ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
    Ветеринарія
    Гінекологія
    Дієти, харчування
    Дитяче здоров’я
    Домашня медицина
    Жіночі питання
    Здоровий спосіб життя
    Корисні поради
    Лікарські препарати
    Медичне обстеження
    Нетрадиційна медицина
    Пластична хірургія
    Поради окуліста
    Профілактика хвороб
    Психологія
    Різні питання
    Стоматологія
    Хвороби
    Цікаві факти
    Чоловічі питання
    Шкідливі звички
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Психогенна анальна сверблячка  
Дизайн Білої Кухні: Поради Фахівців  
Утримання кролів  
Вертикальні пологи нова технологія  
Алое (столітник)  
Договір реалізації  
Ніжний догляд для таємних зон  
Фітнес улітку зі спортзалу на природу!  
Календар робіт з догляду за суницею  
Аборт - який зміст цього слова, що воно значить для кожного з нас?  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
2001   мануальна   холера   Ситуационные   nokian   туляремия   інтернет   Хребта   помощь   посвідчення   продуктивність   поручение   международные   организации   оптимізація   онлайн  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
7 правил керування гнівом
7 правил керування гнівом
Останнім часом багато говорять про те, що причиною багатьох, ледве чи не всіх хвороб часто стаємо ми самі, точніше наш внутрішній психічний стан. Такі емоції як образа, заздрість, гнів, дратівливість, страхи...


Останнім часом багато говорять про те, що причиною багатьох, ледве чи не всіх хвороб часто стаємо ми самі, точніше наш внутрішній психічний стан. Такі емоції як образа, заздрість, гнів, дратівливість, страхи стають причиною наших недуг. Ми витрачаємо гроші на дорогі ліки, час на обстеження й медикаментозне лікування й часто безуспішно, тому що лікуємо наслідки, а причина, тим часом, криється в нас самих. У нашому відношенні до життя загалом, і до себе самим зокрема.

Один з етапів становлення на шлях оздоровлення, як показує мій особистий досвід, – це усвідомлення свого гніву і його згубних наслідків для організму. Коли людина « сама не своя», її подих стає частим і безладним, серцебиття неритмічним, людина задихається. Якщо подивитися на себе в такі моменти з боку, це й буде першим кроком. А другий крок – брати на озброєння позитивний досвід людей, що розв’язали цю проблему й виконувати рекомендації для зняття стресу.

От приклади деяких з них, перевірених і використовуваних у житті особисто мною:

1. Дихаємо! Але правильно: Сідаємо зручно на стілець або крісло й дуже повільно вдихаємо носом, через обидві ніздрі. Затримуємо подих, наскільки можливо довго, і потім починаємо як можна повільніше видихати доти, поки легені зовсім не звільняться від повітря. Намагаємося робити як можна тихіше. Співвідношення тривалості вдиху, затримки подиху й видиху – довільне. Але дуже важливо, щоб і вдих, і видих були повними, щоб при вдиху легені наповнювалися повітрям повністю, а при видиху все повітря без залишку виходило з легенів.

2. Дихаємо-2. Наступна дихальна вправа знімає почуття тривоги й страху: Лягаємо на тверду поверхню, дихаємо повними грудьми. Треба постаратися згадати, як ми дихаємо, коли засинаємо або коли тільки що прокинулися. Звичайно це ледь помітний подих, дуже тихий. От і треба подихати кілька хвилин таким непомітним сонним подихом. Навчившись так сповільнювати подих, можна дуже швидко навчитися позбуватися від тривожності й страхів. Пояснюється це просто: з погляду анатомії, в організмі при вповільненні подиху гальмуються обмінні процеси, адреналін менш інтенсивно надходить у кров, а виходить, і порушення швидко спадає. Є думка, що подібне притягає подібне, тому, коли ми позбуваємося від почуття страху, ми тим самим відлякуємо від себе неприємності.

3. Тягнемося! Виявляється, розтяжка допомагає зняти стрес. І зовсім не треба для цього йти в тренажерний зал. Отже: – Встаємо прямо, піднімаємо руки нагору, якнайвище, і витягаємося в струнку, представляючи, що нас хтось тягне нагору за руки й униз за ноги. – Тепер сідаємо. Піднімаємо ноги над підлогою, носки на себе, тягнемося витягнутими руками до носків ніг. При виконанні вправ дискомфорт відчуватися не повинен.

4. Кричимо! Це приймання запозичене із практики східних мудреців. Допомагає у випадку, коли ніяк не можеш заспокоїтися й упоратися з негативними емоціями. Де потрапило, звичайно, репетувати не варто, а в безлюднім місці не завжди можна, коли потрібно, виявитися, тому вдома можна вдосталь покричати в подушку. Як варіант можна дуже голосно співати, краще що-небудь пафосне й життєстверджуюче з репертуару Лещенко або Кобзона… Вітасу, з його раннім « А-А-А…» теж підійде.

5. П’ємо! Найкраще – чисту водичку. Потихеньку, маленькими ковтками. Але цілком підійде й чай (зелений переважніше чорного), сік (краще не терпкий – яблучний, березовий) або навіть молоко, це питання переваг. Основне правило – маленькими ковтками.

6. Гриземо! Горіхи. Вони багаті незамінними живильними речовинами, які приймають участь у виробленні серотоніну, вітамінів B і Е. Антиоксидантами, які допомагають побороти стрес. Але треба знати міру, більше однієї жмені, що міститься в руку, не треба.

Та, нарешті...

7. Сміємося! Не соромлячись, голосно, у голос! Сміх – це, мабуть, найкращий засіб проти стресу.

Сподіваюся, усі ці рекомендації допоможуть упоратися з негативними емоціями й змінять до кращого життя, а також відношення до нього. Любите себе, бережіть себе й будьте здорові!Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 2576 | 31/03/2015 Медицина та здоров'я - Шкідливі звички

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус