ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
    Догляд за побутовою технікою
    Меблі
    Поради з вибору
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
МАЛЯРИЯ  
Дієта при захворюваннях нирок  
Ангіна профілактика й лікування  
Требования пожарной безопасности при эксплуатации наиболее распространенных объектов предпринимательской деятельности (часть 6)  
Дошкольник в школьника. Как сделать «превращение» легким и интересным?  
Туристи вважають англійський сніданок кращим у світі  
Стоматологи застосують для наркозу звичайні краплі  
Проблемні зони. 30 способів усунути їх.  
Бегонія  
Швидке просування сайтів статтями  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
видалення   ВОПРОСАМ   Іспанія   залоза   билеты   .com   янцзи   онлайн   чума   вина   троянда   каталог   масаж   косметическом   літнє  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Якою повинна бути шкільна форма?
Якою повинна бути шкільна форма?
У шкільної форми є як супротивники, так і прихильники. Серед доводів проти носіння форми, частіше зустрічаються: форма позбавляє учня можливості виражати свою індивідуальність в одязі, обмежує волю самовираження; небажання дітей її носити; форма може бути занадто дорогою для бідних родин; форма – елемент зрівняльного виховання й навчання; низька якість матеріалів і пошиття шкільної форми.


Серед переваг носіння шкільної форми слід виділити:
   
    * Строгий стиль одягу створює в школі ділову атмосферу, необхідну для занять;
    * Форма дає можливість усвідомити свою приналежність до певного колективу;
    * Шкільна форма дисциплінує учнів. Діловий стиль зобов'язує учнів до строгості, зібраності, гарних манер;
    * Єдина форма згладжує соціальні відмінності між учнями;
    * Єдиний державний стандарт на форму гарантує, що одяг школярів буде відповідати санітарно-гігієнічним вимогами й не відіб'ється негативно на здоров'я учнів;
    * Форма допомагає тримати дистанцію між учнями й учителем;
    * Форма не дозволяє підліткам одягатися зухвало.
   
   Шкільна форма за кордоном.
   
   Шкільна форма в інших країнах відрізняється від нашої: десь вона більш консервативна, а десь - дуже модна й незвичайна. У Великобританії шкільна форма максимально консервативна й наближена до класичного стилю одягу. У кожної престижної школи є свій логотип, який наноситься на шкільну форму – краватки й головні убори.
   
   У США й Канаді кожна школа сама вирішує, які саме речі дозволено надягати учням. Як правило, у школах заборонені топи, що відкривають живіт, а також низько сидячі штани. Джинси, широкі штани з безліччю кишень, футболки із графікою - от що віддають перевагу учні американських шкіл. На Кубі форма обов'язкова для всіх шкіл, що вчаться, і вищих навчальних закладів.
   
   Для більшості середніх і старших шкіл Японії обов'язкової вважається шкільна форма. У кожній школі вона своя, але насправді варіантів не так уже багато. Звичайно це біла сорочка й темні піджак і штани для хлопчиків; біла сорочка й темні піджак і спідниця для дівчинок, або ж традиційний «сейлор фуку» («матроський костюм»).
   
   У Франції шкільна форма існувала з 1927 до 1968 року. У Польщі її скасували в 1988 році. У Німеччині шкільної форми ніколи не було, хоча ведуться дебати про її введення.
   
   У кожному разі, за Ви або проти, шкільна форма, як і будь-який дитячий одяг, повинна бути зручної, практичної, якісної, гарної, не знищувати індивідуальність.
   
   У школах, де немає єдиної форми, учителям доводиться додавати набагато більше зусиль для підтримки дисципліни й боротьби із зухвалою поведінкою окремих учнів.
   
   Нинішня молодіжна мода часто лякає: комбінація яскравих кричущих квітів, оголений поперек, джинси, що обтягають до межі, міні-спідниці, штани на стегнах, з-під яких видна нижня білизна, кросівки. Такий одяг не формує гарний смак, почуття стилю, а найстрашніше – вона шкідлива для здоров'я.
   
   Думка лікарів: попереково-крижова область і нижня частина живота – зони, де зосереджені нерви й посудини, що забезпечують функціонування бруньок, сечового міхура, органів полової системи, спинного мозку. Тривале їхнє переохолодження приводить до роздратування нервових закінчень і спазму посудин.
   
   Порушене кровопостачання одночасне з переохолодженням – потужний стресовий фактор для організму в цілому. При носінні вузького одягу, особливо джинсів, відбувається різке погіршення кровотока в області таза, утруднення венозного й лімфатичного відтоку. Як наслідок – застій крові в малому тазі, порушення нормального функціонування органів полової системи, сечового міхура, кишечнику. Таким чином, одяг дитини повинна бути, насамперед, безпечної для здоров'я.
   
   РАДИ БАТЬКАМ при покупці шкільної форми:
   
    1. Не купуйте синтетику!
    2. Уважно вивчите маркування одягу (ярличок з даними виробника, складом тканини й рекомендаціями із чищення й пранню виробу). Сам ярличок повинен бути вшитий у шов - це гарантія того, що перед вами виріб, виконаний сумлінним виробником. Не варто купувати костюм, якщо маркування закріплене булавкою або просто відірване.
    3. Зверніть увагу на символи, що позначають, яким повинен бути догляд за виробом. Наприклад, на значку «прасування» повинне стояти дві крапки. Якщо відзначена тільки одна або взагалі заборонено гладити й стирати тканина, відмовляйтеся від цього одягу - вона синтетична.
    4. Тканина, з якої шиється форма, повинна хоча б наполовину складатися з вовни, бавовни або віскози, тобто натуральних матеріалів.
    5. Перевірте підбивку. Вона повинна бути з натуральної тканини. Ніякий твердої, «скляної» (хоча й більш практичної) синтетики не допускається!
    6. Уважно розглянете форму, надягнуту на плічка. На виробі, у якім, приміром, багато поліефіру (синтетичного матеріалу), утворюються катишки.
   
   Сьогодні в шкільній формі однакова кількість плюсів і мінусів. Проте, одяг для школи повинна допомагати дитині виховувати внутрішню дисципліну, прищеплювати смак, бути зручної й практичної, не завдавати шкоди його здоров'ю. Школа – це не нічний клуб і правила гарного тону вимагають носити діловий одяг, як прийнято в усьому світі.
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 10328 | 07/01/2011 Товари та послуги - Поради з вибору

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус