ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
    Імміграція
    Види туризму
    Готелі
    Дайвінг
    Дозвілля
    Китай
    Країни й міста
    Подорожі
    Працевлаштування за кордоном
    Різне про туризм
    Рекомендації подорожуючим
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Гарні руки. Догляд за кутикулою  
Розвиток клінарії  
Первоцвіт (примула)  
Lviv Fashion Week 2013: Гламурні модниці показали педикюр у вишуканих босоніжках, незважаючи на зовсім не теплу погоду та сніг на вулиці.  
Створення сайтів  
Біль у попереку  
Шлях до ідеальної талії  
Использование Microsoft Excel для статистического анализа  
Подорожі й туризм  
Косметика й вагітність. Як не нашкодити  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
сіль   boss   рожа   стиль   br-1180   Ссудный   охранника   Джуран   видалення   тамагочи   презервативи   турагентство   демодекоз   офор   відмороження  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Болгарія
Болгарія
Болгарія відкриває великіі можливості для будь-якого виду відпочинку від катання на лижах узимку до лікування на курортах протягом усього року. Однак, зважаючи на те, що країна перебуває на морськім узбережжі, а клімат тут м'який, особою популярністю користується літній відпочинок в Болгарії.   
   Останнім часом усе більш затребуваними стають тури в Болгарію, які сполучають у собі відпочинок і терапію. Популярність лікувальних турів у Болгарію обумовлена, насамперед, наявністю великої кількості цілющих джерел мінеральної води, загальна кількість яких досягає шести сотень. Крім водолікування, болгарські санаторії пропонують і інші процедури - голковколювання, мануальну й фітотерапію. Варто відзначити, що Болгарія й раніше славилася своїми цілющими джерелами й прекрасними можливостями для лікування гінекологічних захворювань, хвороб дихальних шляхів і інших недуг, тому тут працюють досвідчені лікарі, здатні в буквальнім значенні цього слова поставити пацієнта на ноги. Серед профілактичних і лікувальних, також відомі СПА тури в Болгарію. Деві, Велінград і Поморіє мабуть, найвідоміші з курортів даного напрямку.
   
   Територія нинішньої Болгарії, у стародавності була заселена фракійськими племенами, з 200 г. до н.е. входила до складу Римської, а з 395 г. — Візантійської імперії. В 6 ст. сюди переселилися слов'яни. Пізніше вони перемішалися з тюркським племенем булгар на чолі з ханом Аспарухом, що мігрували сюди під натиском хазар в 7 ст. з Донських і Кубанських степів. В 680-681 рр. тут виникло Перше Болгарське царство (столиця — Плиска, потім Преслав); в 864 г. болгари прийняли християнство. В 10 ст. до царства були приєднані сусідні землі аж до берегів Егейського й Адріатичного морів. Це царство проіснувало до 1018 г., потім було завойовано Візантією. В 1186 г. створюється Друге Болгарське царство, яке в сірий. 14 в. розпалося на Видинське й Тирновське. В 1393-1396 рр. вони були завойовані турками й приєднані до Османської імперії. Багато болгар бігли в російські князівства, Румунію й Сербію. Турки проводили ісламізацію болгар, хоча православні монастирі й церкви в країні були підлеглі грецькій православній церкві. У результаті поразки турок у війні з Росією (1877-1878) північна частина Болгарії стала автономним князівством і васалом Османської імперії, а південна (Східна Румелія) — її автономною провінцією. В 1885 г. остання була приєднана до Болгарського князівства, а в 1908 р. Болгарія стала незалежною державою. У Балканських війнах 1912-1913 рр. Болгарія завоювала Пиринский край, Фракію й Македонію, а потім втратила частину своєї території (Південну Добруджу й Македонію). У Першій світовій війні вона воювала на стороні Німеччини, захопивши частину Македонії й грецької Фракії, але в 1919 р. повинна була повернути їх Югославії й Греції. В 1941-1944 рр. болгарські війська повторно окупували грецьку Західну Фракію і югославську Вардарскую Македонію. В 1944 р. у Болгарію ввійшли радянські війська, монархія була скинута, а в 1946 р. проголошена Народна Республіка Болгарія, де у влади встав комуністичний уряд. В 1991 р. були проведені багатопартійні вільні вибори, і Болгарія встала на шлях демократичного розвитку.

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 4395 | 09/01/2011 Туризм, подорожі - Види туризму

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус