ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
    Імміграція
    Види туризму
    Готелі
    Дайвінг
    Дозвілля
    Китай
    Країни й міста
    Подорожі
    Працевлаштування за кордоном
    Різне про туризм
    Рекомендації подорожуючим
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Польська дієта  
Як визначити пробіг потриманого автомобіля  
Швидка дієта  
О целесообразности купить композитный бассейн  
Полезные качества изумруда - как улучшить здоровье и изменить судьбу  
Пізнаємо світ на смак  
Натуральная косметика в моде  
Як вибрати штори й інший текстиль для будинку  
Гурзуф  
Что такое Сальса?  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
дарія   турагентство   прилягаючий   видалення   финансы   Ситуационные   акваріум   вибрати   Веснушки   active   nokian   дванадцятипалої   выгодные   косметическом   харчування  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Лікування виразки шлунку й дванадцятипалої кишки в санаторіях Єсентуків
Лікування виразки шлунку й дванадцятипалої кишки в санаторіях Єсентуків
Лікування виразки шлунку й виразкової хвороби дванадцятипалої кишки найбільше раціонально проводити в спеціалізованих санаторіях. На території Росії найбільш профілюючими в області лікування виразки шлунку й виразки дванадцятипалої кишки є санаторії м. Єсентуки, що пов'язане з наявністю не тільки висококваліфікованих кадрів, але й із природними факторами регіону Кавказьких Мінеральних вод і зокрема м. Єсентуки – наявністю природних джерел мінеральної води – Єсентуки-4 і Єсентуки-17.



   
   Виразкова хвороба шлунку - це хронічне захворювання, суть якого полягає в періодично виникаючій виразці шлунку або виразці дванадцятипалої кишки, як правило, на тлі гастриту, викликаного інфекцією хелікобактер пілорі (Helicobacter pylori). 8-10 % населення страждає цим захворюванням.
   
   При діагностуванні в санаторіях Єсентуків встановлене, що виразки дванадцятипалої кишки зустрічаються в 4 рази частіше, чим виразки шлунку. Серед хворих з виразками дванадцятипалої кишки звернення до санаторієв Єсентуків громадян чоловічої статі значно переважають над громадянами жіновий статі, тоді як серед пацієнтів з виразками шлунку співвідношення переліку чоловіків і жінок у санаторіях Єсентуків однакове.
   
   Причини виникнення виразки шлунку й дванадцятипалої кишки ( на думку лікарів санаторіїв Єсентуків).
   
   Основною причиною, на думку лікарів санаторіїв Єсентуків, є порушення рівноваги між агресивними й захисними факторами, що впливають на слизувату оболонку шлунку або дванадцятипалої кишки, приводять до розвитку виразки. До агресивних факторів відносять соляну кислоту, яка виробляється в шлунку, жовчні кислоти, вироблювані печінкою й вступники у дванадцятипалу кишку, заброс змісту дванадцятипалої кишки в шлунок. До захисних - ставиться слиз, який виробляється клітками слизуватої, нормальний кровообіг, своєчасне відновлення кліток слизуватої. До переваги факторів агресії призводять: група крові (0) I, присутність хелікобактера в шлунку або дванадцятипалій кишці, приймання анальгіну, аспірину, індометацина, стреси, переживання, надлишкове споживання кави, зловживання алкоголем, гостра їжа.
   Важливим, як показала практика лікування в санаторіях Єсентуків, у розвитку хвороби є спадковість. Мається на увазі наявність захворювання у вашої родички (батька, матері, бабусі, дідуся). На думку лікарів санаторіїв Єсентуків, передається в спадщину не саме захворювання, а схильність: збільшена кількість клітин, які синтезують соляну кислоту, зниження стійкості слизуватої до впливу соляної кислоти, уроджена неповноцінність кровоносних посудин, що постачають кров'ю слизувату шлунку й дванадцятипалої кишки зниження стійкості слизуватої до впливу соляної кислоти. Як показав досвід роботи лікарів санаторіїв Єсентуків, перевага шкідливих факторів на тлі спадкоємної схильності приводить до захворювання.
   Велику роль має й інфекційний фактор. Практика лікування в санаторіях Єсентуків показала - роль хелікобактера полягає в тому, що він у процесі своєї життєдіяльності виробляє аміак, який опосередковано веде до збільшення продукції соляної кислоти. Крім того, хелікобактер продуцирує речовини, що ушкоджують клітини слизуватої шлунку й дванадцятипалої кишки, викликаючи запалення. При знищенні інфекції, як умові лікування виразки шлунку, ознаки запалення зникають.
   
   Ознаки виразкової хвороби (лікарська практика лікарів санаторіїв Єсентуків).
   
   Найчастіший прояв виразкової хвороби — це біль в області шлунку: гостра, пекуч, що ниє. Вона може бути невизначеною, тупою або відчуватися як почуття переповнення шлунку, ваги в животі або нагадувати почуття голоду. За спостереженнями лікарів у санаторіях Єсентуків - при виразці дванадцятипалої кишки біль виникає через 1,5-3 години після їжі, часто вночі, звичайно зменшується через кілька хвилин після їжі або приймання засобів (альмагеля, розчину соди), у результаті нейтралізації соляної кислоти й ослаблення її дратівної дії. У хворих виразкою шлунку біль виникає або підсилюється після їжі. Для них характерна нудота, блювота частіше, чим для хворих з виразкою дванадцятипалої кишки.
   
   Багато хто худнє, тому що мало їдять із– за відсутності апетиту.
   Але по даним лікарської практики санаторіїв Єсентуків - близько половини загострень виразок протікає безсимптомно. Біль часто супроводжується нудотою, печією, відрижкою. Можливі випадки з нетиповими проявами: відсутність зв'язку болю із прийманням їжі, відсутність сезонності загострень (навесні й восени).
   
   Де проводити лікування виразкової хвороби (значення природних факторів у лікувальному процесі санаторіїв Єсентуків)?
   Лікування виразки шлунку й виразкової хвороби 12-палої кишки найбільше раціонально проводити в спеціалізованих санаторіях.
   На території Росії найбільш профілюючими в області лікування виразки шлунку й виразки дванадцятипалої кишки є санаторії м. Єсентуки, що пов'язане з наявністю не тільки висококваліфікованими кадрами, але й із природними факторами регіону Кавказьких Мінеральних вод і зокрема м. Єсентуки – наявністю природних джерел мінеральної води – Єсентуки-4 і Єсентуки-17.
   
   Гідрокарбонатні води Єсентуків мають гарну дію, розріджують і видаляють патологічний слиз, який утворюється при запальних захворюваннях шлунково-кишкового тракту, нормалізують секреторну й моторну функції шлунку. Сульфатні води Єсентуків виявляють дратівну дію на слизувату шлунково-кишкового тракту, підвищують його рухову активність і виявляють дію, що попускає, підвищують скорочувальну функцію жовчного міхура й желчевивідних шляхів, стимулюючи вступ жовчі у дванадцятипалій кишку.
   При виразковій хворобі шлунку найчастіше спостерігається підвищення секреції й кислотності. Тому застосовується та ж методика приймання води Єсентуки-4 і Єсентуки-17, що й при хронічних гастритах з підвищеною секреторною активністю. Це стосується хворих, у яких не є виражених моторних порушень шлунку. У випадку, коли ж є наявність різких порушень моторно-евакуаційної функції шлунку (блювоти, ваги в епігастральній області після приймання невеликої кількості їжі, відрижки і т.д.) приймання мінеральної води Єсентуки - 4, Єсентуки - 17 не показане через тривалу затримку її в шлунку, особливо разом з їжею, що може привести не до гальмуючого, а до сокогінної дії.
   Після проходження лікування в санаторіях Єсентуків по статистиці у хворих спостерігається поліпшення стану здоров'я, відбувається підвищення імунітету. Хронічний характер захворювання сам по собі має на увазі проведення профілактичних заходів протягом року після проведення лікування в санаторіях Єсентуків.
   Як правило, пацієнти, що пройшли курс лікування в санаторіях Єсентуків, стають постійними клієнтами санаторіїв через високопрофесійне обслуговування, діюче лікування в санаторіях Єсентуків, що дає за даними статистики, високий відсоток видужання.
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 6169 | 09/01/2011 Туризм, подорожі - Види туризму

Ссылка на статью:


Комментарий
    buy kamagra20:50 30-03-2018    
kamagra oral jelly 100mg side effects <a href="http://kamagradxt.com/">http://kamagradxt.com/</a> ajanta kamagra 100 chewable <a href="http://kamagradxt.com/">kamagra oral gel</a> kamagra bestellen http://kamagradxt.com/ the kamagra store
    Mikejax12:33 15-09-2017    
<a href=https://essayonline.us.com/>cheap essays</a>
    Michaelduh02:53 02-06-2017    
wh0cd102529 <a href=http://norvasc.us.com/>norvasc</a> <a href=http://sildenafilcitrate24.us.org/>sildenafil citrate</a> <a href=http://cialiscost24.us.org/>How Much Does Cialis Cost</a> <a href=http://buymobic.us.com/>cheap mobic</a> <a href=http://effe


Страница: 1

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус