ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
    Ваш імідж
    Догляд за волоссям
    Догляд за шкірою
    Зачіски й Стрижки
    Косметологія
    Макіяж
    Парфумерія й Косметика
    Різне про красу
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Каким образом был изобретен микрометр. Сегодняшние решения инструмента для измерения  
Важлива покупка ліжечка  
Фотохолсты (репродукции) – любая картина в Вашем доме  
Какая выгода от бесполезных детских вещей? Диванные подушечки и пуфики!  
Насолоджуйся масажем - і худни!  
Безболісне лікування синусіту  
Оформление детской комнаты  
НЕРА-фильтры для пылесосов THOMAS  
Три мутації підвищують ризик дитячого ожиріння  
Деревина для виготовлення більярдних київ  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
кофт   Пептиди   Сервис   intragup   фламенко,   br-1180   свет,   билеты   рахунок   дифтерія   відносини   boss   медицина   акая   року  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Колір у діловому одязі
Колір у діловому одязі
Вибираючи колір ділового одягу, слід ураховувати наступні особливості:   Тип зовнішності (індивідуальні особливості людини). Фахівці виділяють чотири кольорові типи зовнішності людини ( залежно від кольору очей, волосся, губ, шкіри): теплий і яскравий; холодний і приглушений; теплий і приглушений; холодний і яскравий. Стилісти називають дані колірні групи — Весна, Літо, Осінь і Зима. Більшість свідомо або неусвідомлено вибирають одяг, який гармоніює з нашим природним фарбуванням (надягнувши одяг, несумісний з нашим природним фарбуванням, часто можемо почути від інших, що погано виглядаємо або що цей колір нам не підходить).
   
   
   Колір в одязі, повинен сполучатися не тільки із зовнішнім виглядом людини, але й відповідати його психологічному стану, настрою, темпераменту.
   
   Сезонність одягу. Одяг темних розцвічень можна носити цілий рік; світле, в основному, у теплу пору року. Враховуючи особливості нашого клімату, робити свій гардероб більш світлим можна вже в травні й використовувати до жовтня. У похмуру погоду слід більше схилятися до холодних розцвічень — сірі, зелені, сині, фіолетові; у сонячну — до рожевого, червоному, жовтому, коричневому.
   
   Вікова відмінність. Для одягу дітей характерні ніжні й світлі пастельні тони, підлітки віддають перевагу контрастним квітам, дорослі — одягу глибоких колірних тонів.
   
   Діловий стиль. Кольор королівський синій і глибокий відтінок морської хвилі роблять враження авторитетності, урівноваженості, гідності, розташовують до спілкування. Темні й приглушені кольори глибоко-зеленого й сірувато-маслинового символізують багатство, здоров'я, натхнення. Консервативний, стриманий імідж це сірий і хакі із сіруватим відтінком.
   
   Не варто втрачати з виду й те, що в деяких країнах і культурах склалося соцільне сприйняття деяких кольорів. Наприклад, у США менеджери уникають у своєму одязі зеленого кольору, тому що він популярний у госпіталях, готелях і уніформах прибиральниць; яскраво-блакитна сорочка — частина уніформи будівельників у багатьох країнах. Протягом історії, зложилося уявлення, що люди, наділені юридичною владою або приналежні до вищих шарів суспільства, носили звичайно одяг фіолетових відтінків, тобто кольорів вищої форми самовираження, гідності й шляхетності. Колір моря (блакитний, синій) часто є кольором морської форми. Сьогодні більша частина бізнесменів носить костюми блакитних, сірих відтінків, підсилюючи тим самим враження, що вони являють собою людей, що мають довіру.
   
   Однак колір не буде працювати на ваш імідж, якщо не врахувати свої індивідуальні особливості. За більш конкретними рекомендаціями слід звертатися до професійних стилістів. До загальних рекомендацій, як за допомогою кольору скорегувати зовнішність, ставляться:
   
    * якщо прагнете виглядати вище й стрункіше, носите одноколірні й однотонні комбінації у всім вбранні;
    * якщо прагнете видатися нижче, то жакет і спідниця повинні бути різного кольору й різнитися по тону;
    * візуально зменшити торс можна, якщо носити темний жакет і світлу спідницю; широкі стегна сховає темна спідниця зі світлим жакетом;
    * молодше можна виглядати, використовуючи в одязі світлі, яскраві кольори;
    * зрілість і авторитетність підкреслюють речі темних, глибоких тонів;
    * блакитні очі синіють, а сині стають значно яскравіше від блакитних і синіх відтінків тканини; карі очі підкреслюються коричневим кольором одягу й стають більш глибокими; сірі очі здобувають холодний сталевий відтінок від сірого одягу;
    * тому що кожний колір може мати теплі й холодні відтінки ( у складі теплих кольорів є жовтий пігмент, а холодні кольори мають синій), не слід втрачати з виду правило комбінації тонів — холодні відтінки гарно сполучаються з холодними, а теплі з теплими (наприклад, рожевий гармоніює з бордо й нейтральним сірим, а персиковий добре виглядає із цегельним і бірюзовим);
    * враховуйте насиченість кольору (світлий він або темний). Неприпустиме змішання в одязі світлих теплих тонів і темних холодних і навпаки (важко собі уявити гармонічний дует кольору хакі із прозоро-рожевим або темно-синій із салатовим).
   
   Слід також враховувати уявлення що склалися й обережно експериментувати з такими кольорами як чорний, червоний, білий.
   
   Чорний — самий інтенсивний по тону колір, а тому може стерти, придушити, знищити зовнішність. Дуже мало таких людей, кому йде цей колір (залежить від типу зовнішності людини або можливо ваша мета збільшити свій вік). Проте, слід пам'ятати, що чорний — колір наступальний, владний, активний, що інтригує своєю небезпекою і його не повинно бути багато (краще його комбінувати з іншими кольорами). Комбінація чорно-білого — занадто категоричне, контрастно й до того ж стомливо. У діловому стилі на зміну чорним костюмам приходять графітові, антрацитові, темно-сині розцвічення. При вечірньому висвітленні чорний колір стає загадковим, ошатним, здобуває риси шляхетності. Вечірнє плаття чорного кольору вимагає дорогих вишуканих аксесуарів.
   
   Червоний — колір енергійний, що тривожить, драматичний. На втомлених, нервових людей, він діє дратуюче. Якщо ж ви сильні й здорові, то червоний асоціюється з теплом, вогнем. Червоний дуже інтенсивний і тому так само, як і чорний, здатний погубити вашу індивідуальність. Червоний неприйнятний для ділових костюмів, але із червоного спектра цілком можна зупинитися на димчасто-рожевих жіночих костюмах, кольору червоного вина або костюмах з ліловим відтінком.
   
   Білий небезпечний для зовнішності тому, що на ньому добре видно недоліки обрисів обличчя й шкіри. Але він ідеально підходить, як доповнювач до інших кольорів, привносячи легкість, свіжість і пожвавлення. Цей колір гарний для блуз і сорочок, коли з-під жакета або піджака видно лише деталі (комір, манжети). У комбінації з темними костюмами він створює авторитарний, владний імідж, який може бути непродуктивний для спілкування.
   
   Серед ольорів, які не слід використовувати в діловому одязі, слід виділити — зелений, коричневий. Зелений занадто яскравий для ділового одягу, але із зеленого спектра можна виділити — нефритовий, маслиновий, хакі, темний пляшковий і кольор морської хвилі (у комбінації зі світлими м'якими квітами блуз вони створюють ефектні, делікатні, витончені комбінації ділових костюмів). На думку фахівців, коричневий — це колір неулаштованих у житті людей; за неписаними правилами бізнесу, коричневий неприйнятний для ділових костюмів. Однак багато відомих модельєрів зупиняються на відтінках коричневого (рудувато-коричневий, колір іржі, темно-коричневий, бежевий), вважаючи їх найбільш приємними для чоловіків. Бежевий добре підходить для теплої пори року; вважається також, що глибоко-шоколадний відтінок іде брюнеткам.
   
   Виділяють ряд заборонених кольорів для ділового костюма: жовтогарячий, яскраво-жовтий, яскраво-рожевий, блідо-голубий, яскравий волошковий, бірюзовий, яскраво-червоний, пурпурний.
   
   Однак якщо вам по роду професії доводиться багато спілкуватися з людьми (наприклад, ви соціальний працівник), те краще носити одяг м'яких, теплих фарб. Наприклад, завдяки рожевому або персиковому одягу іншим людям буде приємно спілкуватися з вами. Блакитний і бірюзовий кольори також гарні для одягу подібного роду професій, тому що ці фарби допомагають випробовувати співчуття до інших і вникати в їхні проблеми.
   
   Фахівці затверджують, що є стійкі відповідності між кольором і емоціями людину. Так помірні тони (теплий сірий і коричневий, темно-сірий, олов'яний і ясно-коричневий) позитивно впливають на оточуючих. Вони вважаються меншою мірою загрозливими й найбільш ефективними, коли треба, щоб люди відчули довіру й могли висловити свою думку. Насичені, спокійні кольори (білий, сірий, синій, зелений), разом із плавними лініями крою одягу здатні викликати психологічну розрядку. Різкі, такі що засліплюють кольори із блискучою поверхнею можуть спровокувати напругу в співрозмовника (одяг з них можна надягти, щоб морально придушити свого конкурента). Спокійні нейтральні кольори (хакі, стриманий зелений, сірий і коричневий) і відсутність різких контрастів не виявляють на навколишніх ніяких вражень (навколишні не будуть випробовувати ні позитивних, ні негативних емоцій до вас). Для залучення уваги навколишніх, варто зупинитися на яскравих простих відтінках (червоний, жовтий, жовтогарячий), сконцентрувавши увагу на одній «фокусній» крапці (наприклад, глибоке декольте або високий розріз). Невдоволення співрозмовника легко можна викликати, якщо показати, що ви поняття не маєте про гармонію відтінків
   
   Правильно підібраний колір одягу може не тільки впливати на наші ділові успіхи, досягнення, але головне, він вигідно підкреслює нашу індивідуальність, сильно впливає на наш настрій. Шукайте свої відтінки в одязі, будьте завжди гарними!
   
   І як правильно кажуть: «оточити себе «чужими відтінками», однаково, що перебувати в компанії неприємних людей, які тебе сильно пригнічують».
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 7831 | 07/01/2011 Красота, імідж, косметика - Ваш імідж

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус