ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
    Ветеринарія
    Гінекологія
    Дієти, харчування
    Дитяче здоров’я
    Домашня медицина
    Жіночі питання
    Здоровий спосіб життя
    Корисні поради
    Лікарські препарати
    Медичне обстеження
    Нетрадиційна медицина
    Пластична хірургія
    Поради окуліста
    Профілактика хвороб
    Психологія
    Різні питання
    Стоматологія
    Хвороби
    Цікаві факти
    Чоловічі питання
    Шкідливі звички
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
КАК повысить КПД своих менеджеров?  
МЕТОДИЧЕСКИЕ УКАЗАНИЯ к выполнению лабораторных работ по дисциплине «РЕГУЛИРОВАНИЕ МИКРОКЛИМАТА В ПОМЕЩЕНИЯХ» (часть 1), «ОТОПЛЕНИЕ»  
Авто на газу! Все за и против  
Beauty-услуги - новые технологии в области красоты и здоровья  
Діти - ваше щастя, дитячий клуб - насолода для дитини!  
Как выбрать мягкую мебель для отдыха?  
Як попоратися з бігуді  
Побутова хімія інколи приносить шкоди більше ніж користі  
Афіша не пропустіть в грудні!  
Експедиція на північ Норвегії для двох  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
поиска   троянда   кіно   дискалькуляція   ДВС-синдром   американо   грудей   туляремия   тамагочи   хворобі   язва   Собор   розклад   br-1180   червень  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Відбілювання зубів - минуле й сьогодення
Відбілювання зубів - минуле й сьогодення
Ще Петро Перший вимагав від бояр чистити зуби товченою крейдою й протирати вологою ганчірочкою. Простий же народ вживав у той час свій спосіб відбілювання - люди натирали зуби вугіллям з деревини...   У наш час відбілювання зубів стало приємною процедурою, яка приносить людям не тільки білосніжну посмішку, але й гарний настрій, упевненість у своїх силах і увагу навколишніх. У двадцять першім столітті здоровий вид зубів є складовою частиною успіху й краси, публічні люди давно вже оцінили належним чином переваги сучасних методів відбілювання.
   Насправді, переваги відбілювання зубів складно переоцінити. У першу чергу, пропадає необхідність виготовлення дорогих коронок, по-друге, зберігається натуральна форма й положення зубів, нарешті, поліпшується гігієна порожнини рота. Не варто забувати про звільнення від "комплексу Несмеяни" - людина с білими зубами впевнений у тому, що його посмішка естетична, отже, відчуває психологічний комфорт і частіше посміхається.
   Ні для кого не секрет, що в кожної людини свій відтінок емалі й дентину, що обумовлене різними факторами. Перший - генетичний: нерідко колір емалі переходить у спадщину. Другий - вплив зовнішнього середовища й способу життя, скажемо, різноманітні харчові барвники, любов до кава й сигарет. Третім фактором є всілякі хвороби. Зокрема, це т.зв. "тетрациклінові зуби", що мають темний, часом навіть темно-коричневий відтінок. Це відбувається через приймання антибіотиків тетрациклінової групи в той час, коли формуються зуби. Також існує така недуга, як флюороз, який буває при тривалому надходженні до організму великої кількості з’єднань фтору. Флюороз буває в дітей до трьох-чотирьох років, коли йде закладка зубів, при ньому емаль зубів в уражених ділянках втрачає прозорість і блиск, стає тьмяною. Клінічні спостереження показують, що оптимальний зміст фтору в питній воді - один мг/л. При концентрації фтору в джерелах води близько півтора мг/л на зубах можуть з’являтися плями ясно-жовтого кольору. Ну а якщо зміст фтору становить приблизно два мг/л, та поразки здобувають вигляд крапкових ерозій. Відзначимо, що довгочасне вживання води зі змістом фтору більше шести мг/л змінює, навіть зуби дорослої людини.
   Є різні методи відбілювання зубів: офісне, домашнє, комплексне й ендодонтичне.
   
   Офісне - відбілювання в кабінеті в стоматолога із застосуванням плазмової або лазерної технології. Домашнє відбілювання мало найбільше поширення у вісімдесятих роках. Цей метод полягає в тому, що стоматолог призначає форму пластикової капи, яка повторює лінії контуру зубного ряду пацієнта, технік її виготовляє, після цього в неї закладається відбілюючий гель, що зберігається в дозованих шприцах. Час носіння капи залежить від концентрації гелю. Для того, щоб не завдати шкоди своєму здоров’ю, домашнє відбілювання потрібно проводити під пильною увагою стоматолога.
   Комплексне відбілювання (офісне й домашнє відбілювання разом) зазвичай прописується при ускладнених потемніннях зубів. А ендодонтичним називається відбілювання т.зв. "мертвих" зубів, у яких колись був вилучений нерв через проблему ускладненого карієсу, а канали лікували традиційними матеріалами. Із часом такі зуби ухвалюють сіруватий, рудуватий, навіть червонуватий колір. Однак навіть при таких випадках досягаються чудові результати при відбілюванні.
   Цікаво, що перші спроби відбілювання зубів вживали ще більш ста років тому, для цього використовувалися всілякі кислоти, що наносилися на поверхню й у порожнину зуба, а також хлор і високі температури. А в 1884 році була перевірена на практиці методика із застосуванням перекису водню, який вживається й донині. Встановлено, що перекис водню - це найбільш ефективний і безпечний агент відбілювання, без побічних ефектів.
   
   Хімічна основа подібного відбілювання полягає в тому, що на поверхні зуба молекула перекису розпадається на активні іони, що атакують молекули пігментних плям, що надалі приводить до зміни кольору. Подальші дослідження були сконцентровані на створенні відбілюючей системи, при якій швидкість проникнення перекиси водню в структуру зуба відповідала швидкості реакції окиснення...

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 6719 | 29/12/2010 Медицина та здоров'я - Стоматологія

Ссылка на статью:


Комментарий
    Hope14:07 17-03-2014    
At last! Someone who unandstders! Thanks for posting! http://ehjqpt.com [url=http://leqducrh.com]leqducrh[/url] [link=http://lgcarpo.com]lgcarpo[/link]
    Sousi03:19 16-03-2014    
Mighty useful. Make no mistake, I <a href="http://dhsawzufak.com">aptiacrepe</a> it.
    Maria21:49 15-03-2014    
Thanky Thanky for all this good inmnfratioo! http://vhpkzchimjr.com [url=http://pijfxvyzk.com]pijfxvyzk[/url] [link=http://zklaad.com]zklaad[/link]
    Luis15:45 15-03-2014    
I <a href="http://cfhmorwgm.com">dind't</a> know where to find this info then kaboom it was here.
    Aspi22:01 14-03-2014    
Extlmeery helpful article, please write more.


Страница: 1

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус