ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
    Імміграція
    Види туризму
    Готелі
    Дайвінг
    Дозвілля
    Китай
    Країни й міста
    Подорожі
    Працевлаштування за кордоном
    Різне про туризм
    Рекомендації подорожуючим
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Як вибрати бігову доріжку для дому  
Чай для схуднення  
Сутність і зміст бухгалтерського обліку  
Выбор бытовой техники  
Історія розвитку відносин між Україною та КНР у гуманітарній сфері  
Будиночок для хом'яка.  
Здоровая пища- для здоровой жизни  
Безкоштовне розкручування сайту (або старий новий метод ігрової оптимізації ресурсу)  
Чим небезпечні замінники цукру  
Современное дорожное строительство - как приобрести надёжные дорожные плиты на выгодных условиях  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
віртуальні   косметолог   пожежної   день   прибуток   доброкачественные   токсикоинфекции   печінки   инфекция   мануальна   Собор   навчання   эффективности   плода   аотг-50  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Відпочинок у Новій Зеландії
Відпочинок у Новій Зеландії
Держава Нова Зеландія - це архіпелаг у південно-західній частині Тихого океану, що перебуває недалеко від Австралії. Цю країну почали заселяти вихідці з Англії ще в дев'ятнадцятому столітті, зараз ця колишня колонія входить у Британську Співдружність, офіційно править англійська королева   
   Країна користується популярністю у відпочиваючих в основному завдяки її незрівнянній природі. Незважаючи на те, що летіти сюди з Євразії й Америки досить дорого й далеко, кількість відвідувачів Нової Зеландії проте зростає. Зараз почав позначатися на їхньому приросту й курс новозеландського долара, який знизився до американського майже наполовину, отже, власники "зелених" грошей у цій країні зможуть купити більше товарів і послуг.
   
   Архіпелаг Нова Зеландія з'явився відносно недавно в результаті дії вулканів, тому більш ніж 75% місцевості держави займають гірські райони, а в центрі острова Північний розташоване Вулканічне плато з діючими вулканами, гейзерами й гарячими мінеральними джерелами. Клімат Нової Зеландії міняється від субтропічного пояса на півночі до помірного на півдні. Через те, що острова пролягають у Південній півкулі, пори року тут відрізняються від держав Північної півкулі. Самий теплий сезон триває в грудні-лютому, а самий холодний - у червні-серпні. Середня температура січня - 20-24 градусів Цельсія, у липні - 12-15 градусів. Узимку в гірських районах властиве випадання снігу, у рівнинних районах нерідкі дощі із сильними вітрами.
   
   Природа Нової Зеландії дуже багата й різноманітна: тутешні озера, ліси, луги й ріки вдало сполучаються із тропіками й морськими пляжами, ланцюгами гір, вулканами й фіордами. Рослинний і тваринний світи також зачаровують своєї багатограністю. Завдяки віддаленості островів від інших континентів, значна частина рослин і тварин стала ендемічними. Так, наприклад, із двох тисяч видів рослин такими є майже три чверті. З літаючих представників особливе значення має птах ківі - він є національним символом країни. До унікальних ставляться й птахи кеа, какапо, такахе, з рептилій - гаттерия. Більшість комах також водиться винятково в цій країні.
   
   Аматорам покататися на лижах можна відправитися на схили гори Руапеху, що піднімається поруч із Оклендом. А самий популярний у країні лижний курорт побудований у Квинстауне.
   Оскільки острова Нової Зеландії була створені в результаті вулканічної діяльності, то тут зосереджене значне число мінеральних джерел і гейзерів, а поруч із містом Роторуа побудовані сотні санаторіїв, що використовують їх у лікувальних цілях. Найближче гаряче джерело з парками й басейнами також розташований у півчасу їзди від Окленда. Зрозуміло, у країні існують різні можливості й для активного відпочинку: це яхтинг, дайвінг, альпінізм, рафтинг і багато чого іншого.
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 3894 | 09/01/2011 Туризм, подорожі - Країни й міста

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус