ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
    Імміграція
    Види туризму
    Готелі
    Дайвінг
    Дозвілля
    Китай
    Країни й міста
    Подорожі
    Працевлаштування за кордоном
    Різне про туризм
    Рекомендації подорожуючим
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Тварини в будинку  
Кактуси  
Шубы и итальянская мебель в Милане, прекрасный отдых и незабываемые впечатления в Италии  
ШИПУЧІ НАПОЇ З ЛИМОНА  
В чем заключается практичность и удобство волос для наращивания?  
УЗД під час вагітності  
Чай з молоком - повертаємо стрункість смачно  
Дитячі коляски використовувалися тільки в аристократичному колі  
Тренажерний зал  
Beauty-услуги - новые технологии в области красоты и здоровья  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
групі   10-ий   ДОКУМЕНТИ   праці   стиль   статусу   грудей   Marshall   линолева   рту.   форма   жасмін   презервативи   болезни   вина  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Як заощадити гроші на відпочинку? Бронювання готелів через Інтернет
Як заощадити гроші на відпочинку? Бронювання готелів через Інтернет
У статті перераховані основні переваги систем бронювання готелів через Інтернет. Проведений порівняльний аналіз послуг, пропонованих сайтами централізованого бронювання готелів і тих що надаються традиційними туристичними агенціями   
   Ритм життя й екологія сучасного мегаполіса, безсумнівно, дуже впливають на здоров'я людини. У зв'язку із цим, для активної людини відпочинок стає не розкішшю, а необхідністю відновити ресурси організму й набратися нових сил на рік уперед. Але як знайти кошти на це в особистому або родинному бюджеті в наш непростий час? У період кризи кожна людина або підприємство намагається збільшити свої доходи, і це, на жаль, стосується, у тому числі, туристичних фірм. З кожним роком відпочинок на закордонних і вітчизняних курортах стає усе більш дорогим задоволенням. Чи є спосіб реально заощадити гроші на бронюванні готелю й інших супутніх послуг?
   
   Таку можливість нам дає Інтернет. За останні кілька років широкий розвиток одержали системи бронювання готелів через глобальну Мережу. Дана схема замовлення й оплати туристичних послуг має наступні переваги перед традиційними туристичними фірмами:
   
   Ви заощаджуєте гроші. Резервація номерів через Інтернет дозволяє власникам готелів мінімізувати витрати на реалізацію готельних місць і в такий спосіб надати клієнтові більш низьку ціну. Як правило, Ви маєте можливість забронювати номер за ціною « від стійки готелю», а іноді навіть дешевше. Крім того, у переважній більшості випадків система просить Вас внести не всю суму за проживання, а лише депозит, у середньому це 10%, а залишок суми оплатити на місці. Не багато з турфірм можуть запропонувати такі умови.
   
   Ви заощаджуєте час. Для того щоб вибрати готель, автомобіль для трансферу або іншу послугу Вам зовсім не потрібно їхати в офіс фірми. Для цього досить зайти на сайт зі свого домашнього або робочого комп'ютера й самостійно вибрати найбільш прийнятний для Вас варіант. Для цього використовується пошук по розташуванню, відстані від моря, категорії, кількості зірок, бюджету й інших характеристик. При виникненні питань або необхідності рекомендацій, Ви завжди можете зв'язатися з оператором по телефону, електронній пошті або за допомогою ICQ. Важливо також і те, що Ви можете в режимі реального часу переглянути наявність вільних місць на зазначені дати, що цікавлять Вас. Немає необхідності чекати дзвінка агента протягом декількох часів або навіть днів, щоб потім, можливо, знову повернутися на стадію вибору. Також, для внесення депозиту Вам пропонується кілька способів, що дозволяють навіть не виходити на вулицю (електронні платежі, кредитна карта, банківське переведення). Усі документи, що підтверджують бронювання, Ви можете одержати по електронній пошті.
   
   Повна свобода вибору. Система бронювання через Інтернет дає повну свободу під час пошуку місця розміщення. Ви абсолютно не залежите від волі агента і його взаємин з різними туроператорами й готелями. Інформація з кожного об'єкта строго сконструйована й дає Вам чітку уяву про інфраструктуру готелю, зручностях номерів і додаткових послугах.
   
   Таким чином, перераховані вище характеристики роблять очевидними переваги систем бронювання туристичних послуг через Інтернет. Широке поширення Мережі відриває для нас усі нові можливості не тільки для спілкування й одержання інформації, але також і для економії коштів і організації власного відпочинку залежно від особистих переваг.
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 7039 | 09/01/2011 Туризм, подорожі - Готелі

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус