ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
    Ветеринарія
    Гінекологія
    Дієти, харчування
    Дитяче здоров’я
    Домашня медицина
    Жіночі питання
    Здоровий спосіб життя
    Корисні поради
    Лікарські препарати
    Медичне обстеження
    Нетрадиційна медицина
    Пластична хірургія
    Поради окуліста
    Профілактика хвороб
    Психологія
    Різні питання
    Стоматологія
    Хвороби
    Цікаві факти
    Чоловічі питання
    Шкідливі звички
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Постіль не гірше, чим спортзал  
ДОГОВІР ДОРУЧЕННЯ НА ВИКОНАННЯ РОБІТ ЩОДО РЕЄСТРАЦІЇ ЗНАКУ ДЛЯ ТОВАРІВ І ПОСЛУГ  
Копирайтинг як спосіб заробити  
Бешихове запалення  
Лазерная эпиляция  
Щодо основних тенденцій розвитку міжнародної ситуації та зовнішньополітичної стратегії Китаю у нових геополітичних умовах сучасності  
Инженерные системы в доме  
6 вещей которые дешевле брать напрокат.  
ИНСТРУКЦИЯ ПО ОХРАНЕ ТРУДА ПРИ РАБОТЕ НА КОМПЬЮТЕРА  
Традесканція  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
збільшення   комір   мобильный   Освещение   конкуренція   работа   виробництво   особи   Winner   акая   інтернет   br-1180   Воно   шлунку   світлові  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Карієс –терпіти біль або лікувати? Що доцільніше?
Карієс –терпіти біль або лікувати? Що доцільніше?
Як же зробити так, щоб люди забули, нарешті, про таку неприємність як карієс зубів? Вважаємо, що багато компетентних вчених, лікарі і їх пацієнти бажали б одержати вичерпну відповідь на дане питання   Розроблені тисячі теорій розвитку карієсу, публікуються численні й багатотомні наукові праці по цій проблемі, однак карієс все-таки регулярно з’являється у величезної кількості наших пацієнтів. Так що ж – цей процес необоротний, або існує, якийсь спосіб усунути його?
   Давайте згадаємо, коли Ви в перший раз у житті подумали про руйнування зубів. Швидше за все, у ранньому дитинстві, коли батьки строгим тоном наказували Вам чистити зуби ранком і ввечері й полоскати протягом дня. І що ж? Зуби те Ви слухняно чистили, а карієс однаково згодом дав про себе знати. Не варто зараз уточнювати те, наскільки ретельно Ви чистили зуби, а давайте подумаємо, як нам бути далі.
   Існує один перевірений предками шлях - терпіти, загартовувати волю й характер і не згадувати про це. Ну що ж, можна й так. Адже в нашій країні працює велика кількість хірургів-стоматологів з високою кваліфікацією, які, зрозуміло, вилучать «корінці» Ваших «нещасних зубів» і відправлять Вас у руки стоматологів-ортопедів. Ті, звичайно, запропонують Вам усілякі види знімних протезів.
   
   А може бути оберемо прогресивний шлях?
   Отже, Ви тепер в кріслі дантиста. Було б зовсім незайвим провести професійне очищення порожнини рота. Хоча не слід обмежуватися лише видаленням зубних відкладань по тій або іншій новітній методиці.
   Немаловажним стає вибір раціональних саме для Вас засобів гігієни порожнини рота. Якщо ж у Вас «помічені» ознаки початку каріозної поразки на окремих зубах, то не порахуйте за працю звернутися до свого дільничного стоматолога за проведенням профілактичного лікування. Вам, можливо, здається, що Ви відвідуєте дантиста «даремно», адже пломб, Вам на зуби не встановлюють, а лише чимсь мажуть зуби й чимсь їх «натирають». Однак, ці Ваші «турботи» точно не пройдуть даром, тому що завдяки подібним «натиранням» Ви не станете «щасливим власником» карієсу. При коректній й професійній профілактичній терапії, можливо, виключити руйнування зубів.
   
   Але, припустимо, що карієс уже «розквартирувався» у Вашій ротовій порожнині. Що ж тоді робити? Можливо, підключити силу волі й постаратися забути про це?
   Ні, на жаль, краще пошукайте інший привід для використання сили волі. Було б природно почати лікування зубів. В арсеналі сучасного дантиста є широкий вибір матеріалів, що дозволяють здійснювати різні види терапії. Зрозуміло, матеріали умовно підрозділяються на більш-менш дорогі. В основному, як правило, це залежить від торгівельної марки «бренда» виробника даного матеріалу. Але, найважливіше – це підібрати фахівця, який буде мати можливість запропонувати Вам адекватне лікування.
   Допустимо, що профі обраний вдало, лікування розроблене, але вартість його послуг зовсім не співпадає з Вашими фінансовими планами. У такому випадку на допомогу до Вам може прийти можливість одержати кредит. Сьогодні практично в будь-якій акредитованій клініці Ви маєте право заповнити форми на одержання кредиту на необхідну терапію. Так, саме собою, Вам доведеться небагато переплатити відсоток банку за кредит, але якщо Ви вчасно пролікуєте Ваші зуби на початковому етапі розвитку карієсу, то Ви, не примкнете до армії «щасливих власників металокераміки або імплантатів», які, до слова, обійдуться значно дорожче, чим консервативне лікування карієсу.
   Інакше кажучи, вчасно зупинити каріозний процес (якщо вже це «щастя» у Вас є) значно вигідніше у всіх відносинах, чим напружувати силу волі і щодня намагатися не звертати своя увага на хворобливі відчуття в ротовій порожнині.

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 4789 | 29/12/2010 Медицина та здоров'я - Стоматологія

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус