ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
    Ваш імідж
    Догляд за волоссям
    Догляд за шкірою
    Зачіски й Стрижки
    Косметологія
    Макіяж
    Парфумерія й Косметика
    Різне про красу
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Використання поп-ап вікон в Інтернет маркетингу  
Суперідеї для новорічної вечірки!  
Быстро и бесплатно скачать фильмы и сериалы, новости, игры, программы с помощью торрента Rustorka  
Перші ознаки застуди. Що робити  
Маленькі груди  
Фальштуризм подорож без подорожі  
Як зустрічати Новий рік 2011 корисні поради для яскравого свята  
Висвітлення дискотеки  
Поцілунок безпечніше рукостискання  
Афіша не пропустіть в листопаді!  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
голова   конкуренція   Веснушки   іграшка   дарія   договір   день   вибрати   МАЛЯРИЯ   вина   захворюванням   косметическом   гормонів   ЗНАНИЙ   салон  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Поради для росту волосся
Поради для росту волосся
Наша перша порада для росту волосся: Розставайтеся з капелюхами. Головні убори носите тільки в холодні зимові й вітряні дні. Кращий головний убір для таких днів - легка вовняна (плетена) шапочка. Виробіть рефлекс: ...


Наша перша порада для росту волосся: Розставайтеся з капелюхами. Головні убори носите тільки в холодні зимові й вітряні дні. Кращий головний убір для таких днів - легка вовняна (плетена) шапочка. Виробіть рефлекс: входячи в будь-яке закрите приміщення - транспорт, магазини, - моментально її знімайте. Кепки й капелюхи влітку й важкі зимові шапки - помічниці облисіння. Адже для росту волосся шкіра голови повинна вільно дихати й мати нормальний теплообмін. Для поліпшення росту волосся поступово загартовуйте його, не ховайте від дощу й снігу (якщо тільки немає сильного морозу або пронизуючого вітру). Якщо з незвички почуваєте, що голова замерзає (спазм шкірних судин), зробіть інтенсивний масаж, розітріть міцніше пальцями - судини голови розширюються, і це піде на користь і волоссю, і вам. Стан судин голови залежить від загального стану. Якщо на холоді інтенсивно рухатися - не змерзне й непокрита голова; але дивитеся по своєму досвіду, переохолоджувати голову не варто.

Ще одна порада для росту волосся. При можливості потроху опромінюйте голову нежарким ранковим сонцем. Але обережно, без перегріву.

Із зазначеною думкою можна погодитися, тільки треба бути дуже уважним до поради ходити з непокритою головою. Переборщити тут дуже легко, а наслідки можуть позначитися не тільки на волоссі. Тому в холодну погоду краще періодично знімати головний убір, даючи можливість дихати шкірі голови, а ледве відчуєте, що вона замерзає - знову надягайте головний убір. У пекучу ж пору року не варто підставляти свою голову на зайво тривалий час палючим променям сонця. Нетривале опромінення голови сонячними променями й не більш того.

Уважається, що позитивний вплив для росту волосся виявляє теплий дощ і туман. Воно від цього здобуває шовковистість і еластичність. Тому в такі дні можна підставити голову їх доброчинному впливу. Якщо ви, звичайно, не живете поруч із хімічним заводом. Але екологія, це не тема нашої статті.

Вибираючи одежинку для голови прагнете до того, щоб вона не була занадто тісною. Особливо це стосується зимових шапок. Туго напнута або дуже важка шапка подібно сталевому обручу віджимає кровоносні судини або давить на голову, зменшуючи, таким чином, вступ крові до шкіри голови.

Негативний вплив виявляють підбивки, шиньйони й перуки, які герметизують шкіру й волосся, що утрудняє тим самим їхню вентиляцію й тепловіддачу. Їх можна зрівняти з мало провітреними головними уборами. Постійне носіння головних уборів і перук приводить до відсутності доступу повітря й перегріванню, що викликає посилення потовиділення й виділення шкірного сала, що, у свою чергу, сприяє погіршенню харчування шкіри голови й шкідливо для росту волосся. Із цієї причини не слід носити перуку щодня й надягати її більш ніж на 3-6 годин.

Після зняття перуки волосся потрібно ретельно розчесати, краще щіткою, і залишити розпущеним. Це полегшить доступ повітря до шкіри голови.

Можуть виявити несприятливий вплив на волосся хімічна завивка, часте фарбування або знебарвлення, якщо вони проводяться без врахування стану волосся. Використання косметичних препаратів, призначених для сервісного обслуговування волосся - його фарбування, знебарвлення, випрямлення і т.п. не завжди корисно для волосся.

Одним з пагубних факторів для росту волосся є знебарвлення. Напевно, лише люди надмірно стурбовані своїм іміджем і його створенням можуть дозволити собі захоплюватися, наприклад, препаратами, призначеними для знебарвлення волосся. І, як правило, із сумними для себе наслідками. Є сенс не слідувати в цьому питанні лінії поп-зірки Мадонни, яка у відповідь на попередження свого перукаря про можливе випадання волосся при постійному його знебарвленні відрізала: Помовчуй і роби, що тобі говорять!

Не можна сказати, що при застосуванні таких препаратів неодмінно погіршується ріст волосся, хоча часто так воно й буває, але, що падає якість їх стрижнів - це безсумнівно. Стрижні волосся виглядають бляклими, скрученими, волосся погано лежить і т.п.

При формуванні зачіски слід уникати натягу волосся, що погіршує кровопостачання й може привести до парціального облисіння (наприклад, до так називаної гренландської плішивості). Аналогічним чином, облисінню навіть у молодих дівчат сприяє стягування волосся шпильками й накручування на бігуді, зачісування в кінський хвіст або тугі локони. Тому для росту волосся, його потрібно в міру можливості носити розпущеним, особливо вдома.

Це були деякі поради для росту волосся, сподіваємося вони вам придадуться!

p>

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 2510 | 08/06/2015 Красота, імідж, косметика - Зачіски й Стрижки

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус