ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
    Ваш імідж
    Догляд за волоссям
    Догляд за шкірою
    Зачіски й Стрижки
    Косметологія
    Макіяж
    Парфумерія й Косметика
    Різне про красу
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо виконання випускної роботи бакалавра студентами спеціальностей 6.050200 “Менеджмент організацій” всіх форм навчання  
Як перестати ревнувати  
Сайт візитка - як необхідність!  
Декорирование пластиковых/металлопластиковых окон  
Фільтрована кава — мінімум шкоди, максимум смаку  
Якого кольору ефективна таблетка  
Око та око за шкірою навколо очей!  
Що заважає схуднути. 5 популярних відмовок від дієти  
Дитячі парфуми  
ИНСТРУКЦИЯ ПО ОХРАНЕ ТРУДА ПРИ ПРОИЗВОДСТВЕ ГИДРОИЗОЛЯЦИОННЫХ РАБОТ  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
тамагочи   ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ   особи   тайванське   статистика   кофт?   сыпной   Річки   засипати   реклама   суниці   организации   веб-сайт   посвідчення   бегонія  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Пучки
Пучки
Багато гарних зачісок з довгого волосся роблять із пучком на потилиці. Тому, якщо ви прагнете вибрати одну з таких зачісок, необхідно врахувати деякі моменти, тому що вибори форми пучка не дуже проста справа, як це...


Багато гарних зачісок з довгого волосся роблять із пучком на потилиці. Тому, якщо ви прагнете вибрати одну з таких зачісок, необхідно врахувати деякі моменти, тому що вибори форми пучка не дуже проста справа, як це видасться на перший погляд. Сидячи перед дзеркалом уважно придивитеся до форми вашої потилиці, довжині шиї, лінії росту волосся на шиї.

Низькі м’які пучки можуть сховати довгу або худу шию, приплющену форму потилиці можна замаскувати високим пишним пучком, як плоским або об’ємним, так і фігурним, у вигляді вісімки. Якщо обраний високий пучок, то уважно подивитеся на лінію росту волосся шиї, краще не занадто сильно натягати волосся, щоб не оголити початок шиї. Добре виглядають маленькі легкі завитки, вони можуть коректувати лінію росту волосся й надавати зачісці жіночність і пустотливість.

При зміцненні волосся у пучок не захоплюйтеся великою кількістю шпильок, тому що це приведе до головного болю. Уколювати спочатку шпильки, потім гребінці, а потім шпильки треба вміло, щоб кожна з них виконувала певне навантаження, тримала або допомагала зміцнити волосяні пасма. Шпильки виконують роль основи для кріплення, під них пізніше при укладанні заколюють шпильки й гребінці. Обручі, стрічки, об’ємні валики також можуть виконувати роль скріпок, використовуваних для створення зачісок.

Помніть про те, що зачіска повинна відповідати часу доби, події, заради якої вона робиться, вашому віку. Умовно можна розділити зачіски на денні й вечірні зачіски, для врочистих випадків і будня. Повсякденна денна зачіска може бути сучасною, але більш простою, чим вечірня ошатна.

Кожний повинен вибрати сам, що він прагне надягти на додаток до зачіски, але помніть про те, що велика кількість прикрас може викликати усмішку навколишніх. Помніть про те, що одна або дві обрані вами речі цілком прикрасять зачіску (гребінці, обруч або декоративні шпильки).

Зачіска не віддільна від костюма, вона є його частиною, тому що разом з ним відбиває естетичні погляди суспільства, різних епох, його смаки. Разом з тим вона є атрибутом класової й станової приналежності.

Зачіска відіграє дуже важливу роль у нашому житті, вона може сприяти поліпшенню настрою, прикрасі зовнішності, або навпаки. Останнім часом перукарі - модельєри тісно зв’язують зачіску з косметикою, макіяжем обличчя й навіть + манікюромАвтор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 1847 | 08/06/2015 Красота, імідж, косметика - Зачіски й Стрижки

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус