ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
    Ветеринарія
    Гінекологія
    Дієти, харчування
    Дитяче здоров’я
    Домашня медицина
    Жіночі питання
    Здоровий спосіб життя
    Корисні поради
    Лікарські препарати
    Медичне обстеження
    Нетрадиційна медицина
    Пластична хірургія
    Поради окуліста
    Профілактика хвороб
    Психологія
    Різні питання
    Стоматологія
    Хвороби
    Цікаві факти
    Чоловічі питання
    Шкідливі звички
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Диванна гімнастика  
Дошка оголошень  
Вкусные мясные продукты высокого качества.  
Антицелюлітна білизна надійний помічник у боротьбі апельсиновою кіркою  
7 хвилин на зарядку  
Картопля фрі  
Как правильно подобрать шкаф купе?  
Що привезти з Азії Про корисні сувеніри  
Як обдурити тягу до солодкого  
Кава по-арабськи  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
Новая   застосовувати   стиль   СИСТЕМИ,   печінки   договор   нетрадиційна   виконаних   Веснушки   групи   іграшка   групі   гормон   задымления   тема  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Бонуси курортного роману
Бонуси курортного роману
Влітку до венерологів, гінекологів і урологів починають вибудовуватися черги. Це ті,хто недавно повернулися з відпустки приходять розплачуватися за скороминущі задоволення, які вони дозволяли собі на відпочинку. «Розповсюджені...


Влітку до венерологів, гінекологів і урологів починають вибудовуватися черги. Це ті,хто недавно повернулися з відпустки приходять розплачуватися за скороминущі задоволення, які вони дозволяли собі на відпочинку.

«Розповсюджені скарги таких людей – сверблячка, почервоніння, виділення й болі в області статевих органів, печіння при сечовипусканні, які наступають через кілька тижнів після статевого контакту. І це не гірший варіант, — говорить лікар-гінеколог мед. центру « Адонісд Про» Тетяна Попова. — Оцінивши клінічну картину, обстеживши такого пацієнта й призначивши йому лікування, лікар ще в силах зробити його здоровим і незаразним».

Гірше, якщо така людина починає займатися самодіагностикою й самолікуванням, замість того щоб сходити до лікаря. У результаті замість лікування він тільки запускає хворобу, і позбутися наслідків стає усе складніше.

Шите - Крите

Але самий гірший варіант, якщо інфекція, що передається статевим шляхом (ІПСШ), протікає без симптомів, що відбувається приблизно в 50% випадків. Такі хворі роками заражають інших, інші — третіх і так далі. Схована інфекція підточує здоров’я й приводить до проблем уже іншого порядку. «Ви не замислювалися, чому в нас так багато розпадається шлюбів, патологічних вагітностей і пологів, хворих немовлят, чому чоловіки через одного стали слабкими? — запитує Тетяна Попова. – Більшість цих проблем — наслідки ІПСШ. Щоб цього не відбувалося, важливо ходити до фахівця не тоді, коли «припече», а для профілактичних обстежень — раз на рік». За умови, що ви ведете незахищене статеве життя, звичайно. Причому навіть якщо «це» було тільки один раз — для зараження цілком достатньо.

Мистецтво лікувати

Але навіть потрапивши до людини, яка називає себе фахівцем, розраховувати, що вона вас вилікує, можна, на жаль, не завжди. І подвійно кривдно, коли після курсу щоденного приймання пригорщі ліків очікуваного результату не наступає. « Кілька років назад спіймав трихомоніаз, — говорить пацієнт однієї із клінік Роман. — Пролікувався, через півроку знову рецидив — пролікувався. У такий спосіб робив 5 разів, а сверблячка не зникла». Із чим це зв’язане? «Уся справа в тому, що деякі лікарі лікують по-старинці — як вивчили назви двох-трьох препаратів 20 років тому, так і призначають їх усім підряд в одному дозуванні. — говорить Тетяна Попова. — Тим часом багато паразитів уміють захищатися й, варто дати ледве меншу дозу, як вони вже виживають. Цей феномен називається резистентність. Коли такої хворий заражає іншого, ці бактерії вже можна брати тільки новим, спеціально підібраним препаратом. Правильно ж призначати ліки після бакпосіву з ураженої слизуватої, з урахуванням чутливості висіяного збудника до антибіотиків. Другий важливий момент при лікуванні — перевіряти й коректувати імунітет. Справа в тому, що якщо він у людини сильний, то ІПСШ може взагалі не зачепити його, якщо ж він слабкий, то навіть курс приймання правильних антибіотиків не завжди допомагає».

«Умри, печінка»

Та це не єдині лікарські помилки. «Буває, доктори годують пацієнтів стількома антибіотиками, що вони викликають найсильніші дисбактеріози. Причому іноді роблять це без особливої потреби, наприклад, прагнучи вивести неактивні форми уреаплазм або мікоплазм. Інфекція при цьому знищується, але прояви такого дисбактеріозу можуть близько збігатися із симптомами ІПСШ, через що лікарі ще сильніше «глушать заразу», перетворюючи дисбактеріоз у важко виліковну форму. Щоб такого не відбувалося, важливо після кожного курсу лікування проводити бактеріологічний контроль, а не орієнтуватися тільки на скарги (виділення, різь при сечовипусканні й т.п.), а також курс лікування повинен закінчуватися препаратами для відновлення нормальної флори — пробіотиками (містять лакто-, біфідо- і інші корисні бактерії)», — відзначає гінеколог.

Профілактика

Кращі способи не заразитися — виключення випадкових зв’язків і використання презервативів. Якщо було не до них, тобто ще кілька способів т.зв. екстреної профілактики — її застосовують не до, а після незахищеної близькості. 100% гарантії вони не дають, але шанси заразитися зменшують. Для цього потрібно помити статеві органи спочатку з милом, потім — з використанням антисептичного розчину (наприклад, хлоргексидіну або мірамістину), причому для чоловіків дуже важливо закапати пару крапель у сечівник. Після цього випити побільше води, так ви швидко захочете по-маленькому й сеча промиє сечовивідні шляхи.

Одержати більш надійний захист можна, якщо протягом декількох годин відвідати лікаря. Він може зробити укол антибіотика, що знешкоджує більшість збудників ІПСШ, і хвороба так і не встигне виникнути.

Що передається через секс

Трихомоніаз

Найпоширеніше венеричне захворювання викликається трихомонадами. Часто протікає без симптомів. Підвищує сприйнятливість до СНІДу й іншим ІПСШ. Це пов’язане з тим, що трихомонади, потрапивши в тканини, виділяють спеціальну речовину, що розпушує тканини, — гіалуронідазу. Якщо на таку пухку тканину потрапить інший збудник, йому буде набагато легше в ній прижитися, чим у звичайній тканині. На лікування неускладненої форми трихомоніазу, потрібно до 4-х тижнів, ускладненої — від місяця до півроку.

Хламидіоз

Викликається хламидіями. Часто протікає без симптомів й приводить до безплідності, тому що викликає запалення й спайки в маткових трубах. Важче інших піддається лікуванню.

Уреаплазмоз і мікоплазмоз

Збудники — уреаплазма й мікоплазма. З 1998 року ці захворювання виключені зі списку ІПСШ, тому що самі по собі не викликають проблем, але можуть збільшувати вагу захворювань, викликаних іншими збудниками. Тому якщо лікар ставить вам діагноз уреаплазмоз або мікоплазмоз і завзято лікує вас від них, то краще пошукайте іншого фахівця.

Гонорея

Викликається гонококом. У більшості випадків протікає з явними симптомами (виділення з уретри, печіння й біль при сечовипусканні і т.п.), що наводять на думку звернутися до доктора. Гостре захворювання лікується протягом місяця без особливих проблем.

Сифіліс

Викликається блідою трепонемою. Майже завжди супроводжується характерним симптомом, що наводять на думку звернутися до доктора — твердим шанкером. Він нагадує виразку, виникає на статевих органах. Не запущені випадки успішно лікуються протягом декількох місяців.

Віл-Інфекція

Викликається вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ). Спочатку може як супроводжуватися симптомами, так і ні. Згодом (частіше — від 6 мес. до 5 років) приводить до СНІДу — смертельно небезпечному й поки невиліковному стану.

Папіломовірусна інфекція

Збудник – папіломавірус. Завжди протікає без симптомів, За 10—15 років може привести до раку шийки матки. Одного разу заразившись, повністю вивести вірус із організму можна, якщо вилучити його зі слизуватої шийки матки, де він паразитує. Це досягається за допомогою припікання, заморожування або дії лазера.

Герпесна інфекція

Викликається вірусом простого герпеса 2-го типу. Може не турбувати ніколи або ж періодично. Ніколи не зникає з організму інфікованої людини.Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 3021 | 31/03/2015 Медицина та здоров'я - Жіночі питання

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус