ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
    Ваш імідж
    Догляд за волоссям
    Догляд за шкірою
    Зачіски й Стрижки
    Косметологія
    Макіяж
    Парфумерія й Косметика
    Різне про красу
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Прикмети гарного коханця  
Неправильний оргазм  
Эвакуация при пожаре, требования к плану эвакуации.  
Новорічні тури в Чорногорію  
Щастя жінки в її руках  
2 хвилини, які можуть урятувати відносини  
Кофеїн - користь або шкода  
Кремові таємниці й можливості  
Що потрібно знати при виборі прогулянкової коляски  
Поделкино - вироби з дітьми  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
договор   гормонів   повар   овуляції   комір   червона   перстачу   запрос   Free   вода   фітбол   безопасность   область   сайта.   реєстр  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Історія зачісок
Історія зачісок
Історія зачісок іде в глибоку стародавність. Дотепер точно не встановлене, коли замість копиці волосся з’явилася зачіска. Тому давайте зробимо невеликий екскурс в історію розвитку зачісок як мистецтва. Відомо...


Історія зачісок іде в глибоку стародавність. Дотепер точно не встановлене, коли замість копиці волосся з’явилася зачіска. Тому давайте зробимо невеликий екскурс в історію розвитку зачісок як мистецтва. Відомо, що ще 2-3 тис. років до н.е. людям було властиво прикрашати свою зовнішність зачісками, і чим вище ставала культура народу, тим більше поширення й різноманітність одержували зачіски. Розвиток історії зачісок перебуває в прямій залежності від загального стану економіки й культури народу, тобто чим вище культура народу, тим багатше його смак і різноманітніше попит і тим відповідно вище рівень перукарського мистецтва.

Епоха Відродження (Ренесанс) ставиться до 1400-1550 рр. Цей період характеризується поверненням до життя й новим розвитком ,який прийшов у занепад грецької культури й мистецтва, що знайшло своє відбиття й в історії зачісок. Зачіски того часу відрізнялися складністю, а безліч мудрих переплетень із довгого волосся робило їх вигадливими. Для оформлення зачісок широко використовувалися всілякі прикраси - перли, пір’я, діадеми й ін.

Період з 1560 по 1715 рр. характеризується зародженням у Європі нового художнього стилю бароко, основоположником якого стала Іспанія. Стиль бароко швидко проникнув у Францію, потім в Англію й, нарешті, одержав широке поширення у всій Європі. Зачіски стилю бароко відрізнялися великими розмірами. Це пояснювалося тим, що модний у той час високий комір жабо вимагав, щоб зачіска компенсувала його розміри. У період пізнього бароко для додання зачісці стійкості застосовували навіть металеві каркаси. Для прикраси зачісок крім коштовностей використовували декоративні елементи (вежі, кораблики й ін.). Різні колірні відтінки зачісок також знайшли застосування в той час - волосся припудрювали кольоровою пудрою.

Революція у Франції поклала початок новій моді в історії зачісок. Новий час на противагу дореволюційному періоду характеризувався простотою зачісок. У той період у Франції відбувався бурхливий розквіт перукарського мистецтва. До цих років ставиться винахід французьким перукарем Марселем щипців для гарячої завивки (1881 г.).

Революція в Німеччині також вплинула на моду й розквіт перукарської справи в країні. Історія зачісок зробила новий виток. В 1904 р. у Німеччині була вперше у світі виконана тривала завивка волосся - перманент, її винахідником був німець Шарль Несте. Тривала завивка швидко поширилася по всій Європі. У Росії ця завивка почала виконуватися трохи пізніше, чим в інших європейських країнах.

Післяреволюційний період розквіту перукарського мистецтва був характерний не тільки для Франції й Німеччини. У Росії після 1917 р. увійшли в моду зачіски з короткою стрижкою. І в Росії революція й історія зачісок виявилися зв’язаними. Незважаючи на те що до цього в Росії жінки завжди носили довге волосся, в основному коси, до 1920 р. шанувальників короткої стрижки було дуже багато. Новий вплив у моді зробила свою справу - коротка стрижка стала переважаючою в жіночих зачісках. Починаючи з 1920 р. короткі стрижки, увесь час видозмінюючись, продовжують домінувати й у сучасних зачісках.

Волосся чи не є кращою прикрасою жінки. Причесане й покладене в певному порядку волосся може підкреслити красу обличчя й фігури або сховати їхні недоліки.

Показати принадність волосся зачіскою не завжди представляється можливою, і головною перешкодою до цього є його незадовільний стан. Якщо волосся від природи або в силу інших причин слабке й непоказне, можна прикрасити його якими-небудь декоративними деталями. Цими способами люди користувалися ще в далекій давнині, і невідомо, що з’явилося першим - чи сама зачіска в повному її розумінні або декоративні деталі, якими прикрашають волосся. У цей час усілякі прикраси застосовуються досить широко, вони доповнюють зачіску, допомагають створювати єдиний ансамбль з костюмом.Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 2176 | 08/06/2015 Красота, імідж, косметика - Зачіски й Стрижки

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус