ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
    Більярд
    Виноробство, виготовлення спирту
    Кімнатні рослини
    Музика, вибір інструменту
    Рибальство
    Сад і город
    Танці
    Фото, відео
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Як перестати ревнувати  
Як кава впливає на здоров'я?  
Причісування й сушіння довгого волосся  
Сила трав для краси й здоров’я  
Сьоме почуття звідки родом сором  
Біль у грудній клітці  
Як боротися з короткозорістю  
10 порад по розкручуванню веб-сайту  
Дитину на замовлення  
Синява під очами  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
мануальна   капитал   морі   елетероукок   конкуренція   Сервис   тканини   Twitter   кузовні   Пептиди   ЗНАНИЙ   АВТОПОКРЫШЕК   кондиц   href   причини  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Звукові карти
Звукові карти
Звукові карти   
    Звукові карти
   
   

У наш час дуже багато з людей мають комп'ютери дома, і якщо ви зараз читаєте цю статтю, значить ви входите в їхнє число. Комп'ютерні технології швидко поширилися й проникнули в усі сфери життя людства. Музична індустрія не стала виключенням. Зараз жодна професійна студія не обходиться без комп'ютера для редакції й безпосередньо при записі матеріалу. У наш час комп'ютер, що має навіть недорогу звукову карту, може похвастатися можливостями вище, чим у багатьох комерційних студій середини минулого століття. За останні кілька років була випущена величезна кількість книг, тематикою яких є комп'ютерний запис, а у великих містах можна знайти курси, на яких усі бажаючі можуть вивчити програмне забезпечення й навчитися основ редагування звукового матеріалу.

Щоб зробити якісний звукозапис за допомогою комп'ютера, першою справою потрібно придбати звукову карту . Пов'язане це з тим, що вбудовані комп'ютерні звукові карти майже завжди слабкі або призначені більше для відтворення, а не для звукозапису. Асортименти звукових карт представлений величезною кількістю брендів і всіляких моделей, але найкраще придивитися до продукції фірм, основним профілем яких є музичне устаткування. Найбільш популярні ESI, M-Audio , Lexicon, T.C.Electronic . Ціна фірмової карти може досягати величезних розмірів, але для звукозапису в домашніх умови зовсім не обов'язково купувати професійні моделі. Вибираючи звукову карту, можна вдатися до нескінченних ресурсів Всесвітньої мережі, де можна знайти сотні статей, які допоможуть зробити правильний вибір. Звичайно труднощі в цьому питанні виникають тільки в починаючих користувачів. Щоб запобігти появі подібних труднощів, нижче ми розглянемо карти, орієнтовані в першу чергу на починаючих користувачів, але характеристики, що мають, цілком придатні для роботи зі звуком

ESI Maya 44

Ті, хто шукає варіант подешевше, можуть придбати недорогі карти серії ESI Maya, наприклад ESI Maya 44 . Ця карта вже встигла заробити собі репутацію гарного, доступного й недорогого приладу для запису на HDD і широко використовуються в різних домашніх студіях. Ця модель сумісна із програмним забезпеченням для мультітрекового запису як Cakewalk, SONAR, Cubase, Nuendo, Logic, а також із програмним забезпеченням для мастерінга - Sound Forge і Wavelab. Крім того карта може працювати із програмними семплерами Logic Audio EXS 24, Halion, Gigastudio і такими віртуальними аудіоінструментами як Reason і Reaktor. Для підключення передбачено 4 входу й виходу на "нормальних" джеках 1/4, цифровий вхід і вихід.

ESI Juli@

Ще одна звукова карта, про яку не можна не сказати, - це ESI Juli@, тому що вона відмінно справляється з роботою і є одним із кращих варіантів по співвідношенню ціна/якість для домашнього запису. ESI Juli@ є оптимальним варіантом для тих, хто поки не знає конкретно, що йому знадобиться і які функціі повинна мати карта, щоб задовольнити його потреби. Про її покупку чи навряд хтось пошкодує. Безумовно, вона має й недоліки, але все-таки якість запису через цю карту повністю виправдовує її вартість. Що стосується сторонніх шумів, те їх кількість мінімальна. Частота дискретизації карти становить 192 кГц, а розрядність її рівняється 24 біт, як і в інших моделях цього цінового діапазону. Карта має 2 аналогових і 2 цифрових входу, 6 виходів, 4 з яких цифрові. Також є комутація по MIDI у вигляді 1 входу й 1 виходу. Juli@ пропонує цікаве рішення у вигляді вибору між роз’ємом RCA і Jack: цифрова й аналогова частина плати розташовані на двох різних платах, що дозволяє перевернути аналогову частину плати й замінити роз’єм одного типу на іншій. Комплект поставки містить у собі також дуже багато корисних програм і утиліт для роботи зі звуком. Ця плата одержала не мало добрих відкликань від різних музикантів. Деякі навіть досвідчені композитори дотепер користуються цією звуковою картою.


   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 17264 | 06/12/2010 Захоплення, хобі - Музика, вибір інструменту

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус