ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
    Ваш імідж
    Догляд за волоссям
    Догляд за шкірою
    Зачіски й Стрижки
    Косметологія
    Макіяж
    Парфумерія й Косметика
    Різне про красу
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Різновид стільчиків для годівлі  
Будь-яка жінка може досягтися оргазму  
Газон – декоративная лужайка и помощник хозяина  
ДОГОВОР на аренду автомобиля  
Кремлівська дієта  
Чи варто заробляти більше чоловіка  
Программа обучения по курсу «Пиар-специалист»  
ДОГОВІР ДОРУЧЕННЯ НА ВИКОНАННЯ РОБІТ ЩОДО РЕЄСТРАЦІЇ ЗНАКУ ДЛЯ ТОВАРІВ І ПОСЛУГ  
ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ, ЯК ФАКТОР РОЗВИТКУ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА  
Глазурування волосся. Основні тонкощі процедури  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
ігри   продуктивність   склад   іграшка   косметика   nokian   посвідчення   земель   грипп   роды   хламідіоз   гормонів   гормон   азалія   малярія  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Місячна фаза й стрижка
Місячна фаза й стрижка
Існує думка, що швидкість росту волосся залежить від того, у яку місячну фазу була зроблена стрижка. Тобто, якщо стрижка була здійснена під час наростаючого Місяця, то волосся буде рости набагато швидше, чим після стрижки...


Існує думка, що швидкість росту волосся залежить від того, у яку місячну фазу була зроблена стрижка. Тобто, якщо стрижка була здійснена під час наростаючого Місяця, то волосся буде рости набагато швидше, чим після стрижки під час убутного Місяця.

Якщо Ви любите часто міняти стрижки, то Вам просто необхідно, щоб волосся швидко відростало. Тому вам необхідно вибирати для стрижки місячну фазу коли на небі буде зростаючий Місяць. Це підходящий час освіжати кінчики волосся для тих, у кого довге волосся, якщо хочеться ще додати довжини. Якщо ж ви зробите стрижку під час місячної фази коли Місяць убуває, то волосся буде відростати дуже повільно.

Урахуйте, що будь-яке видалення волосся у наростаючу фазу Місяця приводить до того, що воно починає рости швидше й більш твердим й темним, навіть якщо це гоління.

На Тибеті при стрижці теж звертали увагу на фази місяця, там уважали, що той хто стрижеться в перший день місяця, той укорочує собі життя.

Це не доведене, але передбачається, що якщо перша стрижка дитини була на убутному Місяці, то в неї все життя буде погане волосся, і що це основна причина чоловічого облисіння.

При зростаючому Місяці за старих часів сіяли й саджали все, що росте на землі, при убутному -- культури, коштовні бульбами й коріннями. Дроворуби намагалися рубати дерева на убутній місячній фазі. Усе це пояснюється тим, що Місяць впливає на циркуляцію рідин. При місячній фазі коли Місяць росте, підвищується вміст води й цукру в дереві.

Наступним, може бути, навіть більш важливим фактором є місячний шлях за знаком Зодіаку. Від того, де в день стрижки буде розташований Місяць, залежить не тільки подальший стан волосся, але місячний вплив поширюється й на здоров’я й навіть на трансформації ваших життєвих позицій.

Стрижки коли місячний шлях у вогненних знаках:

Місяць в Овні: Дуже несприятливий день для стрижки, хоча на стан волосся і зачіски не впливає. Справа в тому, що після стрижки в такий день послабляється імунітет організму й збільшується ймовірність різних захворювань.

Місяць у Леві: Стрижка в цей місячний період необхідна тим хто прагне щось кардинально змінити в ритмі життя, а якщо вас усе влаштовує те почекаєте зі стрижкою.

Місяць у Стрільці: Уважається, що стрижка коли місячний шлях проходить по Стрільцю може посприяти просуванню в кар’єрі й поліпшенню ділових і соціальних взаємин.

стрижки коли місячний шлях у повітряних знаках:

Місяць у Близнюках і Терезах дозволяє робити повітряні стрижки. Місячний вплив такий, що після стрижки в такі дні волосся швидко росте, але його структура й стан не змінюються.

Місяць у Водолії: У цей місячний період краще відкласти ножиці й почекати зі стрижкою.

стрижки коли місячний шлях у водних знаках:

Місяць у Раку: Після стрижки в такі дні зачіска зовсім не тримає форму, волосся стає неслухняним, не піддається укладанню. У цей період не рекомендується мити голову.

Місяць у Скорпіону: Украй ризиковане положення Місяця для стрижки, оскільки може як поліпшити, так і погіршити ваше особисте життя й взагалі відносини із протилежною статтю.

Місяць у Рибах: Процедури з волоссям в цей місячний період може привести до появи лупи.

стрижки коли місячний шлях у земних знаках:

У Тільці, Діві, Козерозі: Кращий час для стрижки. При цій місячній фазі волосся буде швидко рости й не так сіктися.Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 2399 | 08/06/2015 Красота, імідж, косметика - Зачіски й Стрижки

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус