ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
    Більярд
    Виноробство, виготовлення спирту
    Кімнатні рослини
    Музика, вибір інструменту
    Рибальство
    Сад і город
    Танці
    Фото, відео
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Як Зберегти Родину або Що може швидше всього поліпшити сімейні відносини, а що їх зруйнувати  
Обережно вагітна жінка!  
Просуваємо сайт за допомогою каталогів статей  
Геокешинг слідами Індіани Джонса  
Печати и штампы  
Основні властивості тканин для м‘яких меблів  
Благо на шкоду  
Функции денег  
Носики-кирпатики сопуть  
Васильків не без добрих людей  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
chandi   Web-   робіт   %?3?   жінки   засіб,   ПІДПРИЄМСТВА   2011   Види   СИСТЕМИ,   дозвілля   кисн   heelys   статті   земель  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Американка в лінію
Американка в лінію

   15 куль на відміну від звичайної “американки” ставляться не пірамідою, а в одну лінію, перпендикулярну до середини короткого борту. Кулі повинні щільно прилягати друг до друга. Для зручності встановлення куль покладіть два киї на більярд і між ними встановлюйте кулі.   "Сіль" "американки в одну лінію" полягає в сильній розбивці куль. Треба розбити так, щоб якнайбільше куль стало в позиції, з яких їх легко покласти в лузи. Роблячи розбивку, слід прагнути потрапити в ліву або в праву половину головної кулі. Битку при цьому треба обов'язково додати відповідне еффе. Тільки при цієй умові биток, відбившись від довгого борту, а потім від короткого, розіб'є всі кулі лінії. Будь-який прямий удар у праву або ліву сторону головної кулі до успіху не приведе. З лінії виб'ється тільки одна куля, а всі інші залишаться на місці. Тому, починаючи гру, ви повинні потрапити битком або в праву половину лобової кулі, і при цьому обов'язково додати битку ліве "еффе", або в ліву половину лобової кулі, додавши битку праве "еффе". У першому випадку биток одержить обертання за годинниковою стрілкою й, відбившись спочатку від довгого борту, а потім від короткого, збереже силу обертання й завдяки цій силі розжене всі кулі. У другому випадку биток одержує обертання проти годинникової стрілки й дасть той же ефект, але з лівої сторони.
   
   Число партнерів у цій грі не обмежене. Чим воно більше, тем цікавіше проходить гра.
   
   Перед початком гри кидається жереб, кому починати. Гравець, якому випав жереб, ставить биток у будь-яке місце "будинку" і робить удар. Після розбивки він може класти будь-якою кулею будь-яку кулю, як в "американці".
   
   Після того, як гравець зробить невдалий удар — не зуміє покласти кулю або проштрафиться (викине свою кулю за борт, "стушує" кулю і т.п.), він поступається своїм місцем в більярді черговому гравцеві. Той заново встановлює кулі й починає гру. Потім вступає в гру наступний. І так до останнього.
   
   Виграє той, хто зумів покласти більше куль. Якщо кілька людей покладуть однакову кількість куль, то для визначення переможця між ними розігрується нова партія.
   
   "Американка в одну лінію" — гарна тренувальна гра. Тренувальні ігри розвивають серйозне відношення до кожного удару, почуття відповідальності за кожний удар і виробляють уміння класти кулі в лузу всілякими способами. Вони вчать розміряти силу удару і його напрямок залежно від взаємного розташування куль друг до друга й щодо луз. Вони вчать, нарешті, відмінно володіти битком при виконанні ударів, точній постановці битка на певне місце й багатьом іншим потрібним для гравця - якостям.
   
   Саме до таких ігор ставиться "американка в одну лінію".
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 4598 | 30/12/2010 Захоплення, хобі - Більярд

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус