ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
    Ветеринарія
    Гінекологія
    Дієти, харчування
    Дитяче здоров’я
    Домашня медицина
    Жіночі питання
    Здоровий спосіб життя
    Корисні поради
    Лікарські препарати
    Медичне обстеження
    Нетрадиційна медицина
    Пластична хірургія
    Поради окуліста
    Профілактика хвороб
    Психологія
    Різні питання
    Стоматологія
    Хвороби
    Цікаві факти
    Чоловічі питання
    Шкідливі звички
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Як швидко організувати фуршет  
Туроператор в Милане - замечательные условия для отдыха и деловых поездок в итальянских городах  
Як заощадити гроші на відпочинку? Бронювання готелів через Інтернет  
Основи контекстної реклами  
Маски для вій  
Что случилось с мужчинами?  
Подача отчетности с использованием электронной цифровой подписи.  
Зона – цікава дієта  
Три кита английского языка  
Шторы для кухни  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
подарунок   Хребта   ТЮТЮНОВИХ   дітей   музичні   імідж   СИСТЕМИ   Runner.   краси   інтернет   Arnold   вироби   Ссудный   ігри   відносини  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Ефективне лікування аденоми простати
Ефективне лікування аденоми простати
Усе частіше чоловіки у віці страждають аденомою простати. Кожен другий чоловік після 50 років звертається до уролога зі скаргою на порушення сечовипускання. К 80 рокам це захворювання виявляється в 90% чоловіків. Чоловіки найчастіше не звертаються до лікаря, зв’язуючи порушення сечовипускання з віковими особливостями, але аденома простати – це хвороба, яку, як і будь-яке інше захворювання, краще лікувати на ранні стадіях



   
   Аденома простати – це доброякісна гіперплазія передміхурової залози. Якщо хронічним простатитом страждають чоловіки будь-якого віку, то аденомою простати хворіють переважно чоловіки від 50 років і більше. Причому, чим старше чоловік, тем вище ризик розвитку захворювання. Не даремно урологія виділяє аденому простати як найпоширеніше урологічне захворювання.
   Основним проявом аденоми передміхурової залози є порушення сечовипускання. Відбувається це через те, що в простаті утворюються вузлики, які з часом ростуть і в результаті здавлюють сечівник. Гіперплазія передміхурової залози називається «доброякісної» тому що не поширюється на інші органі.
   
   Причини виникнення аденоми простати
   Причини виникнення аденоми простати на сьогоднішній день до кінця не з’ясовані. Існує думка, що аденома розвивається як наслідок хронічного простатиту, але це не так. Ці захворювання можуть протікати як одночасно, так і незалежно друг від друга. З більшою впевненістю можна говорити про те, що аденома пов’язана з віковими змінами в ендокринній системі. Вважається, що аденома простати є одним із проявів чоловічого клімаксу.
   
   Симптоми аденоми простати
   На ранній стадії захворювання відзначається розлад сечовипускання. Подальший розвиток аденоми простати характеризується прискореним, менш вільним сечовипусканням. Струмінь сечі стає слабким, хворий змушений по 1-2 рази вставати вночі. На цій стадії аденома може проявлятися й нетриманням сечі, тобто позиви до сечовипускання стають занадто сильними.
   Через деякий час мочитися стає усе сутужніше. Сечовий міхур майже завжди переповнений. Сеча виділяється тонким струмком або взагалі по краплях. Причому сеча виділяється по краплях і проти волі хворого, тобто спостерігається явище нетримання.
   При відсутності лікування, або при неправильнім лікуванні може спостерігатися ураження нирок, розвивається ниркова недостатність.
   Серед ускладнень аденоми передміхурової залози може спостерігатися гостра затримка сечовипускання. Це коли сечовий міхур переповнений, але помочитися пацієнт не може тому що сечівник повністю перекритий. При цьому виникають сильні болі в низі живота. У цьому випадку урологи або ставлять катетер через уретру, або роблять пункцію сечового міхура.
   Ще одним ускладненням можна назвати гематурію – появу в сечі крові. З’являється кров через високий тиск у сечовому міхурі, який впливає на вени.
   Також через аденому простати можуть утворюватися камені в сечовому міхурі. Відбувається це через застій у ньому сечі.
   
   Діагностика аденоми простати
   Для початку уролог промацує передміхурову залозу через пряму кишку. Потім пацієнт здає аналізи сечіи, крові. Проводяться ультразвукове дослідження, урофлоуметрія ( для оцінки швидкості струму ссечі), рентген таза, цистоскопія.
   
   Лікування аденоми
   На початковій стадії захворювання можливе застосування медикаментозних препаратів, які розслаблюють м’язові волокна передміхурової залози, зменшуючи, таким чином, тиск на сечівник.
   Серед хірургічних методів можна виділити трансуретральну резекцію простати (ТУР) – видалення аденоми простати через сечівник. Даний метод застосовується в тому випадку, якщо захворювання не занадто запущене, тобто сечовий міхур спорожняється повністю й нирки не ушкоджені. ТУР є найменш травматичною операцією.
   Якщо аденома досягає вже досить великих розмірів, сечовий міхур переповнений сечею й з’явилася ниркова недостатність, то урологи застосовують позадулобкову аденомектомію.
   Профілактики аденоми простати не існує. Можна тільки порадити чоловікам старше 50 років хоча б раз у рік відвідувати уролога.
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 9072 | 29/12/2010 Медицина та здоров'я - Хвороби

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус