ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
    Більярд
    Виноробство, виготовлення спирту
    Кімнатні рослини
    Музика, вибір інструменту
    Рибальство
    Сад і город
    Танці
    Фото, відео
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Ефективно схуднути  
Борна кислота  
Автосалон Автогалактика  
Йога для початківців  
Чи шкідливі памперси малятам  
Йога для вагітних ефективні методики рятування від стресу  
Клітковина для гарного настрою й схуднення  
Як зберегти взуття  
Пікантні грецькі блюда  
Китайська Народна Республіка  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
охранника   заболевания   плода   червона   фото   плеврит   Marshall   HTML   морі   весілля   року   продукции   работа   іграшка   запор  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Електрогітари Fender Stratocaster
Електрогітари Fender Stratocaster
Електрогітари Fender Stratocaster   
    Електрогітари Fender Stratocaster
   
   

Гітара Fender Stratocaster уже більш 50 років відома й популярна на світовому музичному ринку й серед гітаристів. І хоча за ці роки одне покоління музикантів змінилося іншим, як і на зміну одним музичним стилям прийшли інші, але ця гітара залишилася незмінною супутницею музичної історії останнього часу.

Ця модель електрогітари була розроблена Джорджем Фуллертоном, Лео Фендером і Фредді Таваресом в 1954 році в Каліфорнії й з тих пор зайняла почесне місце серед найвідоміших і розповсюджених моделей електрогітар у світі.

В 50-х роках гітара Stratocaster була новинкою, яка відрізнялася наявністю системи "Synchronized Tremolo". Ще одним нововведенням став абсолютно регульований бридж із шістьма окремими сідлами й три звукознімателя. На відміну від своєї попередниці Telecaster, Stratocaster була більш складною по своїй конструкції. Лео Фендер завжди пам'ятав про те, що гітара призначена для роботи музиканта, тому, не дивлячись на всю свою складність, вона була практичною в користуванні, зручною й надійною. Слово "тремоло" почало використовуватися для позначення конструкції, яка відповідає за відтворення вібрації струн. Головним завданням тремоло-системи, розробкою якої займався Лео Фендер, було відтворення точних інтонацій, а також утримання ладу. У гітарі Stratocaster були використані кращі традиції ранніх моделей Fender, завдяки чому навіть по закінченні понад півстоліття вона залишається одніє з найбільш популярних моделей електрогітари у світі.

Fender Stratocaster стала першою гітарою, що має цільний дерев'яний корпус, який як тоді, так і зараз виконаний з ясена. Гітара має цільний гриф із клена на болтах, який можна при необхідності легко забрати, а також досить простий колковий механізм. Голова грифа має асиметричну форму, на одній стороні якої перебувають у ряд 6 колків. Її дизайн був розроблений так, що на ній є гострий виступ знизу й закруглення на кінці, і в наслідку став запатентованою формою голівки грифа "C-neck". Задня частина корпуса й місце відпочинку руки були скошені для кращого прилягання до грудей і рукам музиканта. Зовнішній вигляд гітари практично не змінився до наших днів, як і її популярність.

Якщо Ви прагнете придбати гідну гітару, що стала класикою рок-музики, то Вам відмінно підійде гітара Fender Stratocaster, яка має чималу кількість видів. Вибираючи гітару першою справою зверніть свою увагу на її тембр, чи подобається Вам, як вона звучить.

Тепер давайте зупинимося на будові самої гітари, що допоможе Вам зробити правильний вибір при покупці. У питанні звучання гітари самим основним є порода дерева, з якого зроблений інструмент. Саме від неї залежить сустейн. Корпуса гітар Fender по більшій частині роблять із клена, вільхи, ясена або липи, які відносяться до порід середньої щільності й ваги, всупереч теорії, що найбільший сустейн дають важкі породи дерева. Однією з найважливіших частин гітари є гриф, товщину й ширину якого варто вибирати виходячи зі зручності гри кожного окремого музиканта й стилю виконання. Наприклад, для швидкої музики більше підходять широкі тонкі грифи, а для блюзового й фатального виконання потрібно вибирати округлі грифи. Також важлива накладка на гриа, яка може бути виконана із клена, палісандра або чорного дерева.

Говорячи про гітару, не можна випустити з уваги ще одну важливу складову — звукознімача. Серед них виділяють сінгли — датчики з однієї котушкою, і хамбакери — датчики, що мають дві котушки. Перевагою останніх є нейтралізація шумів, у відмінності від синглів, які дають чималу кількість шумів.

Ще один прилад впливає на звучання електрогітари. Це бридж, завдяки якому струни кріпляться до деки. Розрізняють бриджі із системою тремоло й без неї.

Компанія Fender робить ряд різних серій гітар Stratocaster, серед яких наступні:

American Deluxe. Самим класичним варіантом Stratocaster є American Deluxe Stratocaster, корпус якого виконаний з вільхи, гриф із профілем З, накладка на грифові із клена або палісандра, тремоло, на гітарі 3 датчика Samarium Cobalt Noiseless™ Strat. Це відмінний комплект для стрімкої гри. Крім цього, гриф інкрустований зеленим перламутром, має 22 ладу medium jumbo.
Fender American Deluxe Stratocaster
American Vintage. Представником цієї серії є гітара American Vintage‘70s Stratocaster, яка зібрала в собі кращі характеристики Stratocaster. Вона має вільховий корпус, кленовий гриф із профілем U, м'які датчики й більшу голову грифа

Fender American Vintage Stratocaster

Artist. Усі гітари цієї серії присвячені відомим музикантам, які привнесли щось нове й зробили свій внесок у музичну історію
Fender Eric Clapton Stratocaster
Classic Player. Виконана ця гітара в стилі 60-х років минулого століття й оснащена датчиками 69, вінтажним тремоло, що кріпиться до корпуса двома гвинтами й накладкою грифа.
Fender Classic 60s Stratocaster
Deluxe. Прикладом гітари цієї серії може стати Power stratocaster, яка є найбільш універсальною гітарою.
Fender Deluxe Player Stratocaster

Варто також відзначити деякі моделі, які є по- своєму індивідуальними й ставляться до деяких рідких інструментів, що заслуговують нашої з Вами уваги й поваги. До них відносяться:

Highway Onespecial Editionvg Stratocastervintage Hot Rod.

Кожна модель Fender Stratocaster регулярно модернізуються, щоб краще відповідати на запити вимогливих клієнтів. Саме із цієї причини гітари цієї фірми залишаються на вершині Олімпу музичного ринку протягом усіх цих років.


   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 57208 | 06/12/2010 Захоплення, хобі - Музика, вибір інструменту

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус