ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
    Ветеринарія
    Гінекологія
    Дієти, харчування
    Дитяче здоров’я
    Домашня медицина
    Жіночі питання
    Здоровий спосіб життя
    Корисні поради
    Лікарські препарати
    Медичне обстеження
    Нетрадиційна медицина
    Пластична хірургія
    Поради окуліста
    Профілактика хвороб
    Психологія
    Різні питання
    Стоматологія
    Хвороби
    Цікаві факти
    Чоловічі питання
    Шкідливі звички
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Якщо Ви промочили взуття.  
РОЖА  
Чай с молоком и другие чайные пристрастия.  
ИНСТРУКЦИЯ ПО ОХРАНЕ ТРУДА для дежурного  
Современное жилье в новостройке в Пушкино от компании-застройщика  
Захист боржників від колекторських підприємств  
Як потоваришувати малюка із книжкою  
Гормони апетиту  
ЛАПАРОСКОПІЧНІ ТА ЕНДОСКОПІЧНІ МЕТОДИ ХІРУРГІЧНОГО ЛІКУВАННЯ ЖОВЧНОКАМ’ЯНОЇ ХВОРОБИ. ЕНДОСКОПІЧНА РЕТРОГРАДНА ПАНКРЕАТОХОЛАНГІОГРАФІЯ.  
Йога для вагітних ефективні методики рятування від стресу  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
рилейшнз   мебель   троянда   салон   тканини   засіб,   поставки   розклад   Сепсис   кислота   спирт   контакти   особи   капитал   HTML  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Гінекологічне УЗД
Гінекологічне УЗД
Сьогодні гінекологічне УЗД незамінне в області діагностики гінекологічних захворювань і в акушерстві. Найчастіше саме УЗД допомагає лікареві діагностувати захворювання на ранніх стадіях і вчасно призначити ефективне лікування. Тільки здорова жінка може народити здорову дитину   
   Для чого необхідно гінекологічне УЗД?
   Гінекологічне УЗД – це метод ультразвукового дослідження жіночої статевої сфери, спрямоване на діагностику гінекологічних захворювань. Через те, що даний вид обстеження має високу точність діагностики і є нешкідливим для організму, УЗД широко застосовується як у гінекології, так і в акушерстві. Як правило, гінеколог після консультації майже завжди направляє пацієнтку на УЗД органів малого таза. Що стосується підлітків, то ультразвукове дослідження репродуктивної системи дівчини допомагає на ранніх стадіях виявити всі захворювання й вчасно подбати про здоров’я майбутньої мами.
   Рекомендується проводити УЗД на 5-6 день менструального циклу ( тобто від початку менструації).
   
   Види гінекологічного УЗД
   Існують 2 виду ультразвукового дослідження – трансабдомінальне й трансвагінальне.
   Трансвагінальне ультразвукове дослідження проводиться спеціальним датчиком, який уводиться в піхву. Даний вид гінекологічного УЗД дозволяє більш детально обстежувати стан внутрішніх статевих органів.
   Трансабдомінальне УЗД проводиться через черевну стінку. Для проведення даного виду УЗД необхідно, щоб сечовий міхур був наповнений. Для цього пацієнтці рекомендують випити за годину до обстеження не менш 1 літра води й не мочитися.
   Визначити який вид гінекологічного УЗД необхідний саме вам зможе тільки лікар-гінеколог. Якщо вам призначене УЗД придатків, тоді лікареві необхідно визначити стан яєчників, їх розміри, а також наявність і функціональність фолікулів і жовтого тіла. УЗД органів малого таза – це обстеження матки і яєчників.
   
   Застосування гінекологічного УЗД в акушерстві
   Ультразвукове дослідження широке застосовується в акушерстві. Воно просто необхідно для планомірного ведення вагітності. УЗД плода проводять не менш трьох разів, на різних строках вагітності.
   УЗД, проведене в строк 10-14 тижнів вагітності, допомагає виявити такі проблеми як позаматкова вагітність, погроза викидня, синдром Дауна й різні грубі каліцтва плода. Також, УЗД, проведене в першому триместрі вагітності, може обрадувати майбутніх батьків новиною про масове поповнення сімейства (багатоплідна вагітність).
   Наступне УЗД майбутня мати проходить на 20-24 тижні вагітності. У цей час лікарі стежать за тим, щоб розвиток плода відповідав строку вагітності, а також вивчають стан плаценти. Також у цей період стає відома стать майбутньої дитини.
   Третє УЗД проводять у період 30-34 тижня вагітності. Тут лікар дивиться показники розвитку плода – його розміри й ступінь зрілості органів і систем, а також особлива увага приділяється стану плаценти. Іноді УЗД допомагає здійснити внутрішньоутробне лікування, а не тільки виявити пороки й відхилення в розвитку плода.
   Кожна жінка повинна хоча б один раз у рік проходити обстеження гінеколога й ультразвукове обстеження. Робити це необхідно незалежно від того, болить щось чи ні, тому що багато захворювань можуть протікати приховано й безсимптомно. Ультразвукове дослідження може виявити багато захворювань на ранніх стадіях. Занедбаність таких захворювань як міома матки, ендометріоз може призвести до безпліддя. Тому, милі жінки, не зневажайте своїм здоров’ям, відвідайте гінеколога!
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 6766 | 29/12/2010 Медицина та здоров'я - Медичне обстеження

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус