ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
    Ветеринарія
    Гінекологія
    Дієти, харчування
    Дитяче здоров’я
    Домашня медицина
    Жіночі питання
    Здоровий спосіб життя
    Корисні поради
    Лікарські препарати
    Медичне обстеження
    Нетрадиційна медицина
    Пластична хірургія
    Поради окуліста
    Профілактика хвороб
    Психологія
    Різні питання
    Стоматологія
    Хвороби
    Цікаві факти
    Чоловічі питання
    Шкідливі звички
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
КОНТРОЛЬНА РОБОТА З ДИСЦИПЛІНИ: “УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ”.  
Чому небезпечна зима  
Дієта при дисбактеріозі  
Поля Брегга дієта  
Все сомнения прочь!  
Программа Праздника Шоколада 2012  
Имплантация зубов  
Я щеплень не боюся. Нюанси вакцинації  
Омани й правда щодо дитячих щеплень  
Розробка сайтів – моменти визначальні для успіху  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
положение   nokian   земель   ПІДПРИЄМСТВА   проститутки   печінки   капитал   сайта.   2011   культура   фітнес   захворюванням   легенів   пальто   Виникнення  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Здоровий організм починається з здорових зубів
Здоровий організм починається з здорових зубів
Ніщо не прикрашає людину так сильно, як білосніжна посмішка, що світиться, на облтччі. Гарні й міцні зуби – це джерело не тільки гарного вигляду, але й індикатор здорового організму   Від того, як ретельно ми стежимо за своїми зубами й яснами, залежить працездатність багатьох внутрішніх органів: серця, нирок, а також суглобів.
   Помилковий догляд за зубами й порожниною рота може стати причиною інфекційних захворювань, що у свою чергу призведе до розвитку інших хвороб, таких як тонзиліт і гайморит.
   Німецькими вченими було встановлено, що основна маса хвороботворних мікробів надходить усередину нашого організму прямо через ушкоджені ясна. Так, наприклад, виявилося, що люди, що хворіють цукровим діабетом, мають хронічну схильність до захворювання ясен.
   Ми нечасто замислюємося про те, із чого починається настільки руйнівний процес для нашого організму, і яким образом від порожнини рота залежить стан наших внутрішніх органів. Відповіді на ці й багато інших питань лежать на поверхні.
   Наша ротова порожнина є сполучною ланкою із травним трактом, а тепер уявіть, яка їжа надходить до нас усередину організму, якщо в нашій ротовій порожнині перебуває вогнище хвороботворних мікробів.
   Ендокринна система, серцево-судинна система, шлунково-кишковий тракт – стан цих систем в організмі людини прямо залежить від чистоти й доглянутості зубів, ясен і порожнини рота. Крім того, неправильний догляд за зубами може призвести до зниження імунітету, дефіциту вітамінів і мікроелементів в організмі людини.
   Щоб огородити наш організм від негативної дії, потрібно ретельно доглядати за зубами й ротовою порожниною. При всі тому, як виявили дослідження, стандартне чищення зубів два рази на день, крапля в море.
   Якщо ви прагнете забезпечити дійсний захист своїх зубів від руйнуючого впливу карієсу необхідно застосовувати комплекс додаткових заходів. Необхідно в день споживати порядку 1 г кальцію – для здорової людини. У вагітних жінок і дітей щоденна доза кальцію повинна становити порядку 1,2 – 2 г. кальцію.
   
   Для профілактики порожнини рота слід використовувати спеціальні розчини, які проявляють тонізуючий й знезаражуючий вплив, а також перешкоджають утворенню карієсу. Крім того, потрібно регулярно відвідувати стоматолога, щоб заздалегідь захистити зуби й організм від небажаних наслідків.
   Виконуючи усе вище повідомлене, ви зможете захистити не тільки свої зуби, але й увесь організм у цілому. Помніть, що здоровий організм починається зі здорових зубів! Будьте здорові.

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 4559 | 29/12/2010 Медицина та здоров'я - Стоматологія

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус