ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
    Імміграція
    Види туризму
    Готелі
    Дайвінг
    Дозвілля
    Китай
    Країни й міста
    Подорожі
    Працевлаштування за кордоном
    Різне про туризм
    Рекомендації подорожуючим
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Тема 4. Отношения организации со средствами массовой информации  
Лазерне шліфування – від недоліків до переваг  
Фен-шуй проти зайвої ваги  
ДОГОВІР підряду  
Боротьба з жарою  
Зонт мода 2012  
Як вибрати сурогатну матір і не помилитися?  
Вивих передпліччя  
Сервис по постройке коттеджей - как грамотно выбрать подрядную организацию  
История балета  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
культура   оптимізація   засіб   залоза   коліт   буркун   туляремия   Президент   chandi   управління   nokian   виставка   колючі   статут   заболевания  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Відпочинок у Криму
Відпочинок у Криму
Крим. Це слово відоме як у всіх країнах СНД, так і далеко за його межами. Відпочинок у Криму завжди залучав велику кількість людей за всіх часів року, відпочинок у Криму в літню пору, без варіантів, превалює по кількості відвідувань цього бажаного півострова над відпочинком восени або взимку.   
   Кримський півострів споконвічно був і буде здравницею безлічі етносів - відпочинок у Криму вже давно як щось само собою зрозуміле. Перед початком курортного сезону сотні й тисячі людей збираються з думками - куди ж відправитися відпочивати, і вибір більшості з них однозначний. У Криму завжди є на що глянути - десятки різних відомих місць, яскраві курортні міста, пляжі й море на будь-який смак, усілякі подорожі в будь-який куточок Криму, кримська кухня для самих вимогливих гурманів, дайвінг, печери й багато чого іншого. Саме собою зрозуміло, основний наплив туристів доводиться стримувати ПБК - тут розташовуються відмінні Кримські курорти від Фороса до Судака - тут і Симеіз, і затишна Алушта, і популярна Ялта - кожний турист безсумнівно відшукає в сонячному Кримі саме свій відпочинок - варто тільки пошукати. З появою Інтернету зробити свій вибір відпочинку стало набагато спокійніше й простіше - як гриби, ростуть сайти про відпочинок у Криму й, як наслідок - сайти про Крим, що пропонують відпочинок у Криму, відпочинок у всіх його куточках на будь-який смак.
   Завдяки Інтернету в кожної людини тепер є потенціал зробити свідомий вибір свого відпочинку й відпочити в точно обранім місці. Завжди можна побачити ціни на відпочинок, прочитати корисні коментарі про курортні селища, про приватний сектор Малореченського, Рибальського або Сонечногорського, подивитися гарні фото Криму й селищ зокрема, почути, де і як відпочити в Криму дикуном, прочитати відгуки про Крим і багато чого іншого. В 2008 році в Малореченському повністю розгорнула свої двері Церква-Маяк, цей яскравий архітектурний храм Миколи Чудотворця, у наслідок чого на ПБК пішов новий потік зацікавлених відпочиваючих. Фото Храму Маяка в селі Малореченське на даний момент прикрашають безліч календарів і інших поліграфічних видань по всіх країнах колишнього Союзу. На жаль, численний наплив бажаючих яскраво відпочити не може не позначитися на якості відпочинку, тому що Крим хоч і досить великий, але зосередження величезної маси туристів в окремих локальних туристичних селищах приносить туди крім спланованого бюджетного прибутку також масу витратних заходів, пов'язаних з виправленням натуральної краси Криму. Кожна людина прагне відвезти шматочок курорту із собою на пам'ять - це зрозуміло й цілком припустиме, але багато відпочиваючіх намагаються відвезти крім всіляких спогадів цілі шматки.
   
   Шановні відпочиваючі й ті хто тільки планує відпочити! Приїдьте до нас на відпочинок у Крим - ми завжди вам раді, купайтеся, загоряйте, беріть свій заряд бадьорості й гарного сампочуття, але пам’ятайте - Крим, це той курорт, куди ви й ще сотні людей приїдуть знову й знову - давайте разом зберігати його, адже потім наші нащадки будуть нам за це вкрай вдячні.
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 5311 | 09/01/2011 Туризм, подорожі - Види туризму

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус