ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
    Імміграція
    Види туризму
    Готелі
    Дайвінг
    Дозвілля
    Китай
    Країни й міста
    Подорожі
    Працевлаштування за кордоном
    Різне про туризм
    Рекомендації подорожуючим
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Что строить из ракушечника (ракушняка)?  
Протизаплідні тампони  
Капустяна дієта  
Президент США відпочине разом з родиною в Іспанії  
Узамбарські фіалки - улюблениці квіткарів  
Новорічні тури в Чорногорію  
Аллод Прокларуш - загадочный мир магической силы и войн  
Мій чоловік постійно мовчить  
ІСТОРИЧНИЙ АСПЕКТ РОЗВИТКУ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ СИСТЕМИ ВИЩОЇ ОСВІТИ В УКРАЇНІ  
Як боротися з аденоїдами?  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
2011   Роздільне   вода   міжрегіональне   плащі   рослини   дітей   засіб   тест   печінки   тренажер   boss   Ссудный   ДВС-синдром   віці  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Англійська під сонцем
Англійська під сонцем
Погодтеся, немає нічого краще, чим відправитися на острів Мальта, відпочити на пляжах Середземного моря й заодно підтягти своє знання англійської. Ні для кого не секрет, що Мальта є однією з по-справжньому двомовних країн   
   Справа в тому, що англійська, стала рідною для мальтийців за тей час, який Мальта була колонією англійців. До речі кажучи англійці й зараз становлять основну масу туристів на Мальті, що, як ви розумієте, лише зміцнює традицію англійської мови .
   
   Туристи багатьох країн з'їжджаються на Мальту, щоб вивчити англійську мову, адже навчання тут якісне й коштує дешево, щодо інших країн, та й до того ж переліт на Мальту коштує не дорого. Наприклад деякі Петербурзькі турфірми організовують чартерні рейси на Мальту прямо з Петербурга. Природно це сприяє росту кількості туристів з Петербурга й Росії.
   Мовні школи на Мальті пропонують велику кількість курсів з різною інтенсивністю й тривалістю курсу будь-якої тематики й рівнем підготовки. Курси підійдуть як для дорослих і студентів, так і для дітей. Серед курсів англійської для дорослих і студентів можна вибрати курс інтенсивного вивчення, курс підготовки до англомовних іспитів, курси бізнес англійської, а так само курси мінімальної підготовки англійської для медиків і льотчиків.
   
   По закінченню навчання всім студентам шкіл видаються сертифікати. Більшість шкіл готовляють студентів для здачі іспитів і одержання сертифікатів, які є підтвердженням знань мови в багатьох університетах світу. А якщо ще врахувати, що у Вас буде постійна можливість спілкуватися на англійській мові й за межами класу, в оточенні унікального культурного середовища й гостинності мальтийців, то можна із упевненістю стверджувати, що навчання на Мальті стане для вас незабутнім. Адже тільки тут м'який, теплий клімат, блакитне море, багаті культурою й історією визначні пам'ятки, безпечна обстановка й доброзичливе населення.
   
   Докладніше з курсами англійської й ціною відпочинку на Мальті можна ознайомитися на сайтах Петербурзьких турфірм. Там Вам допоможуть оформити візу на Мальту й інші документи. Також Вам допоможуть підібрати Мальта-тури по смакові. Вам на вибір нададуть можливість вибрати тури з навчанням на Мальті як для дорослих, так і для дітей. До речі кажучи молодіжний відпочинок на Мальті в наш час став досить популярним.
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 4597 | 09/01/2011 Туризм, подорожі - Види туризму

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус