ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
    Ветеринарія
    Гінекологія
    Дієти, харчування
    Дитяче здоров’я
    Домашня медицина
    Жіночі питання
    Здоровий спосіб життя
    Корисні поради
    Лікарські препарати
    Медичне обстеження
    Нетрадиційна медицина
    Пластична хірургія
    Поради окуліста
    Профілактика хвороб
    Психологія
    Різні питання
    Стоматологія
    Хвороби
    Цікаві факти
    Чоловічі питання
    Шкідливі звички
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Злые птицы - один из самых уникальных на всей планете геймплеев  
Від 18 і старше чого чекають від сексу чоловіки різного віку  
СТОЛБНЯК  
SEF-2018 KYIV - 10-й Международный Форум и Выставка Устойчивой Энергетики в Центральной и Восточной Европе  
Генеральне прибирання до приходу гостей  
Побудова систем вимірювання метеорологічних параметрів навколишнього середовища на основі продукції від італійського виробника Delta Ohm  
ПАТ «Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів» взяв участь у засіданні круглого столу місцевих товаровиробників  
Процес зачаття  
Облік, аналіз і аудит - основні функції управління  
Почему лучше заказывать сайт в веб-студии  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
реєстр   відносини   шахта   ФАКТОР   Контакт   янцзи   день   лего   подорожі   продукции   ВОПРОСАМ   Освещение   вода   співробітництво   овуляції  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Наркотик для фігури
Наркотик для фігури
Більшість жінок, змушених боротися із зайвими кілограмами, таємно або явно мріє про чудесну «таблетку для схуднення», яка, як оком змигнути позбавила б від непотрібних кілограмів. Жіночу мрію про схуднення без особливих...


Більшість жінок, змушених боротися із зайвими кілограмами, таємно або явно мріє про чудесну «таблетку для схуднення», яка, як оком змигнути позбавила б від непотрібних кілограмів. Жіночу мрію про схуднення без особливих зусиль експлуатують навіть не десятки, а сотні виробників так званих препаратів для схуднення.

Більшість, « чудо-таблеток»,що випускається являє собою або нешкідливі комплекси, що подаються під шахрайською легендою, або куди більш небезпечні медичні препарати, що дійсно допомагають приборкати апетит, однак « замість» як оком змигнути руйнуючі життєво важливі системи організму.

У першу групу входять відверто шахрайські засоби, єдиний плюс яких – відносна нешкідливість для організму. Сюди можна віднести й усім відомий «Гербалайф», та інші « чудо-таблетки» швейцарських, німецьких, американських і навіть яких-небудь тибетських дієтологічних компаній, настільки широко рекламовані сучасними ЗМІ.

Друга група медичних препаратів менш відома, зовсім не рекламується офіційними ЗМІ - і набагато більш небезпечна. До сильнодіючих ліків, які, як правило, відпускаються по рецепту лікаря для зовсім інших цілей, ніж схуднення, або ж дістаються на хитрому ринку, прибігають лише самі зневірені. Швидкий результат, якого можна досягти, використовуючи « чудо-таблетки», приводить до настільки ж швидких, але куди менш приємних наслідків. Хімічні речовини, що входять до складу формул медичних препаратів другої категорії, наносять організму непоправну шкоду, руйнуючи часом життєво важливі органи.

Так, наприклад, до другої категорії можна віднести численні препарати, використовувані професійними бодібілдерами для так званого «сушіння» - швидкої втрати ваги. Серед них - ЕКА (комбінація ефедрину, кофеїну й аспірину), кленбутерол, сибутрамін. Спалювання жиру досягається за рахунок підвищення температури тіла й частішання серцебиття, а сибутрамін, крім спалювання жиру, допомагає приборкати апетит.

Видалося б, от вони – чудо-таблетки, за допомогою яких легко можна позбутися зайвих кілограмів. Однак наслідки приймання перерахованих вище лікарських препаратів легко можуть стати трагічними. Так, наприклад, серед побічних дій кленбутерола - ризик порушення роботи нирок, а навіть незначне перевищення дозування може викликати для гарної фігури смертельний результат наркотику. Менш шкідливі, але також неприємні побічні ефекти - порушення сну, підвищення тиску, порушення серцевого ритму, головні болі. Кленбутерол офіційно заборонений у професійному спорті в Європі й США, однак купити його, на жаль, досить легко. Дія препарату тестувалася тільки на тваринах - а от дія його на людину до кінця не вивчене. Втім, навіть тести на тваринах продемонстрували в більшості випадків летальний результат - ін’єкції кленбутерола лабораторним пацюкам викликали поступове згущення крові й в остаточному підсумку зупинку серця. Безліч побічних ефектів і потенційна небезпека кленбутерола для життя людей, на жаль, не зупиняють.

Сибутрамін (меридіа) допомагає контролювати апетит завдяки впливу на центри головного мозку, однак саме цей вплив в остаточному підсумку може виявитися пагубним, приводячи до порушень яких-небудь інших поведінкових реакцій. Відомі випадки, коли тривале вживання сибутраміну приводило до виникнення нервово-психічних розладів. Крім того, сибутрамін значно підвищує тиск, тому при найменших проблемах із серцем приймання цього препарату строго протипоказаний. У Росії сибутрамін з недавніх пір оголошений поза законом.

Що цікаво, споконвічно більша частина препаратів, сьогодні так чи інакше сприятливих стрімкому скиданню ваги, розроблялася зовсім з іншими цілями. Так, наприклад, вищезгаданий кленбутерол споконвічно створювався як ефективний засіб для боротьби з астмою. А ще одна « чудо-таблетка», з легкої руки голлівудських знаменитостей, що одержала широке поширення - відомий аддералл, суміш солей амфетамінів, сьогодні позиціонується як ліки, що прописується дітям при СДУГ - синдромі дефіциту уваги й гіпер активності.

Споконвічно аддералл з’явився на американському ринку ще в сімдесятих - виготовлювачі позиціонували препарат як ту саму « чудо-таблетку» для схуднення, яка допомагала швидко скинути вагу, мінімізуючи апетит. Однак в 1981 році аддералл був знятий з виробництва - пагубна пристрасть до препарату багатьох жінок спонукало виробників відмовитися від подальшого випуску аддералла. Сьогодні аддералл - один із самих популярних неофіційних амфетамінів - стимуляторів, який використовується для боротьби з утомою, стимуляції розумової діяльності й знов-таки схуднення: препарат пригнічує апетит на термін до 9 годин.

Природно, що здатність аддералла повністю блокувати апетит майже на весь день забезпечила йому колосальну популярність в жінок, які мріють схуднути . У якості « чудо-таблетки» для схуднення - наркотики для гарної фігури аддераллом користуються голлівудські зірки - наприклад, Періс Хілтон, щоправда офіційно заявляє, що аддералл допомагає їй лікуватися від синдрому дефіциту уваги. Побічні ефекти препарату, однак, досить неприємні: навіть при прийманні аддералла під контролем лікаря ліки можуть викликати депресію, психічний розлад і серйозні проблеми із серцем. На сьогоднішній день тільки в США зафіксоване більше 2 десятків смертей, пов’язаних із прийманням аддералла. А придбати небезпечні ліки можна не тільки в США, але й у більшості країн світу.

Фенфлюрамін, на відміну від аддералла - речовина нелегальна, принаймні, у Росії: препарат входить у список заборонених до продажу сильнодіючих засобів. Аналогічний по дії амфетамінам, фенфлюрамін також знижує апетит, однак має ще більш небезпечний набір побічних ефектів: препарат самим негативним чином впливає на центральну нервову систему й стрімко руйнує печінку. Найбільш імовірний результат у випадку приймання фенфлюраміну - не швидка втрата зайвих кілограмів, а розвиток печіночної недостатності й в остаточному підсумку смерть. Летальні результати в ході приймання фенфлюраміну зареєстровані в США, де продаж препарату й усіх його похідних також заборонений.Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 2520 | 31/03/2015 Медицина та здоров'я - Корисні поради

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус