ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
    Імміграція
    Види туризму
    Готелі
    Дайвінг
    Дозвілля
    Китай
    Країни й міста
    Подорожі
    Працевлаштування за кордоном
    Різне про туризм
    Рекомендації подорожуючим
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Десертне вино  
ФІТНЕС ПО ГОРОСКОПУ. КОЖНОМУ СВОЄ  
Цілющі властивості жовтого чаю й правила заварювання  
Бережися, турист небезпечні країни  
Тіна Канделакі поділилася секретами стрункості  
Рекламные конструкции - распространенный и действенный метод поиска покупателей  
Отличная линия косметики от отечественного производителя - как создать безупречный образ  
Гороскоп зачісок  
Постіль не гірше, чим спортзал  
Дієтичні виверти  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
методы   кактус   izumrud   запрос   active   терапія   весілля   тема   збільшення   ответы   ТОВАРИСТВА   Освещение   вироби   токсикоинфекции   правець  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Куди сходити в Китаї європейському туристові?
Куди сходити в Китаї європейському туристові?
Китай - дивна східна країна, з масою традицій і величезною культурою, яка подарувала світу безліч відкриттів. Побувавши в Китаї, розумієш, наскільки обмеженим був той світ, у якому ти жив дотепер і наскільки багато цікавого приховано від європейського ока   
   
   Дивна й цікава азіатська країна Китай багато століть притягає пильні погляди художників і дослідників, археологів і біологів, державних керівників і звичайних туристів. Величезна й густонаселена країна зберігає свою історію безліч сторіч, у якій було все, що супроводжує будь-яку прадавню державу - безліч війн і завоювань, відкриттів і розкопок. Дивний народ населяє цю немаленьку країну, з гігантським інноваційним потенціалом.
   
   Кожна людина, яка попадає в столицю Китаю - Пекін, у першу чергу ромічає, наскільки працездатні китайці. Вони постійно рухаються кудись, подібно бджолам у величезному вулику. Пекін можна спокійно назвати столицею велосипедів. Рядові громадяни віддають перевагу цьому виду транспорту міському, тому на дорогах у місті діється щось неймовірне. Раннім сонячним ранком, у той час, як десь у далекій Москві або Пітері ще не зустрінеш мешканця на вулиці, у Пекінських зелених зонах і скверах активно займаються зарядкою рядові мешканці міста. Вікових обмежень не буває - займаються всі, від мала до велика. Неквапливі й пластичні рухи руками й ногами, гарні й граціозні переміщення в глибоких позах відразу піднімають із глибин підсвідомості спогади кадрів з фільмів про китайських майстрів ушу. Нинішній, гарний Пекін є великим накопиченням доріг і розв'язок. Гігантські транспортні потоки рухаються по швидкісних наземних і підвісних трасах міста. Високі скляні хмарочоси, залишають незабутні враження й надають місту велич найбільшого сучасного мегаполіса.
   
   Сьогоднішній Пекін зберіг і іншу, не менш цікаву для відвідувачів країни картину. Безліч стародавніх вуличок, у яких дотепер стоять маленькі будиночки вигадливої конструкції, з дахами яскравих квітів. Довга торгівельна вулиця нагадує московський старий Арбат - суцільно засіяна торговельними ларьками й крамничками, де будь-який бажаючий може купити собі часточку Китаю. Цікавий прадавній посуд на будь-який смак, сувеніри, тканини, нефритові статуетки, вазочки, прадавні дерев'яні й порцелянові ляльки й багато чого іншого. Напевно, кожний турист купує в місцевих сувенірних крамницях статуетку Будди, для того, щоб потім після повернення додому похвастати своєю подорожжю перед товаришами й друзями. Особливу цінність це натуральна китайська порцеляна, яка відома в усьому світі своїми дивними якостями й красою зі старожитніх часів. Велич і краса Китаю не залишить байдужим нікого, хто тут побуває й напевно закладе в людині бажання рано або пізно повернутися сюди знову. Не даремно, ця країна є однією з найбільш відвідуваних туристичних об'єктів в Азії.
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 4726 | 09/01/2011 Туризм, подорожі - Види туризму

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус