Чехії, наприклад, 5 років), Ви можете претендувати на ПМЖ. Ви можете вести свій бізнес, а можете закрити фірму, одержавши ПМЖ - це Ваш вибір. Є в такого способу еміграції й ще одна істотна перевага - засновників фірми може бути кілька. Таким чином, Ви можете виїхати всією родиною. Непоганий бонус, чи не так?
   
   • Возз'єднання родини.
   Якщо у Вас є близькі родичі за кордоном, Ви можете виїхати до них. По закінченні певного періоду часу Ви зможете претендувати на одержання ПМЖ.
   
   • Лотерея Green Card.
   Найбільш демократичний спосіб одержання ПМЖ у США. Єдина вимога до учасника - наявність еквівалента середньої освіти. Ну й удачливість, звичайно. Куди ж без цього?
   
   З вищесказаного робимо висновок - спочатку оцінюємо шанси, потім вибираємо країну. Ідемо послідовно, по пунктах:
   • Хто Ви по національності?
   • Хто Ви за професією?
   • Чи володієте Ви іноземними мовами? Якщо так, то якими? Якщо ні, то чи готові Ви почати вчити мову в досить інтенсивному темпі?
   • Є чи у Вас близькі родичі за кордоном?
   • Яку суму Ви маєте?
   
   Відповівши на ці питання, Ви зможете оцінити свої шанси на успіх. Так, багато компаній, що займаються еміграцією, пропонують безкоштовну оцінку шансів. Заручайтеся підтримкою професіоналів! «Навіщо тримати собаку, і гавкати самому?»(с).
   
    ПРОСТО ПРАГНЕТЕ ВИЇХАТИ ЗА КОРДОН - БУДЬ-ЯКИМИ ШЛЯХАМИ?
   Самий складний і самий проблематичний варіант. Бажаючи, будь-що-будь, «вирватися» із країни Ви стаєте привабливим об'єктом для аферистів усіх мастей. Перш ніж кричати «Прагну виїхати куди завгодно! Допоможіть!», розгляньте описані вище три варіанти: освіта за кордоном, працевлаштування за кордоном, виїзд на ПМЖ. Розглянули? Залишилися питання? От тепер задавайте! І нехай вони будуть осмисленими.
   P.S.: Яким би шляхом Ви не йшли, завжди чітко визначте мету. Чого Ви прагнете добитися? Які вихідні дані? І тільки після цього робіть крок, який може змінити все Ваше життя!!
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 10155 | 09/01/2011 Туризм, подорожі - Імміграція

Ссылка на статью:


Комментарий
    nataliya muzychuk19:08 25-04-2011    
когда едешь за границу,или просто стараешься убежать все равно куда,обязательно нужно определиться зачем это делаешь. я поехала доказать всем что могу самостоятельно распоряжаться своей жизнью,ну и конешно заработать денег. только прекрасная заграница ок


Страница: 1

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус