ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
    Ветеринарія
    Гінекологія
    Дієти, харчування
    Дитяче здоров’я
    Домашня медицина
    Жіночі питання
    Здоровий спосіб життя
    Корисні поради
    Лікарські препарати
    Медичне обстеження
    Нетрадиційна медицина
    Пластична хірургія
    Поради окуліста
    Профілактика хвороб
    Психологія
    Різні питання
    Стоматологія
    Хвороби
    Цікаві факти
    Чоловічі питання
    Шкідливі звички
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Дисбактеріоз - симптоми й профілактика  
Объявления, плакаты, афиши  
Что хочет Женщина  
Йога проти целюліту  
Популярные тематические статьи: любовь и отношения - веб-журнал для женщин  
Китайська дієта  
Довідатися стать дитини на 6 тижні вагітності  
Живая музыка  
Новорічні канікули в Норвегії  
Обладнання для ресторанів: робимо правильний вибір  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
самому   рослини   Сервис   Крим   розвиток   педагогика   10-ий   Урок   піроксика   ботулизм   вина   юрист   алое   виконаних   ПИРОЛИЗА  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Короткозорість та контактні лінзи!
Короткозорість та контактні лінзи!
Згідно наявним даним, більш ніж третя частина населення планети потерпає від короткозорості, і хоча дане захворювання не є небезпечним для вашого здоров’я, але радості приносить зовсім не багато. Головною причиною цього є поганий зір та некомфортність, яку приносить людині носіння окулярів.   
   Незважаючи на те, що людей які погано бачать досить багато, на жаль, не всі прагнуть поміняти непрактичне й велике обладнання - окуляри, на вигідні у всіх відносинах контактні лінзи. А безумовно даремно! Адже на практиці контактні лінзи обіцяють людям, що погано бачать, купу переваг, які не в змозі забезпечити будь-які окуляри.
   Врахуємо, що використання окулярів, які багатьма надіваються з метою корекції міопії, здебільшого жахливо незручно для їхнього власника. Окуляри не завжди естетичні, тому що чим вище міопія – тем товстіше скло, а великі стекла в симпатичні й тонкі сучасні оправи будь-який професіонал не вставить. Так що ті, у кого висока стадія міопії, змушені одягати виродливі окуляри, що уявляють із себе надто незручні й об’ємні спорудження.
   Крім того, оправа окулярів сильно впливає на шкіру, а лінзи окулярів постійно забруднюються, тим самим роблячи гірше нашу якість життя. Так навіщо ж триматися за цей пережиток минулого, коли є можливість купити контактні лінзи й насолоджуватися всіма перевагами людини з 100 процентним зором!
   Дійсно, контактні лінзи на даному етапі й правда гарантують населенню масу переваг, даючи не тільки стовідсотковий зір, але й ні із чим не порівнянне почуття гармонії. Лінзи зручні, тому підібрати й купити контактні лінзи досить легко. Також, контактні лінзи прекрасно підходять до кожному ока. Не заьруднюються і не запотівають, тому надягати контактні лінзи в будь-який час року – суцільне насолода.
   Правда, вдягання контактних лінз для компенсації поганого зору потребує виконання деяких норм роботи з лінзами, покликаних гарантувати їхню чистоту і вашу зручність. Так, контактні лінзи бажане застосовувати не більше 8 годин щодня й не довше їх строку, от, коли у вас піврічні лінзи, то не потрібно застосовувати їх більш ніж шість місяців. В них не бажане поринати через можливість їх втрати, не потрібно їх надягати при застуді, а коли потрібно закапати ока - їх варто обов’язково зняти.
   Словом, це добірка стандартних обережностей, які дозволять кожному відчувати себе максимально комфортно. Але ж є група, що ще й відрізняється, – кольорові контактні лінзи, за допомогою яких можна поміняти свій природний тон очей на будь-який інший. До їхнього вибору висуваються схожі вимоги - нічого нездійсненного!
   Що ж до покупки, то побажавши купити контактні лінзи, потрібно сходити до знаючого лікаря, який, організувати мінімальне обстеження, з’ясує, які саме лінзи вам будуть підходити найкраще. А далі, знаючи ці дані, ви вільно зможете купити контактні лінзи самі.
   Регулярно контактні лінзи, та й кольорові контактні лінзи, потрібно очищати з використанням особливого розчину для лінз. Така процедура не не становить ніякої складності – у контейнері, де зберігаються контактні лінзи змінюється розчин, і вийняті з очей контактні лінзи мінімум на чотири години знаходяться в ньому.
   Правда, для особливих випадків є можливість швидкої п’ятихвилинної дезінфекції лінз із застосуванням механічної дії й розчину, що гарантує виконання такої дезінфекції. Таким чином, купуючи розчин для контактних лінз, це теж потрібно знати. Отже, вирішивши купити контактні лінзи, у вас виникає справжній шанс змінити своє життя в кращу сторону, користуючись новими методами в боротьбі з поганим зором.
   Бажаємо удачі!
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 6123 | 29/12/2010 Медицина та здоров'я - Хвороби

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус