ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
    Комп'ютер
    Противірусне ПЗ
    Спеціальне ПЗ
    Стандартне ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Капуста броколі врятує від раку грудей  
Яблучний сидр  
Формувати податкову звітність тепер можна в Електронному кабінеті  
Як заощадити на опаленні? Сучасні котли на тирсі і їх переваги  
Выбор детских игрушек в пользу интернет-магазинов  
Чому варто навчитися незаміжній дамі  
Епідуральна анестезія  
Вивих плеча  
Йога проти целюліту  
ИНСТРУКЦИЯ по охране труда для крановщиков (машинистов) стреловых самоходных, автомобильных кранов  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
онлайн   Twitter   Marshall   СИСТЕМИ,   йоган   щитовидна   оборудования   протокол   гірськолижні   сайта.   Winner   внутрішньоутробний   десертне   капитал   іграшки  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Інтеграція amoCRM і 1С: переваги та додаткові можливості інтегрованого it-середовища
Інтеграція amoCRM і 1С: переваги та додаткові можливості інтегрованого it-середовища
Вже доволі складно знайти бізнес, який не використовує CRM систему, чи принаймі не задається цим питанням у стратегії свого розвитку. Питання вже скоріше знаходиться у площині: яку з CRM обрати і чому цю? Та як ця CRM буде функціонувати з основною обліковою та управлінською системою?


Наразі вже складно уявити підприємство, яке здатне вести комерційну діяльність без CRM системи, що стає невід'ємною складовою успішної роботи при побудові довгострокових відносин з клієнтами. Питання вже змістилося в іншу площину: яку з CRM обрати і чому цю? Велика кількість пропозицій в даному сегменті змушує задуматися будь-якого підприємця про плюси і мінуси того чи іншого додатку по роботі з клієнтами. Одною з переваг amoCRM в цьому плані є можливість автоматичної інтеграції з обліковими системами 1С. Далеко не кожна CRM в рамках основної поставки дає можливість вести наскрізну роботу з контрагентами, обробляти кожен лід через інтегровані різноманітні віджети і передавати контакт в 1С. AmoCRM інтеграція з 1С дозволяє не тільки не втрачати кожен контакт, але й максимально спростити роботу менеджера, відповідального за побудову роботи з клієнтами, підвищуючи продуктивність його праці.
   
   Додаток amoCRM вже включає можливість інтеграції з різним програмним забезпеченням незалежно від платформи, в тому числі доступна і інтеграція з 1С, - найбільш поширеною програмою серед підприємців, настройка якої не викличе особливих труднощів навіть у не досвідченого або користувача-початківця.
   
   Простий і зрозумілий функціонал amoCRM, інтегрований з 1С дозволяє виконувати велику кількість операцій, в тому числі:
   
   - контролювати грошові потоки з клієнтами;
   - швидкий пошук контрагентів в системі;
   - додавання нового контрагента за допомогою одного натискання клавіші.
   
   Як приклад функціональності, опишемо процес додавання рахунку. Для того щоб виписати рахунок, - всього лише потрібно відкрити картку угоди, ввести назву контрагента і далі клікнути на нього. Після цього контрагент з усіма реквізитами буде додано до рахунку. Якщо контрагента немає в списку, - необхідно ввести його дані в картці операції, заповнивши всі необхідні реквізити, такі як КПП, ІПН, номенклатуру товару, характеристику, ціну, одиницю виміру. Далі, вибравши існуючого контрагента або додавши нового, можна виписати рахунок, натиснувши на відповідну іконку в меню. Після цього вся інформація збережеться в картці операції, яку можна завантажити на комп'ютер або роздрукувати.
   
   Резюмуючи: налагоджена автоматизація взаємин з контрагентами - один із чинників збільшення прибутковості бізнесу незалежно від обраної сфери діяльності. У такому відповідальному і важливому питанні правильна архітектура it-системи виступить надійним помічником вашої компанії, а не додатковим навантаженням. Крім того, інтегроване навколо IPaaS it-середовище надає унікальні переваги і нові можливості для бізнесу.
   
   

   
   Це далеко не всі позитивні моменти у використанні інтегрованої системи. Для більш детальної інформації необхідно зв'язатися з менеджером компанії, співробітники TQM systems нададуть кваліфіковану допомогу у Вашому питанні.

Автор: TQMsystems | Відгуки: 0 | Перегляди: 454 | 22/09/2017 Комп'ютери та ПЗ - Спеціальне ПЗ

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус