ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
    Імміграція
    Види туризму
    Готелі
    Дайвінг
    Дозвілля
    Китай
    Країни й міста
    Подорожі
    Працевлаштування за кордоном
    Різне про туризм
    Рекомендації подорожуючим
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Коррекция волос  
Парфуми з ароматом пачулі  
Техніка моста для тих, хто потребує значної стимуляції клітора  
Лілія  
Чи є життя після весілля  
УЗД під час вагітності  
Поделкино - вироби з дітьми  
Фейсконтроль діагноз по обличчю  
Як не залежати від капризів погоди  
Обзор особенностей современной жизни Республики Казахстан  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
плащі   ігри   холера   Дяченко   Web-   лікування   салон   краси   Marshall   норматив   іграшки   власності   світлові   билеты   дитяче   мебель  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Відпочинок і лікування на курорті Трускавець
Відпочинок і лікування на курорті Трускавець
У статті розповідається про відпочинок і лікуванні на курорті Трускавець в Україні, цілющих властивостях мінеральної води Нафтуся, розвитку санаторіїв, готелів, частки туристичного сектору міста-курорту   
   Курорт Трускавець - один з найбільш відомих бальнеологічних курортів в Україні. Він розкинутий у прекрасній долині передгір'я українських Карпат на висоті близько 350 метрів над рівнем моря. Своїми лікувальними можливостями Трускавець не поступається таким відомим курортам Європи, як Баден-Баден, Віші й ін.
   
   Сучасний Трускавець - це велике місто, де одночасно можуть лікуватися й відпочивати до 15 тис. людей, а за рік курорт відвідують майже 200 тисяч туристів з усієї України, а також з Росії, Білорусі, Німеччини й інших країн. Місто-Курорт сьогодні - це відкриття все нових і нових пансіонатів, санаторіїв Трускавця, готелів. Швидкими темпами розвивається приватний туристичний сектор. Але головне багатство бальнеологічного курорту Трускавець - це його унікальні цілющі мінеральні води.
   
   Трускавець придбав славу завдяки лікувальній воді "Нафтуся". Це мінеральна вода з високим вмістом органічних речовин нафтового походження. Саме органічними речовинами, які швидко руйнуються при контакті з повітрям (тому "Нафтусю" необхідно пити тільки в бюветі), трускавецька "Нафтуся" відрізняється від інших лікувально-мінеральних вод. Сьогодні їй немає рівних по лікувальних якостях.
   
   Санаторії Трускавця активно використовують мінеральні води в лікуванні, які благотворно впливають на систему травлення, обмін речовин і сечостатеву систему людини. У санаторіях курорту Трускавець успішно застосовують озокерітолікування (лікування гірським воском) захворювань шлунково-кишкового тракту, а також печінки, жовчних шляхів, урологічних і неврологічних хвороб і лікування мінеральними водами з 14 природних підземних джерел.
   
   Відпочинок у Трускавці - це унікальна можливість побувати в місті з мальовничою місцевістю, а також відпочити й підкріпити здоров'я. Узимку – гори, сніг що іскриться в променях сонця й засліплює. Улітку – гори й незабутні по красі альпійські луги. І цілий рік – сприятливий вплив унікального клімату, чудове гірське повітря, відмінна засмага.
   Курорт Трускавець – екологічно чистий край з неповторною культурою, історією, звичаями. Лікувальна сила курорту Трускавця – це Ваше здоров'я й гарнє самопочуття!
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 4593 | 09/01/2011 Туризм, подорожі - Види туризму

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус