ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
    Більярд
    Виноробство, виготовлення спирту
    Кімнатні рослини
    Музика, вибір інструменту
    Рибальство
    Сад і город
    Танці
    Фото, відео
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Вибір імені для маляти  
Як підібрати кольори для сторінки сайту  
Як уникнути впливу електромагнітного поля на організм людини: комплексне еколого-гігієнічне дослідження  
Тема 10. Деловые переговоры в системе связей с общественностью  
Дієта перед побаченням  
Захворювання кишечнику  
12 МОДНИХ ВІДТІНКІВ ЦЬОГО СЕЗОНУ  
Вагітність - привід виглядати стильно! Підбираємо гардероб на дев’ять місяців  
Прийшов час народити. Поради фахівця - біоелементолога  
ДОБРОЯКІСНІ ПУХЛИНИ ЖІНОЧИХ СТАТЕВИХ ОРГАНІВ (лекція)  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
капитал   кислота   питання   комір   аналіз   Arnold   особи   права   chandi   едкий   алое   фітнес   шкіри   Вона   жінок  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Допінг у більярді
Допінг у більярді
порт високих досягнень вимагає від людського організму роботи на межі можливостей. Часом виграти без додаткового стимулювання просто неможливо. Більярдні турніри обходяться без допінгу... Начебто б.   
   Сьогодні будь-яка більш-менш велика спортивна подія обов'язкова супроводжується допінговим скандалом. Спорт високих досягнень вимагає від людського організму роботи на межі можливостей. Часом виграти без додаткового стимулювання просто неможливо. Більярдні турніри обходяться без допінгу... Начебто б.
   
   Ситуація з допінгом у більярді нагадує анекдот про невловимого Джо, якого ніхто не ловить. Адже від засобів, за допомогою яких шахраюють бігуни, хокеїсти або важкоатлети, у нашому випадку користі не буде. Фізичні навантаження в більярді розподілені в часі. Зате велике значення має психологічна складова, той самий настрой, про який постійно говорять гравці й від якого, часом, залежить результат зустрічі.
   
   Вирышити проблеми настроювання повинні спортивні психологи, але, на жаль, бильярдисти не так часто прибігають до їхніх послуг. І отут у хід ідуть "народні" засоби, які допомагають розслабитися, зняти напругу: сигарети, алкоголь, чашка кава. Є вони допінгом в нашому випадку? Скоріше ні, чим так. Якщо дотримуватися " яструбиної позиції", то список заборонених речовин в більярді може запросто "залишити їх без їжі".
   
   ФБС України й ФБС Молдови підняли тему допінгу у своєму недавньому зверненні до керівництва міжнародних більярдних організацій. Вони запропонували доручити комісії із правил проробити в короткий строк пропозиції про заходи щодо запобігання й виявлення випадків вживання так званого "допінгу". Пропонуємо також ввести заборону на тютюнокуріння й вживання алкоголю під час матчу. В обігу говориться: необхідно організувати на всіх великих міжнародних змаганнях присутність компетентного лікаря, який був би здатний за допомогою експрес-аналізу, а також на підставі інших ознак дати висновок про стан спортсмена. Запропоновані інші заходи, які покликані виключити вживання стимуляторів під час гри, а також забезпечити механізми подачі протестів. До речі, усіма національними більярдними федераціями підписаний антидопінговий кодекс Всесвітньої конфедерації більярдного спорту, у якім вживання алкоголю заборонене.
   
   Дійсно, "перерви на перекур" не красять більярд як вид спорту. Разом з тим тайм-аути вже стали одним з найважливіших елементів тактики гри. Іноді саме після перерви спортсменові вдається "збити кладку" у суперника й переломити хід зустрічі у свою користь. Крім того, перерви не завжди зручні для телебачення. Зараз більярдні турніри демонструються в записі, але хто сказав, що так буде тривати вічно? Можливо, коли-небудь більрд буде транслюватися й у прямому ефірі.
   
   У міру того, як більярд приходить на ТВ, він зустрічається з новими організаційними труднощами, які, сподіваємося, будуть успішно переборені. Можливо згодом у більярді з'явиться своя антидопінгова служба?
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 4759 | 30/12/2010 Захоплення, хобі - Більярд

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус