ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
    Більярд
    Виноробство, виготовлення спирту
    Кімнатні рослини
    Музика, вибір інструменту
    Рибальство
    Сад і город
    Танці
    Фото, відео
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Що таке бізнес сайт? Як бізнес сайт залучає нових клієнтів?  
Герань у заміському саду й на вікні  
Коли жінки не говорять про секс  
Сайт для пансіонату й готелю  
Типы запасных частей для оборудования производств. Важные требования для них  
Лікнеп мандрівника збираємося в дорогу  
Переоборудование микроавтобусов. Светодиодные фары. Настолько ль вы прекрасны?  
Йога - джерело здоров’я!  
Тренажери – не примха, а усвідомлена необхідність  
Аква аеробіка у ванні  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
вирахувати   виробництво   херсон   мебель   жіночі   кофти   файл   музичні   ПІДПРИЄМСТВА   фламенко,   реєстр   одяг   групи   групі   шкіри  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Найбільш популярні Dj-Пульти
Найбільш популярні Dj-Пульти
Найбільш популярні Dj-Пульти



    Найбільш популярні Dj-Пульти
   

У цій статті ми розглянемо самі популярні й, природно, недорогі моделі Dj-Пультів.

Phonic

Що ж, почнемо з фірми, що пропонує самі недорогі й прості пульти. Це фірма Phonic, яка вже десятки років спеціалізується на виготовленні звукового устаткування для репортерської роботи, концертів і дискотек, залучаючи увагу до своєї продукції в першу чергу низькими цінами.

Самою недорогою моделлю цієї фірми є MX-200. Phonic MX-200 послужить відмінним наочним приладдям, тому що має все необхідне для сведення: два канали, два фейдера, кроссфейдер, регулятор гучності для навушників. Крім того є вихід на записуюче обладнання. Його невеликі габарити дозволяють використовувати цей пульт як запасний варіант, але критика на адресу цього мікшера з боку досвідчених діджеєв не припиняється.

Phonic MX 202

Самим великим плюсом Phonic МХ-200 для початківців є той факт, що при всій своїй простоті він зобов'язує працювати винятково на слух і швидко дає необхідні діджею навички.

Пульт Phonic МХ-202 є більш функціональною моделлю. Він має більше функцій: на панелі з'явився перемикач режимів Cue mix/Cue split, який дозволяє прослуховувати матеріал у зведеному або ж розділеному по каналах виді, додався додатковий кроссфейдер Cue mixing, керуючий співвідношенням рівнів каналів в Cue-Міксі, також є регулятор Cue level для майстер-регулювання прослуховування композиції. Крім того Phonic МХ-202 забезпечується мікрофонним входом з Talk Over.

Phonic MX-300 має вже три канали, кожний з яких має трьохсмуговий еквалайзер і регулятор предпосилювача Gain. З боків кроссфейдера розташовано два світлодіодних індикатора BPM, є гніздо для лампи. В іншому цей мікшер схожий із МХ-202, Сue і Talk Over реалізовані по тому ж принципу

Phonic MX-303 - трьохканальний пульт із семплером, який записує звукові фрагменти з максимальною довжиною запису 12 секунд. Такий фрагмент можна відтворювати з різною швидкістю, можна індивідуально прослуховувати через навушники, можна відтворювати одноразово й циклічно.

Мікшери Phonic – це апарати для початківців, які не кращим образом можуть виконати роль основного інструмента діджея. Але при цьому співвідношення шуму й плавності роботи регуляторів цілком виправдовує їх вартість

Behringer

Свою славу фірма Behringer заслужила завдяки своєму широкому полю діяльності у виробництві, адже на китайських і корейських заводах уже не перший рік успішно йде випуск гітар, підсилювачів, пультів, ефектів, звукового устаткування для радіо й телебачення. Завдяки ретельним перевіркам у продукції Behringer рідко можна знайти бракований або неякісний товар під цією маркою. Крім того дуже багато виробів відрізняються функціональністю, що в сукупності з невисокою ціною робить продукцію цієї фірми затребуваною серед дуже багатьох музикантів і діджеїв. Але є й інша сторона: практично всі прилади або інструменти Behringer розраховані в першу чергу на небагатих покупців, внаслідок чого було зекономлено на деталях, конструкція не відрізняється довговічністю, преампи шумлять і таке інше.

Назва серії DjтПультів Behringer звучить гордо – Pro Mixer. Кожний з пультів цієї серії оснащений лічильником BPM і має велику кількість світлодіодів, що робить його не тільки інформативним, але й гарним, особливо в темних умовах.

Behringer VMX 100

Behringer Pro Mixer VMX100 – це невеликий двоканальний пульт, що має автоматичний лічильник BPM з індикаторами синхронізації темпу (Tempo Difference) і тимчасової затримки (Time Offset), функції Sync Lock (спрощує завдання підрахунку BPM) і Beat Assist (темп задається за допомогою кнопки), оснащений також мікрофонним входом з регулятором і двосмуговим еквалайзєром на кожний канал. Кроссфейдер ULTRAGLIDE, розрекламований у проспектах як «сверхплавний», обладнаний перемикачем характеристики, що обгинає ("плавно" або "різко").

Behringer VMX 200 також є двоканальним пультом, але має більш розширені характеристики в порівнянні зі своїм попередником: ця модель має трьохсмуговий еквалайзер і Talk Over, з'явився QRS 3D Surround - ефект розширення стереобази, який покликано додати в микс "обсягу" і "глибини". У кроссфейдері крім перемикача характеристики можна запустити реверсний режим. У реалізації федерів і кроссоверів була використана технологія VCA.

Двоканальний Behringer DX 052 і трьохканальний Behringer DX 626 сам виробник позиціонує як « хіп-хоповскі пульти». DX 052 оснащений двополосним еквалайзером, Vca-Фейдером з перемикачем характеристики, мікрофонним входом з еквалайзером низьких і високих частот. Крім того є петля для підключення ланцюга ефектів або семплера.

Трьохканальний Behringer DX 626 оснащений мікрофонним входом (XLR на верхній панелі) з Talkover, селектором входів, регулятором чутливості, трьохсмуговим еквалайзером на кожному каналі. Крім того є гніздо для лампи підсвічування. Крім усього іншого DX 626 має ще одну особливість – функцію префейдерного прослуховування PFL з опцією Master/PFL і індикатор рівня з утриманням пікових значень (Peak Hold) і окремий індикатор рівня Pfl-Сигналу.

Behringer DJX 400 відрізняється від інших моделей наявністю моніторної стереошини, яка дозволяє підвищити зручність прослуховування. Вона складається зі стеріовихода для навушників з регулятором гучності сигналу, кнопок і світлодіодних індикаторів призначення на шину кожного зі стереоканалів головної стеріошини, двох лінійних виходів.

Numark

Американська компанія Numark займається розробкою устаткування всіх видів для DJ: від програвачів до акустики. Під цим брендом випускається в основному професійна техніка, але на ринки Європи попадає по більшій частині тайванська продукція, яка має невелику вартість і відрізняється надійністю.

Numark DM950

Numark DM950 є самою недорогою моделлю. Це двоканальний пульт, оснащений чотирма входами, двома лінійними й двома Phono. Кожний з каналів має двосмуговий еквалайзер і регулятор чутливості, регуляція рівня кожного каналу відбувається за допомогою фейдерів, кроссфейдер з лицьової панелі можна замінити.

Numark DM1090X – це хоч і дуже широкий, але зручний трьохканальний пульт. Він має шість лінійних входів, 2 входу для програвача вініла, мікрофонний вхід з еквалайзером. Можна зробити заміну кроссфейдера. Крім цього ця модель має п’ятисмуговий еквалайзер на консолі, у зв'язку із чим пульт і виділяється по ширині. Це є головною особливістю цього пульта. Є вихід на запис.

Numark DM1200 оснащено чотирма каналами, 8 входами Line, 3 Phono, двома мікрофонними входами з еквалайзером. Є вихід на запис, балансовий майстер-вихід. Ця модель має вже шестисмуговий еквалайзер, який може призначатися на кожний канал.

Stanton

Компанія Stanton уже понад 50 років робить аудіотехніку професійного рівня й зробила неоціненний внесок у розвиток Dj-Культури власними розробками. Продукція цієї компанії звичайно коштує дорого, але відносно недавно виробники виришили порадувати початківців випуском недорогих комплектів для початківців, програвачів і пультів.

Stanton M201

До недорогих моделей можна віднести тільки два двоканальні пульти. Це Stanton M201 і Stanton M202. Базовий Stanton M201 оснащений трьохсмуговим еквалайзером, мікрофонним входом з регулятором чутливості, а також двосмуговим еквалайзером, режим Cue для індивідуального прослуховування.

Друга модель, Stanton M202, коштує небагато дорожче й має високоякісний оптичний кроссфейдер, а також обладнаний опцією Fader Start для Cd-Плеєра. Може використовуватися як перший пульт для скретча. Хоч пульти Stanton мають невелику кількість опцій, але гарна якість і безшумність їх роботи компенсують це сповна. Не варто забувати, що це американська апаратура, яка помітно перевершує по якості продукцію, зібрану в азіатських країнах.

Alto

Dj-Пульти Alto поки не є настільки ж розповсюдженими як мікшерні. Зв'язане це, швидше за все, з великою конкуренцією з боку Behringer, Phonic і т.д. Але варто відзначити повна відповідність звукових даних і плавністі регулювань Dj-Пультів Alto вимогам, які можна виставити пультам за їхню вартість. Крім того на відміну від конкурентів пульти Alto мають набагато більше корисних функцій.

Двоканальний Alto DJM-2 оснащено двома лінійними входами й виходом для підключення вінілового програвача, є також мікрофонний вхід з регулятором чутливості й еквалайзером, а також двосмуговий еквалайзер на кожний канал, лічильник BPM з Beat Assist. Крім того в цьому пульті є моніторна шина й режим прослуховування Cue.

Alto DJM-3

Діджейскій мікшер Alto DJM-3 – це двоканальний пульт із трьохсмуговим еквалайзером, подвійним входом RCA на кожний канал, селектором входів Phone/Line і мікрофонним входом з еквалайзером. Він також має лічильник BPM з Sync Loc і Beat Assist і функцію 3 DкЗвуку Surround sound. Кроссфейдер реалізований на основі VCA і може працювати в реверсному режимі.

Пульт Alto DJM-4 являє собою трьохканальний варіант, який функціонально аналогічний DJM 3. Кожний канал має подвійний вхід і трьохсмуговий еквалайзер. Кроссфейдер цієї моделі, як і в інших пультах цієї серії, працює за технологією VCA.

Моделі Alto MX 20 і Alto MX 30 не мають лічильника BPM, тому що розраховані винятково на тих, хто працює, поклавшись на свій слух. Alto MX 20 – це двоканальний пульт, обладнаний двома лінійними входами й двома виходами для програвача Phono, трьохсмуговим еквалайзером, мікрофонним входом з регулятором рівня. Пульт має вихід для запису й секцію індивідуального прослуховування PFL.

Alto MX 30 – це пульт із трьома каналами. Кожний його канал має по два лінійні входи й по два входи Phono. Також є мікрофонний вхід з Talk Over, посилання-повернення на петлю ефектів, функція прослуховування PFL.

Кожний з пультів має своє специфічне звучання. Це варто враховувати, адже саме цей фактор є одним з найважливіших у доборі устаткування діджея. Усі пульти, які були розглянуті в нашій статті, відносяться до найпростіший низько функціональних моделей, тому можуть бути придбані професіоналами тільки в якості запасного варіанта або недорогого апарата для будинку. Не потрібно забувати про те, що всі недоліки цих мікшерів найбільше проявляють себе або на записі, або при використанні дорогих програвачів і дорогих комплектів акустичних систем, які відразу ж дають реакцію на найменші шуми й нестабільність роботи пульта. А от при комутації цих апаратів з комплектами посилення й відтворення тієї ж цінової категорії й відповідної якості, різницю в роботі такого пульта й професійним апаратом помітити буде досить складно. Саме із цієї причини обговорення цих пультів ніяк не закінчаться на спільному знаменнику. Пояснюється це просто: усі діджеі використовують зовсім різне устаткування й різні апарати, і навички у всіх теж різні. Що пришлося по душі одному, зовсім не подобається іншому. У кожному разі для навчання підійде будь-який мікшер. Він допоможе ознайомитися й послужить гарним помічником на самому початку Dj-Кар'єри. При уважному розгляді характеристик на сайтах виробників видно, що самими близькими по набору функцій є Alto і Behringer. Говорячи про пульти цих двох фірм, відзначу, що потенціометри Alto поводяться більш коректно й не викликають таких стрибків сигналу як в Behringer.

Пульти Numark і Phonic змушують робити вибір між вбудованим семплером і більш розширеним еквалайзером.

Кожнен із цих пультів відпрацьовує свої гроші, тому не потрібно чекати, коли з'явиться більше грошей, можна буде купити апарат крутіше. Більш важливо почати розвиватися й вчитися, тим більше покупку більш престижних марок можна назвати виправданою тільки у випадку, коли рівень майстерності перевищує рівень якості.


   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 6864 | 06/12/2010 Захоплення, хобі - Музика, вибір інструменту

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус