ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
    Імміграція
    Види туризму
    Готелі
    Дайвінг
    Дозвілля
    Китай
    Країни й міста
    Подорожі
    Працевлаштування за кордоном
    Різне про туризм
    Рекомендації подорожуючим
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Улаштуємо розвантажувальний день!  
Готування браги із крохмалю  
Платежі по кредитах тепер доступні онлайн  
Традесканція  
ПОЛОЖЕНИЕ о единой системе управления охраны труда  
Виклик менструації (переривання вагітності на ранньому терміні)  
Плакати й чесатися корисно  
Підвищення імунітету  
Листаем страницы или смотрим в экран?  
Предпідсилювачі  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
поверхнева   Страхование   перстачу   Одержання   людства   кокцидіоз   голова   цены   прилади   лілія   вітраж   призначення   острова   google   червона  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Дайвінг-Тури на остров Балі
Дайвінг-Тури на остров Балі
Універсальне місце для дайвінгу, що підходить як досвідченим дайверам, так і початківцям - це Острів Балі. Балі обмивається водами Індійського океану, Явського моря й Балійського моря. Більшість місць для підводного плавання розташовані в південно-східній і східній частині острова Балі.   На Балі розповсюджений дайвінг уздовж коралових стін і дайвінг із використанням підводних плинів.
   
   Тут ви знайдете все, що потрібно для гарного дайвінгу:
   
   - Прекрасний екваторіальний клімат. Ідеальна температура води звичайно 26-27°C. Чудові погодні умови середня температура повітря 27-33 °C. Чудова видимість близько 40м. Ті, хто має необхідний досвід і кваліфікацію, можуть запланувати занурення й на більшу глибину. Кращий час для відвідування - із квітня по листопад. У період дощів (грудень - березень) видимість обмежена.
   
   - Різноманітність місць для дайвінгу. Місць для занурення досить багато, і не одне з них не схоже на інше. У водах острова затонув американський корабель, навколо й усередині корабля протікає бурхливе підводне життя. Є занурення в місцях проживання акул, до підводних скель і занурення для аматорів підводної фотозйомки. Дайвінг на Балі пропонує дрейфуючі занурення. Атак же багато місць для занурення для новачків.
   
   - Яскрава флора й фауна. Природа і мешканці підводного світу являють собою яскраве видовище; рифи суцільно покриті неймовірними коралами, кількість рифових і океанських риб просто величезна. Різноманітні тропічні риби ( молу-молу, риба-ангел, риба-наполеон, барракуда, риба-крокодил і багато інших), гігантські черепахи, скати (манти, плямисті скати), акули (молотоголові, рифові, китові).
   
   - Можливість вчитися й практикуватися. На Балі безліч клубів підводного плавання, які випускають туристів з дипломами. Для новачків існує можливість одержати диплом на місці. Є спеціальні курси для початківців, які надають теоретичну й практичну підготовку. Заняття проводяться на невеликій глибині.
   
   - Дайвінг сафарі. Під час дайвінг сафарі проводяться висадження на островах, де вашій увазі будуть надані тропічні ліси з буйною рослинністю, тихі незаймані пляжі, бірюзові лагуни й коралові рифи, населені нескінченними яскравими рибками, мантами й китовими акулами.
   Балі не даремно вважається одним із кращих місць для заняття дайвінгом. Приїзджайте й переконайтеся в цьому самі. Острів Балі це приємні і яскраві враження.
   Насолодитеся захоплюючим дайвінгом на острові Балі.
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 4580 | 09/01/2011 Туризм, подорожі - Дайвінг

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус