ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
    Ветеринарія
    Гінекологія
    Дієти, харчування
    Дитяче здоров’я
    Домашня медицина
    Жіночі питання
    Здоровий спосіб життя
    Корисні поради
    Лікарські препарати
    Медичне обстеження
    Нетрадиційна медицина
    Пластична хірургія
    Поради окуліста
    Профілактика хвороб
    Психологія
    Різні питання
    Стоматологія
    Хвороби
    Цікаві факти
    Чоловічі питання
    Шкідливі звички
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Фотообої. Трохи про історію  
Що може знадобитися вашому маляті  
«Малиш» - підтримка з рідної землі  
Типові аматори фітнесу, чотири портрети  
Добровільна термизація  
Проносні засоби показання до застосування й побічні ефекти  
Газон – декоративная лужайка и помощник хозяина  
ГЕМОРРАГИЧЕСКИЕ ЛИХОРАДКИ  
Наночастицы металлов: будущее лекарство от диабета?  
Відпочивати в Криму, чи віддати перевагу закордону?  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
запор   продукции   Освещение   Обмороження   ІНСТРУКЦІЯ   день   задымления   ДОКУМЕНТИ   коньяк   НАРУЖНАЯ   акваріум   АВТОПОКРЫШЕК   відносини   асеан   Гіпюр  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Морозник: легенди й правда
Морозник: легенди й правда
Кожній людині хочеться вірувати в те, що є у світі секрет збереження юності й міцного здоров’я. І тому що немає абсолютно ніяких сумнівів у тому, що природа умніше нас, ми із вдячністю приймаємо її подарунки. Один з таких подарунків — кавказький морозник-рослина, яка сприяє відновленню гарного обміну речовин а також очищенню організму від усіляких шлаків   
   Людина схильна вірити іноді в чудеса й коли розмова заходить про унікальний засіб для схуднення або про сучасний (або вже забутийстародавній) рецепт постійної краси, теми ці постійно викликають обговорення. Великий інтерес, який створює навколо себе незвичайна трава, що росте на Кавказі - морозник, обумовлений ще й тим, що в безлічі каталогів ця рослина охарактеризована як токсична. І, все-таки, лікувальні препарати з морозника створювалися докторами Кавказу ще в стародавні часи й на сьогодні користуються попитом дуже далеко за межами цієї країни. Що ж таке, цей таємничий морозник кавказький — отрута або порятунок?
   І правда, ця рослина може спонукати ознаки отруєння. Але це відбувається лише у випадку зловживання ліками, виготовленими з нього або при використанні листів і корінців рослини приготовлених по неправильній рецептурі а також у неправильних дозах. Точно також, приміром, має можуть бути токсичним для здоров’я й чистотіл і звіробій продірявлений (який при правильнім вживанні виявляє справжню лікувальну дію на організм), і дуже багато інших різних рослин. Саме тому твердження про те, що непрофесійне створення яких-небудь відварів або настоїв з морознику суворо не рекомендується — є вірним. А от твердження скептиків про незмінну отруйність морознику — явне перебільшення.
   Тепер розберемося із цілющими властивостями морознику. Їх безліч а також усі вони підтверджені багаторічним досвідом травників. Спочатку морозник використовувався як ліки для звільнення організму людину від шлаків, який виводить із організму непотрібну рідину, а з нею й зовсім шкідливі для нас отрути, також прекрасно справляється із засміченнями кишкового тракту. Незмінний наслідок такого впливу на функції обміну організму — це втрата надлишкової ваги. От тому багато хто вважає, що необхідно вживати морозник для схуднення. Насправді це не зовсім так: морозник вживається для відновлення гідролізу, очищення організму людину й, як наслідок, сприяє нормалізації ваги.
   Крім усього цього, для застосування морозника ще є маса показань. Якщо ви замовите морозник у виробника, то обов’язково одержите вичерпну консультацію про його застосування. Купити морозник можна, зв’язавшись із виробниками лікувальних препаратів з різноманітних трав. Оскільки ця рослина ставиться до розряду сильнодіючих, дуже й дуже важливо дотримуватися дозування при використанні. От чому разом з ліками обов’язково висилаються безкоштовні мірні ложечки.
   Наші прадавні предки знали дуже багато чого про корисні рослини, що забезпечують нам відмінне здоров’я на багато років. І сьогодні багато з таких рецептів стають доступні для нас.

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 8392 | 29/12/2010 Медицина та здоров'я - Домашня медицина

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус