ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
    Ветеринарія
    Гінекологія
    Дієти, харчування
    Дитяче здоров’я
    Домашня медицина
    Жіночі питання
    Здоровий спосіб життя
    Корисні поради
    Лікарські препарати
    Медичне обстеження
    Нетрадиційна медицина
    Пластична хірургія
    Поради окуліста
    Профілактика хвороб
    Психологія
    Різні питання
    Стоматологія
    Хвороби
    Цікаві факти
    Чоловічі питання
    Шкідливі звички
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Дитячі коляски використовувалися тільки в аристократичному колі  
3 головні проблеми жіночої шевелюри  
На замітку рукодільницям вишивка гобеленів  
Предостережения для наращивания волос  
Сайт для пансіонату й готелю  
ИНСТРУКЦИЯ ПО ОХРАНЕ ТРУДА ДЛЯ ГАЗОСВАРЩИКОВ И ГАЗОРЕЗЧИКОВ  
Як не поправитися в Новий рік  
Стаття про дитяче взуття  
Договор о совместной деятельности  
Проблеми з виховання дитини?  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
практика   киоск   Послеродовые   Виникнення   акая   вироби   Сепсис   рожа   еволюція   медицина   Життя   файл   який   ответы   кофт?  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Де і як сьогодні застосовується гомеопатія
Де і як сьогодні застосовується гомеопатія
Як оздоровчий метод, траволікування застосовується дуже широко в сучасній медицині, це прийшло з давніх часів. Є дуже багато трав і рослин, які визнані лікувальними, кожний вид має свої особливості, по дії на організм людини, однак їх зв’язує те, що вони виявляють лікувальний ефект   
   Доведена повна безпека такого способу лікування у випадку, якщо дотримувати всіх пропорцій по застосуванню рослин і вченими було доведено, що в природі немає жодної рослини, яка не корисна для людини.
   Давно відомо, що профілактика безлічі хвороб із застосуванням трав і рослин дає чудові плоди, але відоме багато випадків, коли були вилікувані навіть хронічні захворювання. Існують певні дослідження, відповідно до яких є результати впливу трав і рослин на різних людей і одне залишається незаперечним - фітотерапія дає позитивний результат. Усім відомо, що якість продуктів, які людина вживає в їжу, так само як і вода, змушують бажати кращого, а з негативними наслідками допоможуть впоратися лікувальні трави й рослини.
   
   Про такий метод оздоровлення як гомеопатія слід сказати окремо, цей метод є самостійною галузю не тільки медицини, але й в оздоровленні натуральними препаратами. Дуже часто для людей, що страждають хронічними хворобами, доктор-гомеопат стає останньою надією. Привабливість гомеопатії полягає в тому, що крім своєї доступністі, даний метод дозволяє поєднувати його з лікуванням медикаментозними препаратами, тобто по суті, прописуються два курси одночасно. Рослини допоможуть організму максимально засвоїти ті елементи, які надходять із ліками й допомогти організму бути в відмінному стані.
   Колись давно лікування травами було єдиним шансом хворого на видужання, а в наш час по усьому світу здійснюються різноманітні пошуки у сфері траволікування. І навіть тепер від головного болю, кровотечі, випадання волосся і інших проблем людям допомагають народні рецепти, що передаються з покоління у покоління. Наші предки широко використовували трави для того щоб доглядати за своєю шкірою й волоссями, сьогоднішня косметологія також використовує екстракти рослин і додає їх у різні засоби. Однак у кожному разі при переробці якась частина корисних якостей губиться, приймаючи це до уваги, маска для шкіри, приготовлена вдома завжди буде корисніше крему з додаванням тих же інгредієнтів.
   Як лікарські рослини сьогодні досить широко використовуються ромашка, шавлія, чайне дерево, дуб, кропива, материнка, червоне, деревій і багато інші.
   Вибрати тепер необхідні трав’яні збори, фіточаї й інші фітопрепарати можливо в будь-якій аптеці, причому кожний вид зможе допомогти поправити ту або іншу проблему зі здоров’ям.
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 4409 | 29/12/2010 Медицина та здоров'я - Нетрадиційна медицина

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус