ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
    Імміграція
    Види туризму
    Готелі
    Дайвінг
    Дозвілля
    Китай
    Країни й міста
    Подорожі
    Працевлаштування за кордоном
    Різне про туризм
    Рекомендації подорожуючим
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Нічні трапези зводять нанівець догляд за зубами  
Тема 1. Public Relations: понятие, содержание, история становления  
Способы правильной укладки волос  
«Сарафанне радіо» як засіб маркетингу і його значення для малого бізнесу  
Чарівний напій для схуднення  
Середземноморська дієта  
Коли робити тест на вагітність  
Как выбрать стол и стулья для офиса  
Зайві складки  
Не просте, а золоте  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
Chicco   виготовлення   рожа   права   производства   стиральная   аденовирусная   Президент   поручение   международные   организации   рахунок   этапе   договір   аналіз   проститутки  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Відпочивати в Криму, чи віддати перевагу закордону?
Відпочивати в Криму, чи віддати перевагу закордону?
Ця стаття не має ніякого відношення до політики, економіки й тому подібної нудьги. Вона присвячується якісному відпочинку, приємним враженням і цінам, адекватно відповідним до отриманого задоволення. Отже, пропоную зважити основні « за» і « проти».   
   Питання це складне, неоднозначне, має безліч нюансів і дві величезні армії прихильників протилежних точок зору. Тому й ми не будемо шукати легких шляхів і спробуємо розібратися.
   Для початку слід визначитися, що ж ми все-таки маємо на увазі під словом «закордон». Хочеться відразу розставити крапки над «і», сказавши, що ми не будемо порівнювати Крим з Мальдивами, Болі або Монако. Це зовсім різні категорії, а сперечатися про те, що носоріг набагато краще пінгвіна можна дуже довго. Так уже повелося, що для сотень мільйонів людей, що говорять на російській, білоруській й інших слов'янських мовах Крим – такий ж закордон як горезвісний Єгипет і Туреччина. Причому для багатьох Ялта й Судак є більшою екзотикою, чому Белек і Хургада. Не залазячи в нетрі політики, умовно визначимося: закордон – це там, де говорять на арабській, турецькій + ламаной англійській + ламаной російській мовах. А Крим будемо розглядати не як Автономну Республіку, а як півострів.
   
   Отже, «відпочивати в Криму не можна». Знайома фраза? Так нею просто заповнені заголовки всіх видів ЗМІ, її виголошують у метро й у літаках, у Москві й у Києві, компетентні й некомпетентні в питаннях туризму люди. Тепер логічно. Щороку в Криму відпочивають мільйони людей. Це статистично підтверджений факт. Багато хто з них залишаються задоволені своїм відпочинком. Це теж підтверджений факт. Але: «відпочивати в Криму не можна». Ми прийшли до протиріччя вже на самому початку наших міркувань. Про що це говорить? Це говорить про те, що нам брешуть, добродії! Самим безсовісним образом. А якщо люди брешуть, значить це нечесні люди. Розглянемо їхні аргументи: у Криму обманюють на кожному кроці, у Козачій Лопані працюють самі безпринципні митники у світі, у Криму смітять персонал, що обслуговує, погано виконує свої обов'язки, більшість таксистів – взагалі демони в плоті. Що ми бачимо? Нечесні люди у своїй неправді посилаються на інших нечесних людей. Ніхто адже не висуває претензій Кримським горам, кримським лісам, історії, архітектурі й визначний пам'яткам. Уже цього в Криму не відняти!
   Висновок напрошується сам собою: відпочивати в Криму можна, якщо: 1) не слухати нечесних людей; 2) не звертатися за послугами до нечесних людей. Крім того, є порівняно невелика категорія некомпетентних людей з досить середнім достатком, які вважають, що відпочивати в Анталії – це «круто», а відпочивати в Ялті – «не круто». Це тема для окремої статті, а поки скажемо тільки, що ці люди глибоко помиляються, а, тих хто помиляються ми в розрахунок не беремо.
   
    «Не можна віддати перевагу закордону». Не потрібно особливих міркувань, щоб зробити висновок: ця фраза споконвічно безглузда. Піраміди в Гізі – одне із чудес світу, а дайвінг у Червонім морі просто незрівнянний. Усе це потрібно побачити! Причому обов'язково раніше, чим Париж. Але це звичайно жарт, а якщо говорити серйозно, то ми спростували обоє твердження, закладених у назву статті. Кожний курорт, будь те Теодозія або Шарм ель Шейх, має свої принадності, і суперечки із приводу переваг того або іншого – це порожній струс повітря, або флуд у мережі. Вибір залишається за Вами. Відпочивайте з розумом!
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 5462 | 09/01/2011 Туризм, подорожі - Види туризму

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус