ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
    Гроші, кредити, депозити
    Договіри
    Енергетика
    Жінка на роботі
    Охорона праці
    Перші кроки в бізнесі
    Питання податків
    Протипожежна безпека
    Робота, резюме
    Устави, засновницькі документи
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Собственное мнение  
Незвичайні послуги готелів світу  
Солодка профілактика йод дефіциту  
О приучении ребенка молиться Богу (Беседа родителей с детьми)  
Як забрати живіт  
Натуральная косметика в моде  
ІНСТРУКЦІЯ для працівників охорони  
Чому варто навчитися незаміжній дамі  
Знущання поруч!  
Ефект повернутої молодості  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
який   СИСТЕМИ,   .com   определяется   реєстр   легенів   ВОПРОСАМ   засипати   монтажник   капитал   Страхование   весілля   групи   Життя   токсоплазмоз  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Бізнес-ідея: переробка автошин
Бізнес-ідея: переробка автошин
Кожен автолюбитель стикається з бідою - куди викинути старі покришки? з негіднихшин можна витягти мазут, гуму і гранульовану крихту.


Кожен автолюбитель стикається з бідою - куди викинути старі покришки? з негіднихшин можна витягти мазут, гуму і гранульовану крихту. Якщо оповідь ать коротко, то це процес розчинення шин в водневомісний розчинники, внаслідок чого з'являється паливо.
   
   Для початку бізнесу потрібно відкрити ліцензію на утилізацію відходів. Зробити дуже просто, так як шини належать до майже безпечного класу. Орендувати виробниче приміщення на околиці міста, але не менше 300 м від житлового масиву. Вартість оренди складе ~ 100т. р. в місяць. Потрібен вантажівка для вивезення сировини і пару, трійку робітників.
   
   Зведення заводу по утилізації займе близько тижня. Далі потрібно підбирати покришки, і складувати їх в склади, гаражі. Потім їх перебирають на ділянці підготовки сировини, контролюються на присутність в них сторонніх предметів. Перебране сировину завантажується в приймальний накопичувач. Після процесу переробки мазут зливають в ємності. Початковий внесок в бізнес складуть 1,5 мил / р. Ця сума містить витрати на придбання обладнання, ємностей для зливу і зберігання мазуту.
   
   У світі багато різних способів утилізації покришок, на деяких можна заробити, тим самим зберегти екологію на нашій планеті. Розвиток утилізації почалося з того, коли перед населенням планети постало питання про утилізацію старих покришок. Їх кількість з часом тільки зростає! На даний момент на планеті утилізується близько 20% шин, хоча варіантів по утилізації є багато. Ми не говоримо про утилізацію методом прямого спалювання, при згорянні однієї тонни покришок в повітря виділяється 260кг сажі і 460кг отруйних газів. Якщо продукти згоряння використовувати за призначенням, можна добре заробити!
   
   Треба дуже добре пам'ятати, що цей бізнес завдає шкоди екології. Тому, не треба економити на очисних спорудах і фільтруючих елементах, та до того ж вони надаються в комплекті з устаткуванням, і не треба економити на відрахуванні грошей за забруднення в державні фонди.

Автор: Vetal12v | Відгуки: 0 | Перегляди: 3690 | 09/08/2016 Бізнес - Перші кроки в бізнесі

Ссылка на статью:


Комментарий
    erohekaraw13:03 23-02-2019    
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin 500mg Capsules <a href="http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/">Buy Amoxicillin</a> http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
    evluyovev12:47 23-02-2019    
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Buy Amoxicillin <a href="http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/">Amoxicillin No Prescription</a> http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/


Страница: 1

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус