ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
    Ветеринарія
    Гінекологія
    Дієти, харчування
    Дитяче здоров’я
    Домашня медицина
    Жіночі питання
    Здоровий спосіб життя
    Корисні поради
    Лікарські препарати
    Медичне обстеження
    Нетрадиційна медицина
    Пластична хірургія
    Поради окуліста
    Профілактика хвороб
    Психологія
    Різні питання
    Стоматологія
    Хвороби
    Цікаві факти
    Чоловічі питання
    Шкідливі звички
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Недвижимость под контролем.  
Фуксія - улюблениця наших бабусь  
Через три роки Колізей буде, як новенький  
Податкова накладна 2011 р.  
Глюкометр - модна іграшка або потрібна річ  
Як вибрати орбітрек. Поради покупцям  
Ожиріння - драма сучасності  
Первоцвіт (примула)  
Прокталгія  
Интересные сведения про рестораны  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
стать   коляски   поручение   менеджмент   краси   2011   легенів   призначення   вагітності   грипп   сіль   МОРКВА   Chicco   клітки   HTML  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Лікування еректильної дісфункції
Лікування еректильної дісфункції
Еректильна дісфункція - це постійна або тимчасова нездатність досягти та зберігати ерекцію, необхідну для проведення успішного статевого акту. Типи порушення еректильної або статева дисфункція, або просте порушення потенції, втрата чоловічої сили й способи лікування   Поширеність даного захворювання досягає 150.000.000 чоловіків по усьому світу. Найближчим часом ця цифра може зрости у два рази. Поширеність захворювання збільшується з віком. Підвищення потенції й пошук діючих ліків — одна із проблем, що стоїть зараз перед чоловіками.
   Ерекція - це складний нейро-суднно-гормональний феномен, який залежить від багатьох факторів: нерви, гормони, анатомія, судини. Порушення в кожному із цих факторів може призвести до труднощів у статтевому житті й, як наслідок, глибоким психологічним переживанням.
   Причиною порушення ерекції можуть бути віковий андрогенний дефіцит, ожиріння, цукровий діабет 2 типу, порушення функцій щитовидної залози, опромінення, алкоголізм, ушкодження спинного мозку, хвороби головного мозку, серцево-судинні захворювання, підвищений тиск, депресивний стан.
   Різновиди еректильної дісфункції (ЕД).
   
   Психогенна ЕД може початися раптово, проявлятися періодично й залежить від ситуації й поведінки партнера. При тому що нічна або ранкова ерекція зберігаються. У цьому випадку ми говоримо про порушення ерекції через психологічні фактори.
   
   Органічна ЕД виникає поступово й прогресує, статева дісфункція носить постійний характер. Може проявитися на тлі хвороби або при прийманні лікарських препаратів. Не залежить від реакцій і поведінки сексуального партнера. Якщо нічна або ранкова ерекція відсутня, можна говорити про порушення на тлі фізичного здоров’я.
   
   Лікування еректильної дісфункції
   При лікуванні еректильної дісфункції багато методів мають недоліки.
   Так, вакуумне обладнання протипоказане пацієнтам зі схильністю до кровотеч або при хворобах Пейроні. Необхідність у механічному апарату позбавляє ситуацію спонтанності. Ерекції можуть бути хворобливі. Якщо вакуумне обладнання використовувати довго, то сім’явивергання може погіршитися, а статевий член скривитися.
   Інтракавернозні ін’єкції вимагають наявності медичних навиків, не використовуються при артеріальній патології. Побічними ефектами є: біль, печіння, кровотеча, набряки й висипання, інфекції і т.д. Засіб не застосовний при хворобі Пейрони, скривленні, фіброзі.
   
   При використанні інтракавернозних ін’єкцій існує ризик появи пріапізма, тобто тривалої, хворобливої ерекції, не залежно від наявності статевого бажання.
   Інтрауретральна терапія викликає хворобливі відчуття в статевому члені, дікомфортні відчуття в уретрі. Інтраутеральна терапія менш ефективна чим ін’єкція, вимагає спеціальних навичок і лікарського контролю.
   
   Натуральні препарати для підвищення потенції
   На тлі описаних вище методів лікування еректильної дісфункції привабливість натуральних засобів зростає. Препарати, засновані на натуральних компонентах, не мають «токсичність» хімічної речовини, мають багатогранну дію і як правило низьку ціну.
   Існує обмежена кількість природних речовин, що використовуються для підвищення потенції.
   
   До складу натурального препарату зазвичай входять наступні природні компоненти:
   Кордіцепс китайський - росте в горах Тибету на висоті близько 4 км, належить до класу грибів. У Китаї кордіцепс називають «божественним подарунком» і «чарівним талісманом». Використовується як засіб поліпшення сексуальної функції.
   Панти - це молоді, що ще не окостеніли, рогу оленя, покриті шкірою й вовною. У східних традиційних системах медицини панти широко використовуються для збереження сили й молодості, вони перебувають на самій вершині застосовуваних зіль і порівняти їх можливо тільки з женьшенем.
   
   Екстракт плодів дерези звичайної - чагарник дерези сімейства Пасльонових. Ягоди, які збирають у провінції Нинся Китаю, мають великі плоди і яскраво виражений смак. Використовується в якості афродізіака, а також мають загальтонізуючий і імуномодулюючою дією.
   Екстракт насінь бусеника звичайного - трав’янистий однолітник висотою 0,7-2 м. із сімейства злаків. Виростає в Індії, Бірмі, Японії, Китаї. Використовується як протизапальне, загальноукріплююче і тонізуюче.
   
   Королівське желе - молочко, яке виділяють молоді бджоли-годувальниці. Стимулює природній захист організму, знижує перепади настрою, виявляє загальзміцнюючу дію. Застосовується для профілактики вікових змін, при зниженні пам’яті. Дослідження на тваринній моделі показали підвищення в них рівня тестостерону.
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 4680 | 29/12/2010 Медицина та здоров'я - Лікарські препарати

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус