ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
    Ветеринарія
    Гінекологія
    Дієти, харчування
    Дитяче здоров’я
    Домашня медицина
    Жіночі питання
    Здоровий спосіб життя
    Корисні поради
    Лікарські препарати
    Медичне обстеження
    Нетрадиційна медицина
    Пластична хірургія
    Поради окуліста
    Профілактика хвороб
    Психологія
    Різні питання
    Стоматологія
    Хвороби
    Цікаві факти
    Чоловічі питання
    Шкідливі звички
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Резус-конфлікт при вагітності  
Інтернет магазин, який завжди з тобою  
Лікувальні ванни  
Підлітки піддаються стресу через гормони  
Анатомічний атлас  
Розробка web-сайту компанії, його оформлення й наповнення контентом  
Алергія на сперму  
Руководство для новичков в Bootstrap  
Живіт болить!  
Борщ  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
Страхование   кишки   Создание   дитини   біль   дозвілля   этапе   active   тест   киоск   додаток   коляски   печінки   туляремия   права  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Як підібрати ефективний засіб для схуднення
Як підібрати ефективний засіб для схуднення
Можна схуднути без дієти й спорту, вживаючи тільки сечогінні засоби? Це не зовсім так. Сечогінні препарати, прийняті без дотримання дієти не позбавлять від зайвих кілограмів   
   
   Міфи й правда про засоби для схуднення Як підібрати ефективний засіб для схуднення?
   Можна схуднути без дієти й спорту, вживаючи тільки сечогінні засоби? Це не зовсім так. Сечогінні препарати, прийняті без дотримання дієти, не позбавлять від зайвих кілограмів. Зменшення маси тіла дійсно відбудеться, але за рахунок втрати рідини, кількість якої після закінчення дії таблетки знову відновиться в організмі. Надмірне ж споживання препаратів може призвести до зневоднювання організму, що дуже небезпечно.
   АЛЕ! Це відноситься не до всіх препаратів, є засоби, які лікують організм, іншими словами впливають на обмін речовин, тому що зайва вага – це порушення обміну речовин в організмі людини. Порушення обміну речовин - відбувається в основному від неправильного харчування, більше або менше, але від харчування!!!
   Важливо знати, що препарати для схуднення тільки допомагають худнути (але не всі, є ті, які тільки нашкодять), вони беруть на себе тільки частину роботи. Щоб схуднути й при цьому не нашкодити собі, потрібно правильно підібрати собі раціон, і відповідно зайнятися спортом (якщо не любите заняття спортом те хоча б робіть зарядку зранку). Ну добре, не буду відходити від теми, піднімемо питання конкретно про засоби для схуднення! На жаль, прийдеться розчарувати тих, хто звик сподіватися на чудо, чудес не буває! Численні дослідження показують, що ефективність широко рекламованих препаратів украй невисока й допомогти вони могутній тільки людям з підвищеною сугестивністю, і то допомагають не самі препарати, а сила самонавіяння (але не забувайте про те що це не про всі препарати, ЦЕ ВАЖЛИВО!), але численні експертизи довели - опускаючи наукові формули, повідомляю, що зробивші стільки шуму супертаблетки — самі звичайні целюлоза, лактоза (молочний цукор) і тальк. Але й отут будемо суперечити це не про всі засоби!!!
   Ну як знайти засіб яке допоможе схуднути? Так саме так – ДОПОМОЖЕ. Звертати уваги потрібно от на що:
   
   Перше й що дуже важливе це на склад препарату, натуральність дуже важлива, пошкодуйте організм, не труїте його хімією! Але й отут може бути обман – написати можуть що завгодно. Але виключайте цей метод не можна.
   Важливою є ціна засобу, гарний засіб, для схуднення, не може коштувати як ціпок ковбаси!!!
   Можливо, ви знайдете на якомусь форумі відгуки із приводу цього засобу, багато з людей діляться своїми результатами, але не забувайте про те, що відгуки можуть поширювати ті, хто цей продукт просуває. Підкажу, як визначити тих, хто просуває, проводить рекламу свого засобу й тих людей, які на форумах просто спілкуються й діляться різною інформацією:
   1) знайдіть форум, де відбувається такого роду обговорення (знайдіть жіночий форум, ну через пошукові системи, наприклад);
   2) якщо хто написав на тему «засобу для схуднення» то зверніть увагу – ця людина давно зареєстрована на форумі або зареєструвався тільки щоб відкрити тему й дати рекламу, а також чи писала ця людина по інших темах, якщо так, те йому можна й повірити.
   І наостанок. Якщо ви купуєте продукт, то звертайте увагу, чи є побічні ефекти, натуральність засобу й протипоказання. Наше здоров’я нам дуже важливо!!!
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 8080 | 29/12/2010 Медицина та здоров'я - Корисні поради

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус