ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
    Більярд
    Виноробство, виготовлення спирту
    Кімнатні рослини
    Музика, вибір інструменту
    Рибальство
    Сад і город
    Танці
    Фото, відео
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Реєстрація ТОВ - перший крок у світ серйозного бізнесу.  
Велика китайська стіна  
Поліпропіленові труби і фітинги SPK  
Небезпека родом з дитинства  
Зайва збудливість  
Ліки для схуднення смертельно небезпечно  
Майстри «двохколісних коней» підкорили Хорол  
Супи - 20 рецептів від простих до вишуканих  
Субкультура владельцев кроссовок и кедов на колесиках Хилис  
Звідки з'явилися ляльки? - з дитинства  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
Життя   шубы   онлайн   мови   відносини   роди   іграшка   Геморрагические   heelys   форма   жінок   плаття   МОРКВА   киоск   Діагностика  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Висвітлення дискотеки
Висвітлення дискотеки
Висвітлення дискотеки   
    Висвітлення дискотеки
   
   

У питанні висвітлення дискотеки думки різних людей розходяться. Хтось вважає, що для цієї мети досить включити кілька обладнань зі звуковою активацією, або запрограмувати кілька сцен, і в автоматичному режимі виводити й більше нічого не потрібно. Інші взагалі не вважають дискотечне світло мистецтвом, адже там ні образів, ні дій. Світлове оформлення дискотек і справді стоїть особняком від інших сфер застосування світлової апаратури. Але це не означає, що досить просто наставити пару десятків дорогих сканерів, лазерів і проділів повного обертання, заміксувати це все в димі на танцполі, і цього буде досить. Як і в інших сферах застосування світлового встаткування, усе набагато складніше, а інсталяції мають свої особливості. Зрозуміти важливість світлового оформлення дискотеки можна, забравши з танцмайданчику світло й залишивши всього кілька ліхтарів. Цікаво, скільки людей прийде наступного разу на таку дискотеку?

Для початку потрібно зрозуміти, що необхідно освітити танцпол, діджея, сцену, інтер'єр і т. буд. Зараз мова йтиме про висвітлення танцпола, який хоча й відіграє головну роль, але є складовим елементом загального висвітлення в клубі.

Танцпол

Є два моменти, на які варто звернути увагу в контексті роботи з висвітленням на танцполе. В основі висвітлення танцпола лежить принцип висвітлення всієї танцювальної площі з усіх боків. Це значить, що потрібно зробити розподіл світлових приладів над танцполом. Світло повинен видатися однаковим у всіх областях, не повинне складатися враження, що в якій-небудь зоні світло значно краще. Це може бути особливо помітно, коли сольно працюють центральні прилади на досить більші площі. Це можна проілюструвати наступним прикладом. Ну скажемо, під час звучання повільної романтичной пісні або композиції хочеться створити ефект "купання" у променях світла на танцювальному майданчику. У випадку, коли світлові обладнання все встановлені в центрі, то у віддаленням від центру буде збільшуватися нахил променів. Це не дозволить добитися бажаного ефекту й до того ж може дати зворотний, неприємний для танцюючих ефект, коли світло попадає вглаза.

Світлове оформлення танцпола не повинне йти в розріз із тематичним контекстом усієї дискотеки. Приміром, світло для трансевечірки буде не схожий на світлове оформлення дискотеки 70-80 рр, тому що в першому випадку, щоб передати атмосферу настрою потрібно буде використовувати багато "кислотних" квітів, лазерів, ультрафіолету й плавною динамікою світла, у той час як у другому випадку доречні будуть круглі ліхтарі, дзеркальна куля й гірлянди " вогню, що біжить, ", а в інтерьєрном оформленні можна використовувати кілька приладів того часу, трохи підсиливши їх сучасним світлом.

ДіДжей

Часи, коли завданням ведучого дискотеки ( діджей — dj) був вибір музики й подачу її в певної послідовності, пройшли. У наш час його роль значно виросла. ДіДжей бере активну участь у всім заході, займається "розігрівом" публіки й стежить за підтримкою загальної атмосфери настрою. Усе це може перетворити дискотеку в цікаве шоу

Сцена

Істотним плюсом для дискотеки є наявність сцени на танцполе. Вона допоможе перетворити захід у справжнє яскраве й барвисте шоу, у якім можуть брати участь ведучий, танцювальні команди, можна проводити різні конкурси й виступу груп, самих відвідувачів і таке інше. У цьому випадку варто застосувати принципи розміщення сценічного світла для концертів і шоу.

Інтер'єр

У багатьох випадках танцпол може бути сполученим з баром, залом ігрових автоматів і ін., тому дуже важливо серйозно віднести доіинтерьєрному висвітленню, яке може допомогти в створенні візуального настрою й враження у відвідувачів

Підводячи підсумок усьому вище сказаному, можна затверджувати, що дискотечне світло служить, головним чином, для світлового оформлення простору танцпола. Відсутність виконавців знімає більшість питань, пов'язаних з їхнім висвітленням. Керування роботою світлового встаткування виконує сполучну функцію між танцюючими й організаторами дискотеки, тому воно й необхідно. Прикладом цьому може стати ситуація, коли в певній частині танцпола танцюючі організовують груповий або сольний танець. Це може бути "паровозик", коло, брейк-данс-паті й т. п. Підтримка світлом таких локальних областей здатна підняти настрій виконавцям і глядачам, а також залучити до них увага. Це допоможе розширити область дії й залучити більша кількість людей, які прагнуть продемонструвати свої здатності.


   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 5520 | 06/12/2010 Захоплення, хобі - Музика, вибір інструменту

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус