ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
    Імміграція
    Види туризму
    Готелі
    Дайвінг
    Дозвілля
    Китай
    Країни й міста
    Подорожі
    Працевлаштування за кордоном
    Різне про туризм
    Рекомендації подорожуючим
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Діти й комп’ютер, чи потрібні обмеження  
Все про интернет-банкинг  
Демодекс, неприємне сусідство  
Договор поставки  
Натуральні соки і їх корисні властивості  
Як навчитися писати статті  
Інтернет магазин, який завжди з тобою  
Вивих плеча  
Життя вдалося – ідемо торгувати в Інтернет  
Що таке Web-Сторінка і як її створити  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
практика   реєстр   кисн   статут   реферат   nokian   определяется   самому   медицина   спирт   столи   дозвілля   active   файл   Создание  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Самостійна подорож або туристична компанія?
Самостійна подорож або туристична компанія?
80% європейців воліють подорожувати самостійно, не звертаючись до допомоги турфірм. Туризм у Європі розвився значно раніше, чим у нас. Тому там, як правило, подорожують мінімум 2 рази на рік.   
   Та й оформлення туристичних віз там простіше. Але самостійна подорож підкидає туристам часом такі сюрпризи, до яких західні мандрівники менш пристосовані, чим бувалі наші співвітчизники.
   
   Хоча в екстравагантних голландців досить популярний тур вихідного дня на виживання. Суть проста: турагеція надає туристові рейс на літак до Лондона й трансфер у центральний парк. Там на вибір туристові видають мольберт із фарбами й… одяг бомжа. Завдання: прожити самостійно два дні й дві ночі, заробити собі на їжу, переночувати й, головне, не попастися жандармам – в Англії дуже строгі закони щодо бомжів. Через дві доби представник фірми зустрічає туриста в домовленім місці, щоб доставити додому. Тур коштує всього 300 євро й користується популярністю серед заможних людей, як не дивно.
   
   Нашим же туристам школи виживання вистає вдома. По розповідях туристів, у заморськіх краях більшість віддають перевагу шляхам вже протоптаним туроператорами. Усе чітко, ясно, за розкладом, як у школі: сніданок, балет, туалет. Дружною юрбою оббігли руїни, перерахували визначні пам'ятки, тільки-но, що видніються через 40 потилиць китайців…
   Іноді, звичайно, хочеться, як на гарній рекламній картинці відпочити в стилі «баунті»: теплий пісок, шум прибою. Забути про все на світі, ні про що не турбуватися, напої, їжа, рушники-тапці – all inclusive. Райська насолода. Я могла б так відпочивати, напевно, вічність. Тільки не довго – більше двох днів набридає. Лежаки, столики шеренгою в 3 ряди, пляж більше нагадує лежбище сонних тюленів, чим романтичний пейзаж з рекламної картинки.
   
   Дух пригод тягне узяти напрокат моторолер і відправитися досліджувати місцевість без гіда. Звичайно, у самостійній подорожі є свої труднощі. А часом сама доля вносить свої корективи в маршрут подорожі. До того ж у кожній країні необхідно враховувати національні й релігійні особливості. Наприклад, в Індії жінка не може самостійно подорожувати без супроводу чоловіка. А в Тибеті взагалі заборонене самостійно подорожувати – візи видаються тільки групам не менш 5 людей, на заздалегідь затверджений маршрут, обов'язково з гідом китайської зовнішності. І ніяких імпровізацій – по всім Тибеті розставлені блокпости з перевіркою документів.
   
   Інша справа Таїланд, Австралія. Це справжній рай.
   Розповіді туристів – гарний спосіб для знайомства із країною й підготовкою власної пригоди.
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 4778 | 09/01/2011 Туризм, подорожі - Різне про туризм

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус