ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
    Ветеринарія
    Гінекологія
    Дієти, харчування
    Дитяче здоров’я
    Домашня медицина
    Жіночі питання
    Здоровий спосіб життя
    Корисні поради
    Лікарські препарати
    Медичне обстеження
    Нетрадиційна медицина
    Пластична хірургія
    Поради окуліста
    Профілактика хвороб
    Психологія
    Різні питання
    Стоматологія
    Хвороби
    Цікаві факти
    Чоловічі питання
    Шкідливі звички
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Интересные сведения про рестораны  
Як стати самим собі дизайнером  
Запалення суглобів  
Діагностика та лікування захворювань у Ізраїлі  
5 способів точного підрахунку зайвої ваги  
Не навчальна дитина - знову двійка  
Демодекс, неприємне сусідство  
Вагітність і зайва вага нерозлучна пара  
Календула для вашого здоров’я й краси  
Строительство каркасного дома своими руками  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
літнє   продуктів   аудит   ІНСТРУКЦІЯ   дифтерія   свет,   boss   призначення   ПІДПРИЄМСТВА   Новая   косметическом   запор   Пептиди   реферат   дитини  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Як поліпшити зір в домашніх умовах?
Як поліпшити зір в домашніх умовах?
Існує безліч методів лікування й збереження гостроти зору, зняття надмірної напруги з м’язів очей. Такі вправи для очей – це свого роду зарядка. У цей комплекс входять найпростіші вправи для очей, які знімають напругу з м’яза ока, забирають спазми. З часом ці вправи допомагають поліпшити зір. Про методи поліпшення зору вдома й піде мова в цій статті   Більший ефект від таких вправ спостерігається, як правило, у молодих людей. У людей же похилого віку такі вправи знімають втому й розвантажують м’язи очей, запобігають наступному розвитку і прогресії короткозорості. Найкраще самостійне тренування зору робити два й більш раз у день, тривалістю приблизно п’ять хвилин.
   Застосовуються такі вправи в домашніх умовах, тому що далеко не всі люди мають можливість лікувати свій зір у дорогих лікарів. Ви можете поліпшити свій зір за допомогою методик і способів корекції зору, перебуваючи при цьому вдома.
   Так один з найпростіших способів – використовувати перевірочну таблицю. Підвісьте її на невеликій відстані від себе – порядку 3-6 метрів і протягом хвилини по кілька раз у день приділяйте їй час. Намагайтеся прочитати найбільш маленькі букви, які доступні вам для прочитання, які ви в стані розібрати, при цьому слід почергово закривати то одне, то інше око й робити це кожним оком окремо. І при цьому стежте, як буде прогресувати ваше поліпшення, намагайтеся опуститися на більш дрібні букви, при цьому по можливості збільшувати потроху відстань. І ви зможете спостерігати поліпшення з постійним застосуванням такої методики.
   
   Ще для одного способу розвантаження око вам знадобитися дві посудини – з гарячою й з холодною водою. Після два шматки матерії, які ви занурите в них – один в гарячу, інший у холодну, після чого прикладаємо по черзі – гарячу, а потім холодну. Ця вправа прекрасна зніме напруга й хворобливість із очей.
   
   Але всі звичайні способи й методи профілактики й корекції зору самостійно й вдома повинні виконуватися вкупі з новою програмою корекції зору, яка є дійсно новим кроком у цьому напрямку.
   Коректор зору – це можливість поліпшити зір без застосування яких-небудь хірургічних втручань, обмежень у користуванні телевізором або комп’ютером, та й ніякі підручні засоби вам також не знадобляться, як у вищеописаних способах. Ціль цієї програми все та ж – зняти напруга з м’язів очей, корекція зору. Заснована дія цієї програми на двох ключових моментах – впливі на ваше око Sirds-Картинок і гімнастики по методу Норбекова. Дослідження показали, що при перегляді таких картинок тренуються очні м’язи, що приводить до прискореного кровообігу, що, у свою чергу, приводить до поліпшення провідності нервових волокон ока. Цю нову програму називають ще «спортом для очей», тому як особливість цього коректора зору в тому, що відображувані картинки змушують око постійно міняти фокусування, що поліпшує гостроту зору.
   Другий момент – що в цьому коректорові зору використовуються елементи гімнастики за методикою Норбекова, який розробив програми для розслаблення м’язів очей і їх зміцнення.
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 7213 | 29/12/2010 Медицина та здоров'я - Домашня медицина

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус