ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
    Імміграція
    Види туризму
    Готелі
    Дайвінг
    Дозвілля
    Китай
    Країни й міста
    Подорожі
    Працевлаштування за кордоном
    Різне про туризм
    Рекомендації подорожуючим
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Основные модели детских велосипедов  
10 подарков, которые не стоит дарить друзьям  
Як фотографувати в подорожі  
Екзотичний відпочинок  
Дитині необхідні м’ясні блюда  
Хвороби й пороки виноградного вина  
ТЕМАТИЧЕСКИЙ ПЛАН  
Чотири секрети сексуального макіяжу  
Оперна творчість Дж.Пуччіні.  
Воспитание детей с точки зрения Православной веры (советы родителям)  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
вибрати   chandi   вагітність   Квіти   дифтерія   податкова   грудей   Ситуационные   клітки   правець   колючі   аденовирусная   конкуренція   виробництво   Free  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Курорт Мінеральні Води. Санаторії Єсентуки. Корисна відпустка
Курорт Мінеральні Води. Санаторії Єсентуки. Корисна відпустка
Мінеральні Води. Цей край багатий мінеральними джерелами. Приголомшливі пейзажи. Кількість відпочиваючих наближається до мільйона людей у рік. На Кавмінводах - 180 санаторіїв   
   
   Основний центр і найбільше курортне місто Кавказьких Мінеральних Вод, що розкинувся в передгір'їв гори Машук, - П’ятигорськ. На початку 19 століття найвищим указом було визнано вважати його води цілющими. Курорт залучає гостей своїми п'ятдесятьма джерелами мінеральної води й грязелікарнями озера Тамбукан. Тут можна підлікуватися, якщо ви страждаєте захворюваннями ендокринної й нервової систем, алергією або дерматологічними захворюваннями. Висококваліфіковані лікарі допоможуть перемогти захворювання опорно-рухового апарата, сечостатевої системи, постінфарктний стан. А грот Діани й Лермонтовські ванни викличуть враження не тільки з медичної, але й з естетичної точки зору.
   
   Найвідомішими санаторіями й лікарнями П’ятигорська є Гарячий ключ, Ластівка, санаторій Руно, Тархани, санаторій Джерело, П’ятигорский нарзан, Зорі Ставропілля, санаторії ім. Кірова й ім. Лермонтова, П’ятигорский військовий санаторій, Лісова галявина, Галерея Палас, Машук, П’ятигор’є.
   
   Великою популярністю користуються кальцієво-натрієві й вуглекислі мінеральні води міста Желєзноводська, розташованого на околицях гори Залізної. А «Слав’яновську» і «Смирновську» мінеральні води знають навіть ті, хто ніколи не приїжджав на Кавказ. Курорт відрізняється своїм м'яким кліматом, а також лікувальними брудами озера Тамбукан, курорт допомагає в лікуванні захворювань сечостатевий і травної систем.
   
   Додатково встановлюються й лікуються проблеми обміну речовин і рухової системи організму. З визначних пам'яток міста особливо привабливі каскадні сходи й оглядові майданчики, а також міські парки. Розташування в безпосередній близькості від мінеральних джерел теж можна зарахувати в плюс Санаторіям міста.
   
   Відпочиваючим пропонують свої послуги такі санаторії Желєзноводська, як санаторій Ельбрус, Дубовий гай, Діброва, санаторії ім. Тельмана й ім. 30-ліття Перемоги, Бештау, Здоров'я, Гірське повітря, Машук, Русь, Аква-Терм.
   
   Кавказькі Мінеральні Води сьогодні легкодоступні для відпочиваючих. Аеропорт розташований у місті Мінеральні Води, звідти можна без проблем потрапити в кожній з курортних міст. До всіх курортів цього району, крім Желєзноводська, можна добратися потягом. Бажаючим відпочити на курортах Желєзноводська слід зійти на станції Бештау, звідки до місця призначення їх за 20 хвилин доставить маршрутне таксі.
   
   Мінеральні джерела цього краю й неповторний ландшафт рік у рік от уже протягом сторіч скоряють серця тих, хто приїжджає сюди в надії відновити своє здоров'я. Побувавши на курортах Кавказьких Мінеральних Вод, ви не залишитеся байдужим до їхніх природних прикрас і одержите заряд бадьорості для душі й тіла.
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 4852 | 09/01/2011 Туризм, подорожі - Види туризму

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус