ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
    Більярд
    Виноробство, виготовлення спирту
    Кімнатні рослини
    Музика, вибір інструменту
    Рибальство
    Сад і город
    Танці
    Фото, відео
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Добре сидимо вибираємо стільчик для годівлі  
Що робить із жінками нестача сексу  
Основи контекстної реклами  
Як зробити із чоловіка мільйонера  
Знайомтеся косметика з Німеччини  
Реанимация новорожденного, лекция, реферат в формате PowerPoint  
Тренинг эффективных продаж  
Использование передовых стройматериалов - как достичь хороших показателей надежности вашего жилища  
Зміцнюємо відносини з дитиною.Тиждень 3  
Пілатес ,як він є  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
поручение   питання   кондиц   одяг   острова   шлунку   групі   Создание   онлайн   ТРУДА   краси   болезням   Сказ   область   виробів  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Предпідсилювачі
Предпідсилювачі
Предпідсилювачі    Предпідсилювачі
   
   

Ще одним не важливим етапом є вибір зовнішнього предпідсилювача (преампа). Навіщо, ви запитаєте, адже в більшості інтерфейсів і звукових карт вони є? Причина в тому, що вони не мають достатню якість, що проявляється не тільки при запису вокалу, але й при лінійному записі інструментів. Придбання цього обладнання просто необхідно, хоча б найпростішого й недорогого. «Лампові» предпідсилювачі дають більш високу якість звуку, і тому вони є такими популярним і затребуваними.

При виборі предпідсилювача варто врахувати один момент, який викликає масу суперечок, та й до того ж нерідко заганяє покупця в глухий кут. Стосується це того, що схеми дешевих предпідсилювач працюють на напівпровідниках (транзисторах), а завдання лампи лише в тому, щоб поліпшити якість звучання звуку на виході. Практично неможливо зробити недорогі преампи, предпідсилювання яких реалізовано повністю ламповим способом. Зв'язане це з високою вартістю комплектуючих. У світлі цього багато хто відмовляється від придбання приладів, а інші починають «жити» на форумах, поринувши в обговорення із приводу доцільності покупки недорогого преампа. Щоб розібратися в цьому питанні, найкраще звернутися до практики гітаристів, які, як відомо, є самими затятими фанатами «лампи». Слухаючи звучання серії процесорів Vox Tonelab і лінійки комбопідсилювачів Marshall AVT, можна оцінити дійсну, майже магічну силу напівпровідникового преампа з «лампою» на виході. Успіх і популярність цих приладів, а також тиражі їх випусків говорять самі за себе. До того ж, якби б лампа на виході ніяк не впливала на звучання, навряд чи б виробник став збільшувати власні витрати з її установкою.

Ситуація з вокалом приблизно така ж. Наявність навіть самого недорогого зовнішнього лампового-транзисторно-лампового преампа відразу ж продемонструє різницю у звуці стосовно звучання через внутрішній предпідсилювач пульта або звукової карти. Співати стає набагато більш комфортно, а звучання здобуває характерну м'якість і теплоту.

ART Tube MP

Самі недорогі предпідсилювачі представлені такими моделями як Behringer MIC 100 і ART Tube MP . Хоч звучання далеке від ідеалу (що не дивно, враховуючи ціну), але лампа все-таки відчувається. Тому ці два преампа цілком гідно підійдуть на роль замінників вбудованих преампов звукової карти або мікшерного пульта.

ART Tube MP Studio V3

Одним із самих оптимальних і недорогих варіантів преампов можна назвати ART Tube MP Studio V3 . Цей девайс можна назвати найпростішим у роботі. Він має 16 готових пресетів для роботи з різним устаткуванням, зміна яких проводиться єдиною ручкою, завдяки чому настроювання займає мінімум часу.

ART Tube PAC

ART Tube PAC — це предпідсилювач, що має дві лампи. Він оснащений лампово-оптичним компресором, який допомагає позбутися зайвих динамічних коливань, що позитивно позначається на якості звукозапису.

Що стосується предпідсилювачів у цілому, то тут діє правило «чим дорожче, тим краще». Але не варто забувати про те, що вартість часто визначається не тільки технічними характеристиками, але й кількістю каналів і привабливим зовнішнім виглядом.


   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 4977 | 06/12/2010 Захоплення, хобі - Музика, вибір інструменту

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус