ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
    Імміграція
    Види туризму
    Готелі
    Дайвінг
    Дозвілля
    Китай
    Країни й міста
    Подорожі
    Працевлаштування за кордоном
    Різне про туризм
    Рекомендації подорожуючим
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Дисбактеріоз кишечнику  
Правда й міфи про рак молочної залози  
Діагностика та лікування захворювань у Ізраїлі  
Тема 6. ОТНОШЕНИЯ ОРГАНИЗАЦИИ С ПОТРЕБИТЕЛЯМИ  
Благо на шкоду  
Як стати еталоном краси до Нового Року  
Де живе холестерин  
Грудне молоко необхідне маляті  
Різновид стільчиків для годівлі  
Минуле пройшло  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
Іспанія   2011   охране   дифтер   силует   синтетичні   работа   доппіо   йоган   теплиці   печінки   захворюванням   офор   Печеночный   запах   рта,   олигоанурия.   картинки  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Лікувально - оздоровчий туризм. Навіщо учиняти перевірку своєму здоров'ю в рідній клініці, якщо можна провести лікування в Німеччині?
Лікувально - оздоровчий туризм. Навіщо учиняти перевірку своєму здоров'ю в рідній клініці, якщо можна провести лікування в Німеччині?
Це правда, що німецькі лікарі – самі допитливі лікарі - фахівці в Європі й світі. Розбудовуючи національне поняття " медичної школи", вони, як правило, мають інший погляд на лікування цілого ряду захворювань   
   Сьогодні медицина увесь час продовжує максимально вдосконалювати свій арсенал приладів і встаткування, вносячи в медицину абсолютно всі кращі наробітки, у тому числі й пов'язані з nano-технологіями. Наша країна давно мала все необхідне для появи чудових багатопрофільних клінік з найсучаснішим медичним оснащенням і підготовленими лікарями-фахівцями, але… Протягом довгих років нас переконували, що медицина в нас безкоштовна, хоча лікування завжди виявлялося однієї із самих витратних статей будь-якого родинного бюджету. У середовищі наших медиків присутні велика кількість справжніх і досить талановитих фахівців, відомих у світовому лікарському співтоваристві. Однак існує чимало штатних одиниць, які займають люди, яких лікарями визначити не повертається язик.
   
   Альтернатива безкоштовним медичним послугам – страхова й просто платна медицина, при нашому її сприйнятті ще досить таки не швидко буде мати можливість по-справжньому слугувати інтересам здоров'я співвітчизників. На теперішній момент, на великий жаль, сектор платної медицини в нашій країні насичений в основному не класними фахівцями, а бізнесменами з дипломами фахівців, яких робота доктора турбує лише як джерело гарного доходу. Нерідко стають відомими випадки обтяжуючої недбалості й нехлюйства в колі вітчизняних медичних працівників. Але незабутня корпоративна етика щораз зобов'язує не афішувати ці факти.
   
   Відносно легка можливість поїздки за кордон, дозволяє співвітчизникам поїхати на лікування за кордон. Таким чином, потенційні клієнти закордонних клінік, що жадають ознайомитися з медичним обслуговуванням у певній країні, можуть спробувати можливості, які може відкрити для них лікувальний туризм. У багатьох країнах Європи й Азії медицина добре розвинена й такі держави, як Німеччина й Великобританія, Ізраїль, Китай і Сінгапур добре відомі в усьому світі успіхами в медичній науці. Ці держави найбільше підходять для відвідування їх нашими співвітчизниками. Іноді хворим протипоказані стомлюючі й затяжні поїздки або перельоти, саме тому для них стане зручним пройти лікування в Німеччині, потрапити куди дуже просто поїздом. Германія має провідні клініки, діагностичні й реабілітаційні центри в Європі й світі. У цій невеликій країні є більш ніж 2240 державних клінік, де 145 000 добре підготовлених фахівців високої кваліфікації намагаються робити все для повернення людям здоров'я. Комп’ютерне й лабораторне обстеження в Мюнхені, наприклад, проводиться із застосуванням технічних, комп'ютерних, хімічних технологій і розробок, які забезпечують можливість повного доступу до всіх органів організму в навіть 3D режимі. У Німеччині стародавній і одночасно сучасний Мюнхен займає особливе місце по медичній лінії. Діагностичні й медичні центри Мюнхена, такі як, наприклад, Спеціалізована клініка Асклепіос, за замовчуванням визнані лідируючими серед подібних європейських і світових клінік. Їхній стиль роботи – повний, всеосяжний і абсолютно персональний підхід до медичного обстеження й лікуванню конкретного пацієнта.
   
   Чимало уваги при цьому німецькі лікарі приділяють обстеженню, цілком розуміючи, що вчасно точно встановлений діагноз допоможе здійснити позитивне й швидке лікування хворого. Завжди лікування в Мюнхені у звичайній, на перший погляд, клініці може дати куди більш позитивні результати, які неможливо одержати в рідних клініках.
   
   Лікарі за кордоном у першу чергу шукають можливість на початку лікування якнайменше втручатися в тіло людини. Будь-які клініки Німеччини сповідують використання лапароскопічних операційних підходів, які й мають на увазі мінімальне втручання в організм пацієнта. Більшу частина подібних операцій проводять в "денних клініках". Виходить, що реабілітаційний період не вимагає постільного режиму, хворий не почуває виснажливих шокових і болючих відчуттів і з легкістю переносить такі втручання.
   
   Самими необхідними в клініках Німеччини є лікарі - фахівці в області ендокринології, нейрохірургії, загальній хірургії, урології й онкології. Сердечно - судинна хірургія в Німеччині постійно удосконалюється, а заодно росте й кваліфікація медиків у цієї й інших областях медицини. У Німеччині немає дилетантів - докторів, допущених до безпосереднього консультування й лікування людей. Тверда система кваліфікаційного відбору й допуску до самостійної практичної роботи надійно опікує від просочування в систему охорони здоров'я пройдисвітів, які не мають права називатися лікарем.
   
   Спеціальність медика дуже популярна у Федеративній республіці Німеччина, тому співдружність докторів не дасть потрапити до себе тим людям, які своїми невірними кроками можуть дискредитувати все суспільство.
   
   В облаштованість і оснащення новітніх університетських і приватних клінік і в саму систему охорони здоров'я Німеччини вже давно вкладалося й продовжують далі вкладатися чималі гроші, що дає можливість Німеччини займати в цій галузі лідируюче місце серед країн, які досяглися найкращих показників. Громадяни, що дозволяють собі пройти своє лікування за кордоном, не даремно прагнуть поїхати на лікування в Мюнхен, тому що практика лікувального туризму показує, що це самий правильний вибір, що надає вірний шлях до одержання вірного діагнозу і якісного лікування. І потрібно якнайкраще засвоїти, що гарне лікування не було й не може бути безкоштовним.
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 7374 | 09/01/2011 Туризм, подорожі - Види туризму

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус