ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
    Імміграція
    Види туризму
    Готелі
    Дайвінг
    Дозвілля
    Китай
    Країни й міста
    Подорожі
    Працевлаштування за кордоном
    Різне про туризм
    Рекомендації подорожуючим
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Як підібрати ефективний засіб для схуднення  
Як вибрати пальто?  
Фрукти і городина захищають легені курців  
Курящі матері народжують дівчаток  
Плакати й чесатися корисно  
Снятие нарощенных волос по различным технологиям  
Як визначити характер по запаху  
Алое (столітник)  
I триместр. Звикай!  
Технологія приготування наливок  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
Сказ   chandi   фото   файл   роботи   виставка   призначення   кактус   мебель   стоматология   полинь   мануальна   відносини   задымления   практика  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Дозвіл на тимчасове проживання. Тимчасове проживання в Росії
Дозвіл на тимчасове проживання. Тимчасове проживання в Росії
Правила одержання дозволу на тимчасове проживання на території російської Федерації. Права й обов'язки іноземного громадянина, що одержав тимчасове проживання в Росії.   
   
   Дозвіл на тимчасове проживання - це певний статус, який видається іноземному громадянинові або особі без громадянства строком на три роки у вигляді штампа встановленого зразка в документі, що засвідчує особистість заявника й у вигляді окремого документа- особі без громадянства. Тимчасове проживання – дозволяє іноземному громадянинові проживати й здійснювати трудову діяльність у тому суб'єктові РФ, у якім йому дозволене тимчасово проживати. Іноземний громадянин не має права самостійно міняти суб'єкт, у якім йому дозволене тимчасово проживати. Одержання дозволу на тимчасове проживання перебуває у віданні територіального Федерального органа в сфері міграції й регламентується Постановою Уряду № 789.
   
   Важливо знати, що тимчасове проживання не звільняє іноземного громадянина від одержання дозволу на роботу, для здійснення трудової діяльності на території Російської Федерації. Тимчасово проживаючий іноземний громадянин користується такими ж правами як і громадяни Російської Федерації й несуть рівні обов'язки.
   
   Дозвіл на тимчасове проживання передбачає два порядки одержання, з урахуванням квоти й без її обліку. Що значить із обліком і без її обліку: без обліку квоти, мається на увазі без її необхідності, отже, в іноземного громадянина, який вирішить одержати тимчасове проживання без обліку квоти, повинна бути підстава, відповідно до Федерального закону.
   
   Розглянемо перший порядок, з урахуванням квоти по м. Москві: Щорічно уряд Російської Федерації затверджує кількість квот, враховуючи демографічне положення в кожному суб'єктові РФ. Так, наприклад в 2009 році кількість виділених квот по м. Москві становило 1500. Однак, жодним НПА порядок видачі квот не регламентується, строго говорячи, процес видачі квот можна назвати непрозорим. Іноземний громадянин може сподіватися на одержання квоти більшою мірою, якщо в нього вище, так сказати, прохідний бал. Під прохідним балом мається на увазі наявність вищої освіти й інших позитивних сторін, які можуть у дійсності звернути на себе увагу. Приведемо випадок із практики, коли іноземному громадянинові виділили квоту по клопотанню роботодавця, який у своєму листі відзначив наявність у свого працівника маси позитивних якостей, починаючи від працьовитості й закінчуючи незаперечним авторитетом серед керівної ланки підприємства, на якім трудився гість столиці, відповідно на законних підставах.
   
   Другий порядок, без обліку квоти: Іноземні громадяни мають усі шанси одержати дозвіл на тимчасове проживання, якщо вони мають для цього всі підстави. Так, саме наявність або відсутність підстави й визначає порядок одержання тимчасового проживання на території РФ. Назвемо кілька самих розповсюджених підстав, це шлюб із громадянином РФ, наявність дитини громадянина РФ і народженому на території РСФСР. На даний момент кількість підстав дорівнює чотирнадцяти, але варто розуміти, що ця кількість згодом може зрости або навпаки, поменшатися.
   
   Не залишилася згадана й інша сторона медалі, а саме ті підстави, які можуть послужити відмовою в одержанні або попросту зможуть анулювати ранніше виданий дозвіл на тимчасове проживання. Назвемо кілька підстав, це висновок фіктивного шлюбу, який послужив підставою для одержання тимчасового проживання, або виявлення в іноземного громадянина ряду захворювань, які становлять небезпеку для навколишніх.
   
   Чи дає право тимчасове проживання іноземному громадянинові працювати в Росії?
   Варто помітити, що для здійснення трудової діяльності на території Російської Федерації іноземний громадянин має право й без дозволу на тимчасове проживання. Для здійснення трудової діяльності в РФ іноземному громадянинові досить мати дозвіл на роботу, який він має можливість одержати в територіальнім відділенні міграційної служби. Важливо відзначити, що іноземний громадянин не може самостійно міняти своє тимчасове проживання. Іноземний громадянин, який у встановленому порядку одержав дозвіл на тимчасове проживання, зобов'язаний щорічно підтверджувати своє проживання на території РФ. У противному випадки, тимчасове проживання буде анульовано.
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 37611 | 09/01/2011 Туризм, подорожі - Імміграція

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус