ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
    Імміграція
    Види туризму
    Готелі
    Дайвінг
    Дозвілля
    Китай
    Країни й міста
    Подорожі
    Працевлаштування за кордоном
    Різне про туризм
    Рекомендації подорожуючим
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Прийшов час народити. Поради фахівця - біоелементолога  
Відпочинок за кордоном використовують лише 5 росіян  
День відкритих дверей для майбутніх спеціалістів  
О чем следует подумать перед началом строительства  
Як вибрати цифрове піаніно  
Какими игрушками должны играть дети?  
ПРИБЛИЗНИЙ ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ, з якими необхідно ознайомити працівників під час проведення вступного, первинного та повторного протипожежних інструктажів  
Ослаблені м’язи піхви  
До питання китайсько-російських відносин  
Дизайн веб сайту  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
аденовирусная   Пептиди   косметическом   подарунок   салон   ТЮТЮНОВИХ   легенів   день   засипати   земель   пальто   вирахувати   проститутки   Web-   каталог  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Непарадний Петербург
Непарадний Петербург
Північна Венеція відома на увесь світ своїми музеями, архітектурними й історичними пам'ятниками. Однак уважний мандрівник може побачити інше «обличчя» міста, з першого погляду непомітне. Для цього потрібно пройтися по пітерських дворах-колодязях, заглянути в завулки, у які звичайно не водять туристів   Якщо вам цікавий цей непарадний, але зате дуже справжній Санкт-Петербург – відвідайте екскурсію, яка так і називається – «Непарадний Петербург». При бажанні зробити таку екскурсію можна й самостійно. Ми розповімо вам про деякі місцях міста, які дозволять подивитися на Санкт-Петербург із іншої сторони.
   Наприклад, ви можете помилуватися видом зверху на історичний центр міста не тільки з оглядового майданчика колонади Ісаакиївського собору, але і якщо підніметеся на ліфті в торговому центрі «Пік» на останній поверх (центр розташований на станції метро «Садова», «Сінна», «Спаська»). Перед вами відкриється панорама дахів центральної частини міста й вид на двори-колодязі, яких тут безліч.
   Знамениті двори-колодязі – невід'ємна частина архітектури міста, мабуть, таких дворів ви не побачите більше ніде. Нескінченні лабіринти й прохідні двори ввічнені в романах і детективах, у численних серіалах і фільмах. У центрі міста обов'язково загляньте в один або кілька таких дворів. Правда, у наш час багато з них упоряджені, а стіни будинків прикрашені мальовничими картинами місцевих художників. Але поки ще збереглися й старі двори – з похмурими підворіттями й глухими стінами. Якщо ви зупинитеся в одному з мініготелей Спб, у вас буде багато можливостей для прогулянок, оскільки майже всі міні-готелі Санкт-Петербурга розташовані в центрі міста.
   У місті на Неві жили не тільки літературні персонажі, але й письменники й поети. І багато гостей Пітера, звичайно ж, прагнуть відчути дух і атмосферу літературного Петербурга Достоєвського, Гоголя й Пушкіна. Для цього зробіть прогулянку в сутінках білих ночей по набережних Мийки, Крюкова каналу, Фонтанки, подивитеся на вдома, у яких жили ці відомі письменники, загляньте у двори. Ви здивуєтеся тому, що багато чого з тих пор так і не змінилося…
   Гуляючи по Пітеру, загляньте в маленькі музеї, у які звичайно не водять туристів, тому що під час коротких турів на це бракує часу. Якщо ж ви приїхали сюди самостійно, то цілком можете витратити вільний час на відвідування таких цікавих місць як музей Фрейда, музей Води або невеликих крамниць-музеїв шоколаду.
   Відчуйте себе справжнім петербуржцем і загляньте за продуктами на Сінний ринок у центрі міста (кут вулиці Садової й Московського проспекту). Говорять, що тут найнижчі ціни на городину, фрукти, молоко й рибні продукти.
   Буває, що влітку в Петербурзі стоїть сильна жара, і хочеться відпочити де-небудь на травці серед дерев, але в той же час не віддаляючись від центру міста. Як що це можливо – загляньте в Юсуповський садок. Тут можна провести приємні хвилини на березі невеликого ставка під гіллям верби. Подібних садків у Санкт-Петербурзі чимало. Зупинившись в готелі в центральній частині Петербурга, ви завжди знайдете таке місце для прогулянок і відпочинку.
   Санкт-Петербург стане вам набагато ближче, якщо враження від міста будуть містити в собі не тільки відвідування палаців і музеїв, але й огляд сучасних визначний пам'яток. Прогуляйтеся по пішохідних вулицях, оглянете пам'ятники сучасного мистецтва, побудовані в спальних районах торгівельні комплекси, спортивні центри й обов'язково – нові бюджетні готелі й 5-зіркові готелі Петербурга для гостей Північної столиці.

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 5722 | 09/01/2011 Туризм, подорожі - Види туризму

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус