ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
    Ветеринарія
    Гінекологія
    Дієти, харчування
    Дитяче здоров’я
    Домашня медицина
    Жіночі питання
    Здоровий спосіб життя
    Корисні поради
    Лікарські препарати
    Медичне обстеження
    Нетрадиційна медицина
    Пластична хірургія
    Поради окуліста
    Профілактика хвороб
    Психологія
    Різні питання
    Стоматологія
    Хвороби
    Цікаві факти
    Чоловічі питання
    Шкідливі звички
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Диетическое питание при заболеваниях кишечника  
Цінність шиншил  
Масаж третього ока - Широдара  
Наиболее кассовые кинокартины 2014 года - как преобразить свой досуг и прекрасно отдохнуть  
15 СПОСОБІВ СТАТИ КОРОЛЕВОЮ  
Диетическое питание при язве желудка и двенадцатиперстной кишки  
Любовь или страх?  
Бисакодил  
Соціальна еволюція людства  
Вступление в СРО в Калуге - как быстро и правильно провести подобную процедуру  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
Алія   переселенці   групі   культура   стоматология   великобританії   нетрадиційна   принципи   Страхование   повар   відгуки   взуття   вагітність   троянда   аотг-50  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Формула здоров’я
Формула здоров’я
Однієї зі складових формули здоров’я є харчування. Харчування для людини повинне бути ліками, а не отрутою. Одним з основних продуктів харчування є олії, як джерело вітамінів і мікроелементів   Кожна людина унікальна й неповторна. І кожна прагне бути щасливою і успішною, прагне бути гарною, привабливою і як можна довше залишатися молодою. Це законне право кожної людини. Його зворотний бік – зобов’язання стосовно самого себе. Доводиться робити певні й цілеспрямовані дії для досягнення бажаного ефекту. Що необхідно організму, щоб людина була здорова на фізичному рівні:
   правильний подих;
   рух;
   чиста вода;
   розумова діяльність;
   здорове харчування.
   Саме харчування поставляє в наш організм речовини й елементи, з яких будуються нові клітини. Щоб ці нові клітини були здорові й життєздатні, вони повинні будуватися з якісних матеріалів. Зверніть увагу, що структура нашого харчування несбалансована, харчовий раціон збіднений змістом мікро- і макроелементів (селену, цинку, кальцію, магнію), вітамінів групи В, С, РР, Е, А и перенасичена білками, жирами й холестерином при низьких енерговитратах, що негативно позначається на здоров’ї. Тому, у ситуації, що склалася найбільш швидким і ефективним шляхом поліпшення структури харчування й попередження різних хвороб, ліквідації існуючого дефіциту природних мікро- і макроелементів і вітамінів, є широке застосування натуральних олій різних насінь зроблених по високих технологіях холодним віджиманням.
   Люди багато знають про застосування в народній медицині расторопши, гарбуза, льну, волоського горіха, зародків пшениці. Рослини ці, самі по собі є вірними помічниками людини в боротьбі з різними захворюваннями, а застосування олій із цих рослин дасть нам здоров’я, гарне самопочуття й квітучий зовнішній вигляд.
   
   Прийшов час поговорити про кожне олія докладніше.
   
   Олія зародків пшениці – насамперед один із кращих постачальників натурального вітаміну Е, який не дарма називають вітаміном молодості. Щоденне вживання цього олії задовольняє добову потребу організму в цьому вітаміні, а це попередження й уповільнення передчасного старіння, це поліпшення репродуктивної функції в жінок, це підвищення захисних сил організму. Приймати його можна як до їжі по 1 ч.л., так і застосовуючи як заправлення до салатів і каш.
   
   Олія з насіння расторопши можна з усією сміливістю назвати захисником печінки. Гарні результати показує його застосування для відновлення організму при алкогольнім отруєнні, хворобах кишечнику й виразці шлунку. Ще в Прадавньому Римі воно використовувалося від різних отруєнь, як сечогінне й печінково-захисний засіб.
   
   Олія з насіння льону – це справжній «сажотрус» нашого організму. Застосування його корисне для профілактики й лікування онкозахворювань, атеросклерозу, захворювань шлунку й кишечнику. Олія льону насичує організм незамінними жирними кислотами (Омега-6 і Омега-3), що винятково важливо для нормального перебігу обмінних процесів і є рівноцінною заміною риб’ячого жиру. Воно необхідно в раціоні вагітної жінки для нормального формування нервової системи в плода.
   
   Олія з насіння гарбуза становить інтерес для чоловіків своєю здатністю до лікування простатиту й аденоми простати, а ще воно цікаво антигельмінтною активністю. Гарбузове олія приємне на смак, тому його можна використовувати, як заправлення в салати й каші.
   
   Олія ядер волоського горіха, продукт який характеризується високим змістом вітаміну F, містить інші вітаміни, незамінні амінокислоти і найбагатший спектр мінеральних речовин. Добре відомо, що в прадавній Спарті майбутніх сильних чоловіків зрощували на волоських горіхах. І вже потім було доведене, що горіхи благотворно впливають на сперматогенез і завдяки їхньому вживанню відбувається гармонічне дозрівання й ріст чоловічих статевих органів.
   
   Олія з насіння росторопши. Росторопша відома й шанована із прадавніх часів. Головною крапкою дотику олії росторопши в організмі є, звичайно ж печінка. Цей продукт перебуває в одному ряді з ефективними лікарськими препаратами для оздоровлення печінки. Однак при цьому натуральні продукти позбавлені всіх без винятку побічних ефектів, властивих синтезованим засобам.
   
   Олія з насіння амаранту – цілющі властивості цього продукту відомі із глибокої давнини – 40 століть назад жерці найдавнішої цивілізації інків володіли таємницею лікувальної дії амаранту й зберігали цю таємницю. Вони вважали цю могутню по своїй цілющій силі рослину даром богів. Потім на багато століть рослина була забута, як і цивілізація прадавніх індіанців. Однак у наше століття змучене негативними наслідками широкого застосування синтетичних лікарських препаратів людство згадало про цей чудовий засіб збереження здоров’я й досягнення довголіття. Учені довели, що рослина ця робить майже неможливе, у всякому разі абсолютно неможливе для будь-якого, навіть найдужчого хімічного препарату – вмикає в організмі людини механізм саморегуляції й самовідновлення.
   
   Олія з насіння кавуна. Кавун звичайний – розповсюджена рослина, відома в Середній Азії ще до нашої ери. У Європу був завезений у ХІ – ХІІ століттях. І відразу знайшов застосуванн у народній медицині у якісті дієтичного засобу, що має сечогінні, антитоксичні властивості, а витяг з насіння кавуна зарекомендувала себе як ефективний засіб у лікуванні сечокам’яної й желчекам’яної хвороби, а також при гельмінтозах (аскаридоз і ентеробіоз).
   
   Олія виноградних кісточок має виражену антиоксідантну дія, благотворно впливає на кровоносні судини, зміцнюючи капіляри й поліпшуючи периферичний кровообіг, виводить надлишки рідини із тканин, а також виявляє виражену детоксікаційну дію, виводячи шлаки й надлишок солей, нормалізує обмін речовин, підтримуючи функціональний стан нервової системи.
   
   Олія з насіння томату корисно при практично всіх серцево-судинних захворюваннях – від гіпертонічної хвороби до варикозного розширення вен. Як профілактичний засіб показаний при судинних змінах на дні ока, особливо в людей, що мають постійне й інтенсивне зорове навантаження.
   
   Отже, ми розглянули з вами дію натуральних рослинних олій на здоров’я людини в цілому й на окремі органі й системи організму. Ми переконалися, що приймати олії необхідно для збереження здоров’я й продовження життя. При цьому найбільш надійним шляхом поповнення організму всіма коштовними компонентами олій служить прийом їх у вигляді спеціальних продуктів харчування. Робити це треба постійно, чергуючи різні олії – схеми приймання будувати залежно від віку, рівня розумової й фізичної активності, стану здоров’я. Це служить поповненню раціону харчування і є складовою частиною здоровішого способу життя.
   І помніть, що жоден лікар на Землі не може дати вам того, що ви здатні дати собі самі!

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 7187 | 29/12/2010 Медицина та здоров'я - Здоровий спосіб життя

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус