ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
    Суспільно важливі питання
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Простий секрет знаходження ідеальної ваги  
Выбираем холодильник для дома  
Як боротися з харчовою алергією  
Три поради, як зекономити при замовленні сайту  
На Новий рік у Словаччину!  
6 правил здорових зубів  
Незнайомий Єгипет  
Вибір імені для маляти  
Лужна вода – мертва чи жива?  
Как руководить трудовой деятельностью детей (консультация для родителей)  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
проститутки   офор   Контакт   питання   праці   вагітність   шкіри   конкуренція   одежда   дифтерія   вироби   року   рахунок   izumrud   сніданок  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Благодійний фонд «Небайдужі серця» бажає всім мирного неба
Благодійний фонд «Небайдужі серця» бажає всім мирного неба
Вже більше року ведуться бойові дії в Донецькій і Луганській областях. В дуже тяжких умовах перебувають наші побратими, що відстоюють кожного дня, кожної хвилини мир на землях України. Всі неймовірно стомлені, сили закінчуються, одне дає сили – віра в перемогу і підтримка українського народу.


Благодійний фонд «Небайдужі серця» бажає всім мирного неба
   
   Вже більше року ведуться бойові дії в Донецькій і Луганській областях. В дуже тяжких умовах перебувають наші побратими, що відстоюють кожного дня, кожної хвилини мир на землях України. Всі неймовірно стомлені, сили закінчуються, одне дає сили – віра в перемогу і підтримка українського народу. Благодійний фонд «Небайдужі серця» розуміє, що бійцям потрібна регулярна гуманітарна допомога, щоб елементарно вижити. Волонтери благодійного фонду «Небайдужі серця» роблять все можливе і не можливе, щоб вчасно комплектувати і відвозити допомогу до місць дислокацій добровольчих батальйонів. Всі військові підрозділи потребують допомоги волонтерів, а особливо добровольчі батальйони. Держава не в змозі цілком забезпечити регулярні війська, а добровольчі батальйони взагалі не утримуються державою. Благодійний фонд «Небайдужі серця» з великою відповідальністю допомагає нашим захисникам, бо це Герої, які не зважаючи ні на що готові відати власне життя, щоб тільки в Україну прийшов мир і наші діти більше ніколи не чули гуркоту снарядів і мали світле і перспективне майбутнє на Батьківщині.
   
   Благодійний фонд «Небайдужі серця» допоміг БМГБОП Луганської області
   
   Благодійний фонд «Небайдужі серця» регулярно відправляє гуманітарну допомогу для бійців АТО. Добровольчі батальйони «Свята Марія», «Луганськ-1», «Торнадо», 26-та артилерійська бригада м. Бердичів, 12-й батальйон ТрО м. Києва, вже не одноразово отримували гуманітарну допомогу від благодійного фонду «Небайдужі серця». Армійське взуття та одяг, просто взуття та одяг, продукти харчування, медикаменти, засоби гігієни, спеціальне спорядження – це не повний перелік речей, які волонтери благодійного фонду «Небайдужі серця» вже відвозили хлопцям у АТО.
   Коли до благодійного фонду «Небайдужі серця» в квітні звернулося командування батальйону міліції громадської безпеки особливого призначення Луганської області допомогти відремонтувати транспортний-бойовий засіб батальйону, волонтери постаралися як найшвидше реалізувати допомогу. Вже в травні 2015р. благодійний фонд «Небайдужі серця» передав батальйону бампер, передні фари, вказівники поворотів. Бажаємо всім бійцям швидкої перемоги і чекаємо їх живими додому.
   
   Батальйон «Свята Марія» отримав чергову допомогу від благодійного фонду «Небайдужі серця»
   
   Добровольчий батальйон «Свята Марія» називається так не випадково, це перший християнський добровольчий батальйон. Благодійний фонд «Небайдужі серця» вже надавав благодійну допомогу «Святій Марії» раніше. В кінці квітня 2015 р. волонтери благодійного фонду «Небайдужі серця» відвезли до батальйону 90 пар армійських берцив. Хлопці безмежно вдячні всім хто разом з благодійним фондом «Небайдужі серця» формують гуманітарну допомогу в АТО.
   Не можна миритися з подіями які відбуваються в країні, необхідно продовжувати допомагати бійцям не зважаючи ні на що. Благодійний фонд «Небайдужі серця» переконаний, що не можна жити звичайним безтурботним життям, витрачати кошти на розваги або на щось не суттєве, коли на Сході країни гинуть люди, гинуть за нас з Вами, за наш спокій, за наше майбутнє. Благодійний фонд «Небайдужі серця» продовжує збирати кошти на гуманітарну допомогу для бійців АТО, приєднуйтесь, допоможемо Україні разом.
   
   Віримо в швидку перемогу!
   
   Допомагаймо разом з Благодійним фондом «Небайдужі серця»
   
   
   
   
   
   

Автор: sergeyhorunjiy | Відгуки: 0 | Перегляди: 2989 | 24/08/2015 Суспільство та політика - Суспільно важливі питання

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус