ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
    Історія моди
    Аксессуари
    Догляд за одягом
    Мій стиль
    Модні тенденції
    Національний одяг
    Одяг для чоловіків
    Сучасна мода
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Громадянство РФ / Російське Громадянство  
Як харчуватися, щоб волосся було гарним  
Самые известные персонажи, пользующиеся популярностью у детворы всего мира - Том и Джерри  
Объявления, плакаты, афиши  
Консульство Великобритании  
Як обрати бухгалтерські курси 1С?  
Історія розвитку відносин між Україною та КНР у гуманітарній сфері  
Фейсбілдінг Вправи, які допоможуть зберегти молодість обличчя  
Як зберігати одяг  
БОТУЛИЗМ  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
іграшки   веб-сайт   видалення   определяется   Контакт   Web-   Twitter   Ситуационные   грипп   плащі   нерви   такі   культура   земель   іграшка  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Історія дамського купальника
Історія дамського купальника
Історія дамського купальника, як самостійного елемента гардероба, нараховує близько двох сторіч. Його поява була викликана життєвою необхідністю, тому що в ХIX сторіччі був надзвичайно модним відпочинок на водах, а зручного одягу для купання не було.   Елегантні модниці XIX століття, прогулювалися по берегу моря в купальних костюмах, які не відрізнялися ні зручністю, ні практичністю й нагадували скоріше бальне плаття довжиною до п'ят, з корсажем і на криноліні. Обов'язковими атрибутами «купального костюма» були щільна білизна, панчохи, матер'яні туфлі або чобітки й чепець.
   
   Трохи пізніше з'явилися більш полегшені варіанти пляжного костюма: довгий полотняний халат з пишними складаннями, стягнутий прямо в шиї. Або скромні туніки, стягнуті на талії поясом, і панталони нижче колін. Однак багато дам пручалися модним тенденціям і приходили на пляж у звичному для купання одягу: блузці із глухим коміром, довгій спідниці, панталонах майже до щиколоток, панчохах і тапочках. Про засмагу не могло бути й мови – це вважалася дурним тоном; а бліда, не засмагла шкіра – ознакою аристократизму.
   
   Кардинальні зміни в пляжній моді почали відбуватися наприкінці XIX століття після того, як плавання було оголошено офіційним олімпійським видом спорту. Причому популярність здобули саме чоловічі костюми, які були визнані верхи «безсоромності» через свою відкритість. Не відставав у своєму вдосконалюванні й дизайн жіночого купальника. В 1880 році з'явився перший спільний купальний костюм, що нагадує зшиті разом блузу й шортики, до яких додавалися спідниця нижче колін і кепі. Основним критерієм при виборі купальника була скромність, яка ставила жінок у рамки аж до початку 20-го століття.
   
   XX століття стало століттям пляжної революції, коли жінки стали скидати із себе весь зайвий одяг, незважаючи на заборони закону, що забороняє слабкій половині людства оголювати частини свого тіла на людях ( правила поведінки на пляжі в той час були єдиними для всіх і пропонували дамам закривати не тільки тулуб, але й усі інші частини тіла, включаючи руки, ноги й шию).
   
   Спортсменку й акторку австралійку Аннетт Келлерман (1886–1975) прийнято вважати створювачкою першого купального костюма. В 1907 році вона зшила й стала носити досить відкритий купальник, що повністю облягає фігуру, що й полягає з однієї деталі, без туніки. Костюм Келлерман потряс громадськість, а його власниця навіть була арештована й визнана порушницею суспільної моралі. Однак її прикладу оголюватися незабаром пішли тисячі жінок.
   
   В 20-ті роки минулого століття відпочинок на воді став одним із самих популярних видом проведення часу. Саме в цей час жіночий купальник став удосконалюватися, втративши спочатку рукава, а потім і панталони. В 30-ті роки купальник являв собою суцільний комбінезон на товстих лямках. Роздільний варіант: шорти, що обов'язково закривають пупок і з маленькими складками, що драпірують, дуже скромний бюстгальтер на широких бретельках і з високою спинкою.
   
   Після появи в липні 1946 року купальника-бікіні, що зробив вибух у пляжному світі, тому як полягав він з вузького бюстгальтера й коротких плавок, купальник став цілком природнім видом жіночого одягу для купання. Дизайнери дійшли висновку, що далі зменшувати його вже не вдасться, тому стали експериментувати з кольором, фактурою, матеріалом, а також покриєм бюстгальтерів і плавок.
   
   Сьогодні сучасні дизайнери пропонують велику різноманітність моделей купальників. Модними тенденціями цього літа стали цільні, але не повністю закриті моделі купильників, такі як:
   
    * пландж (закритий тип купальника, підійде жінкам, які прагнуть подовжити талію - такий ефект досягається завдяки глибокому вирізу попереду й позаду);
    * монокіні (бікіні, у якім верхня частина об'єднана з нижньою);
    * трікіні ( бікіні-купальник із трьох елементів: труси звичайні (або шорти), труси-стрінги й верх, або бікіні й бандана, або купальник і невелике парео).
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 6212 | 06/01/2011 Мода, стиль - Історія моди

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус