ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
    Імміграція
    Види туризму
    Готелі
    Дайвінг
    Дозвілля
    Китай
    Країни й міста
    Подорожі
    Працевлаштування за кордоном
    Різне про туризм
    Рекомендації подорожуючим
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Найлегший спосіб піти від зайвої ваги  
«Верьте в свою мечту, и у вас все получится – и в спорте, и в жизни»  
Лікувальна ванна підбираємо температуру  
Dolce означає солодкий ТОП-5 міста-ласунок  
Чим корисний цукор  
Якщо Ви промочили взуття.  
Урок 2:«Оформление текста»  
Стаття про дитяче взуття  
Максим  
Танцюють усі!  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
заболевания   пожара   .com   салон   chanel   СИСТЕМИ,   менингококковая   инфекция   свет   англ   питання   тиждень   договор   білизна   izumrud   линолева  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Як і де студентові заробити за кордоном? Work and Travel
Як і де студентові заробити за кордоном? Work and Travel
Про програму Work and Travel. Work and Travel USA - це літня програма культурного обміну для студентів. Вона дозволяє учасникам працювати, жити й подорожувати по США (а іноді й по Мексиці або Канаді).   
   
   Здрастуйте, мої дорогі аматори грошей. Не дивлячись на молодість і відсутність іпотечних кредитів, упевнений, усім студентам потрібні гроші. В реальнім житті, ніхто вам просто так грошей не дасть. Прийдеться працювати. Я розповім вам про те, як можна заробити влітку, сполучивши роботу з подорожжю.
    Мова йде про міжнародні програми культурного обміну. Сама «ходова» з них – Work and Travel. Work and Travel припускає поїздку в іншу країну й роботу там на рівні з корінним населенням (нагадую, програма культурного обміну). Робота в основному сезонна, рятувальниками, офіціантами, адміністраторами в готелях, продавцями. Після закінчення програми учасникові надається 30 днів на подорожі по країні (і звичайно, витрату зароблених грошей).
   
   Сама популярна країна для Work and Travel – це США ( є й інші країни, але пропозицій дуже мало). Скільки ж можна заробити за літо? Прямо на це питання не відповість ніхто. Усе залежить від самої роботи, кількості годин, кількості понаднормових годин, мінімальної плати в конкретному штаті, чайових (якщо робота їх припускає) і, звичайно, від витрат самого студента. Іноді студент привозить $10 000, іноді $5000, а іноді й $0 (адже так усе хочеться побачити й так багато потрібно купити). Тому перед поїздкою бажане все добре зважити й прорахувати. Адже довідатися вартість квартири ( найчастіше житло надає роботодавець) і інші витрати, свою зарплатню (записана в контракті якої видається ще «бвдома»), додати сюди витрати на подорожі й шопінг і провести нескладні арифметичні обчислення, може будь-який школяр, не говорячи вже про майбутніх бакалаврів і магістраів. До речі, програма доступна тільки студентам стаціонару зі знанням англійської мови.
   
   Крім заробітку ви одержуєте: язикову практику, культурний шок від різниці світогляду «тут» і «там», і купу вражень.
   
   Скільки можна заробити в США? Є деяка різниця між «заробити» і «привезти додому». Думаю, усі ми дорослі хлопчики й дівчинки, і розуміємо, що прибуток, це різниця між доходами й витратами. Так що, зупинимося поки на доходах. ( Як витратити всі гроші, і самі розберетеся).Отже, припустимо, що ви поїхали в США, щоб казково розбагатіти. Принаймні, стільки, скільки платять студентові в Америці, в Україні ( та й у СНД) уже точно не платять. Якщо ви шукайте роботу через агентство, то ще вдома будете знати, скільки будете заробляти й де працювати. Саме цікаве в системі оплати США, це те, що вона погодинна й нижче мінімальної зарплати вам платити не мають право. От тільки рівень мінімальної зарплати буває різний. Він є федеральний, а є – місцевий, встановлений владою штату (Америка, це ж Сполучені Штати). Тобто «мінімалка» відрізняється від штату до штату. Наприкінці статті дивитеся мінімальну зарплатню по штатах. Зазвичай, платять на $1-1, 5 долара більше мінімуму. Тобто по мінімуму, у Каліфорнії $8х40=$320 у тиждень, і $1 280 на місяць. За умови, якщо працювати по 40 годин на тиждень. От цих годин іноді й не вистачає. В Job Offer повинна бути прописана кількість годин, які надає роботодавець. А якщо він (роботодавець) їх раптом не «додає» - вимагати більше, або шукати другу роботу.
   
   Робота в США понад 40 годин на тиждень оплачується по ставці в 1,5 рази вище. І якщо на «першій» роботі роботи мало, сміло (або жадібно, це вже кому як) шукайте другу або набирайте більше годин на першій. Говорите, немає роботи? Криза надворі? Криза кризою, а роботу можна знайти завжди. Є безліч історій «Роботи не було, ми ходили на пляж» і стільки ж «Ми привезли по $5 000» розказані людьми з того самого міста й штату. Так що все залежить від бажання. Взагалі, привести додому й $10 000 цілком реально, хоча й мало кому вдається. Такі гроші заробляють в основному ті, хто їде вже не в перший раз, і в нього уже є зв'язки, які допомагають одержувати високу ставку, а головне, є бажання багато працювати.
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 6295 | 09/01/2011 Туризм, подорожі - Працевлаштування за кордоном

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус